رفتن به مطلب

اعمال تخفیف فقط روی سبد خرید به خریدار واقعی

monara

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر

بیشتر مطالب سایت رو خوندم ولی جواب این سوالم رو پیدا نکردم .

من می خوام به تمام مشتریانم هنگام خرید 12 درصد تخفیف بدم . به این صورت که مثلا" یه کالایی قیمتش 50000 تومن هست روی صفحه اصلی و صفحه اون کالا همون 50000 تومن نمایش داده بشه . ولی وقتی مشتری روی پرداخت نهایی می ره و می خواد پرداخت کنه برای اون کالا ( و تمام کالا ها ) 12 درصد کم بشه و مشتری 44000 پرداخت کنه .

1- قیمت رو نمی تونم پایین بیارم چون خریداران عمده ام شاکی می شن

2- کوپن تخفیف برای 12 درصد معرفی کردم ولی اکثر مشتریام گیج می شن و وقت تمام روز من به توضیح دادن راجع به 12 درصد تخفیف می گذره ( گرچه صفحه راهنما هم گذاشتم ) .

در واقع می خوام فقط خریدار واقعی که داره مراحل خرید رو طی می کنه این 12 درصد تخفیف رو ببینه

راهنمایی از شما ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راهی که به ذهن من میرسه تغییر در فایل های tpl قالب هست که قیمت با تخفیف رو نمایش نده و فقط در سبد خرید قیمت با تخفیف رو نشون بده

البته نیاز به کار داره و نمیشه اینجا توضیح داد. اگر سایر دوستان نظری دارن لطفا توضیح بدن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...