رفتن به مطلب

دانلود پرستاشاپ 1.5.6.2 پارسی - ویرایش دوم

پست های پیشنهاد شده

ممنون از راهنماييتون ولي اون مشكلو با تقسيم كردن فايل مادر به چند فايل كوچكتر حل كردم. بعد نصب فروشگاه ساز و هنگام استفاده منظورم بود

بابت اون فايل 1.5 مشكل از من بود و فايل مشكل نداره تازه كار بودن يكم كار دستم داد، شرمنده شمام شدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیلی برای احساس شرمندگی نیست. همه اشتباه میکنند دوست من.

مشکلات بعدی هم ممکنه از هاست رایگان باشه

پرستاشاپ روی هاست رایگان قابل اجرا نیست.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام

ما نسخه 1.5.4.2 را داریم و مشکل cash هم داریم یعنی با اینکه همه موارد cash را رعایت کردیم و تنظیم کردیم اما دائما سایتمون از history هر کامپیوتری میاد.

الان برای آپدیتش به 1.5.6.2 چه کاری باید بکنیم.

از جائی که خریداری کردیم سرویس خوبی نمیده و نمی تونه کمک کنه برای همین تصمیم گرفتیم اگر این آپدیت برامون مفید هست خودمون انجام بدیم.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

ما نسخه 1.5.4.2 را داریم و مشکل cash هم داریم یعنی با اینکه همه موارد cash را رعایت کردیم و تنظیم کردیم اما دائما سایتمون از history هر کامپیوتری میاد.

از جائی که خریداری کردیم سرویس خوبی نمیده و نمی تونه کمک کنه برای همین تصمیم گرفتیم اگر این آپدیت برامون مفید هست خودمون انجام بدیم.

ممنون

از جایی که خریدین ؟ چی رو خریدین ؟!
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز پرستاشاپ رایگانه و اگه کسی به شما اون و فروخته قطعا کلاهبرداره

در ثانی ما فقط نسخه خودمون رو پشتیبانی میکنیم و نمیتونیم نسخه ای که شما دارید رو ارتقا بدیم و پشتیبانی کنیم

شماره تماس در بازارچه موجوده و برای اطلاعات بیشتر میتونید تماس بگیرید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

از جایی که خریدین ؟ چی رو خریدین ؟!

سلام

برنامه فروشگاهی خریدیم و برامون راه اندازی کردند اما مشکلاتمون زیاد بود خودمون شروع کردیم به حل مشکل -

sabadsaz[.]com

این سایت

اگر اینها به گفته شما کلاهبردار هستند سایتهاشون را اطلاع رسانی کنید. الزاما تمام مردیم نمیشناسند برنامه ها را و گاهی از دیگران خریداری می کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

فروشگاه ساز پرستاشاپ کاملا رایگانه و نسخه فارسی و بومی شده هم توسط ما منتشر میشه که باز هم رایگانه

حالا این سایت ممکنه به شما خدماتی در کنار این اسکریپت داده باشه و ادعا کنه که هزینه دریافتی بابت این خدمات بوده، پس ما نمیتونیم به عنوان کلاهبردار اعلامش کنیم. ولی چنانچه خود اسکریپت تنها رو به شما فروخته باشند قطعا کلاهبردار هستند.

بعد از مشورت با سایر مدیران، شاید تاپیکی جهت اطلاع رسانی راه اندازی کنیم. اگه این کار انجام شد میتونید درخواست تا این سایت هم بررسی بشه و در لیست قرار بگیره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من میخوام امروز برای فروشگاهم اسکریپت پرستا شاپ نصب کنم ، کدوم نسخه رو نصب کنم که با قالب ترمه سازگار باشد ، لطفا دقیق مشخص کنید و لینک بدید .

ممنون از انجمن خوبتون

لینک به دیدگاه

سلام

به انجمن خوش اومدید

قالبهای ما همگی دارای تاپیک هستند

در تاپیک قالب مورد نظرتون مطرح کنید تا طراح قالب پاسخ شما رو بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...
  • 3 months later...

سلام خسته نباشید

من پرستاشاپ 1.5.4.1 رو نصب کردم و الان میخام به ورژن 1.6.0.14 آپدیت کنم آپدیت نمیشه حتی به نسخه 1.5.6.2 هم آپدیت کردم آپدیت نشد . برایدسترسی به ورژن های دیگه ی 1.5 باید چیکار کنم ؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام

راستش من يك پرستا قديمي دارم كه دوباره راه اندازيش كردم ولي يك مشكلي داره اولش سايت درست بالا اومد ولي وقتي خريد رو زدم كلا تركيد و ديگه بالا نمياد. اين سايت رو هم آقاي رامين سرمدي زحمتشو كشيد كه الان همراهشم ديگه جوابگو نيست. چندين بار هم به همين شماره هاي داخل سايت زنگ زديم كه هيچ كدومشون جوابگو نيستند

بزرگترين مشكل اين پرستاشاپ و كلا اين سايتهاي اپن سورس پيچيدگي شديد و داشتن حداقل دانش اسكريپت نويسيه

حداقل يك قسمت رو بگنجونيد كه يك دوست يك شخص محترم جوابگو باشه.

الان هم ميخوام از ورژن 1.4.8.2 برم روي ورژن آخر كه 1.6 يا مثلا 1.5 ولي ديروز يك نفر جواب داد كه هيچ اتفاقي نميافته همين الانش يك ماژول ايران ماركت سنتر ايجاد مشكل كرده و كلا سايت بالا نمياد

لطفا يك نفر از متخصصين پشتيباني قبول مساعدت كنه ما هم قبول مبلغ ميكنيم

ممنون

لینک به دیدگاه

تعداد تماس ها زیاده و متاسفانه قادر به پاسخگویی تمام تماس ها نیستیم. میتونید تیکت ارسال کنید

با سلام مجدد

الان هر چي سعي ميكنم توي قسمت تيكتها تيكت بزارم نميشه ميگه دسترسي غيرمجاز

لینک به دیدگاه

یعنی وارد تیکت نمیشه یا موقع ارسال تیکت خطا میده؟

اگر برای ورود مشکل دارید وارد حساب کاربری بازارچه تون شده و رمز عبورتون رو تغییر بدید. اگر برای ارسال تیکت مشکل دارید یک ایمیل به info[at]ipresta.ir بزنید و مشخصات کاربریتون در تیکت رو ارسال کنید تا بررسی بشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...