رفتن به مطلب

قالب ریسپانسیو پلیکان (پرستا 1.6)

پست های پیشنهاد شده

فکر نکنم . چون قالب پلیکان تا اونجایی که من میدونم نه عکسی تو ساختارش هست و نه اینکه حجم بالایی داره . میتونید آدرس سایتتون رو بذارین تا بررسی کنم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 74
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

خیر دوست من مشکل از جای دیگه ست. آدرس سایتتون رو بدید

چندین مشتری دارن از این قالب روی سایتشون استفاده میکنند

نمی دونم مشکل از کجاست آدرس سایتم www.shahredanesh.com هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید ببینم مشکل از کجاست. امکان داره هاست خریداری شده سرعت پائینی داشته باشد؟؟

فکر نکنم . چون قالب پلیکان تا اونجایی که من میدونم نه عکسی تو ساختارش هست و نه اینکه حجم بالایی داره . میتونید آدرس سایتتون رو بذارین تا بررسی کنم .

ممنون میشم علت کندی سایتم رو بهم بگین www.shahredanesh.com نمی دونم چرا اینقدر کند بالا می آید. ممکنه کندی سایت از هاست خریداری شده باشد؟؟؟

shahredanesh.com
لینک به دیدگاه

http://gtmetrix.com/reports/shahredanesh.com/5aoRMCrZ

از نظر سرعت سایتتون در وضعیت قابل قبولی قرار داره

تست کردم و مشکلی نداشت. مشکل از سمت شماست احتمالا

لینک به دیدگاه

http://gtmetrix.com/reports/shahredanesh.com/5aoRMCrZ

از نظر سرعت سایتتون در وضعیت قابل قبولی قرار داره

تست کردم و مشکلی نداشت. مشکل از سمت شماست احتمالا

منظورتون از مشکل از سمت شماست چیست؟؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ چیکار باید بکنم درست بشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

منظورم اینه که سیستمتون، اینترنتتون یا یه همچین چیزی با سایتتون مشکل داره! چون هم خودم چندین بار تست کردم سرعت لود سایتتون عالی بود هم نتیجه بررسی با سایت gtmetrix.com نشون میده که سرعت لود سایتتون خیلی خوبه (YSlow درجه A داده بهتون!)

سایتتون درسته و نیاز به انجام کار خاصی ندارید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من مدتی پیش این قالب رو خریدم..

الان که خواستم باهاش شروع به کار کنم متوجه شدم مدیریت قالب(ماژول مدیریت پلیکان) رو نداره!!!

چیکارکنم؟ این ماژول رو از کجا و چطوری نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

چرا نقل قول میزنید کل پست رو دوست من؟ پستتون رو اصلاح کنید

مگه میشه ماژول مدیریت قالب روش نباشه؟ آدرس سایتتون چیه؟ قالب پلیکان بدون ماژول مدیریت قالبش نباید درست نمایش داده بشه!

شماره سفارشتون رو برام پ.خ کنید. بنده تا 5 شنبه شب نیستم. برگردم رسیدگی میکنم

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

چرا نقل قول میزنید کل پست رو دوست من؟ پستتون رو اصلاح کنید

مگه میشه ماژول مدیریت قالب روش نباشه؟ آدرس سایتتون چیه؟ قالب پلیکان بدون ماژول مدیریت قالبش نباید درست نمایش داده بشه!

شماره سفارشتون رو برام پ.خ کنید. بنده تا 5 شنبه شب نیستم. برگردم رسیدگی میکنم

پیروز باشید

من چند جا پیام گذاشتم ولی جواب ندادین! این رمز فعال کردن ماژول رو از کجا بیارم؟

l

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم به شما ایمیل پشتیبانی داده شده ولی از هر طریقی اقدام کردید جز اون ایمیل!

در بازارچه هم پیام گذاشتید پاسختون داده شد

پیام خصوصی هم دادید پاسخ دادم

شماره + ایمیلم رو براتون پ.خ میکنم با من در تماس باشید

لینک به دیدگاه

سلام

قالب شما رو نمیدونم ولی در حالت کلی برای استفاده از تصاویر png باید از بخش تنظیمات>>تصاویر این امکان رو فراهم کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

قالب پلیکان زیبا است اما عیبایی داره

قرار بود آپدیتش زودتر بیاد اما خبری نشد

یه خبری از درصد پیشرفتش روی پرستا ۱.۶ بدید

منتظریم

چند مورد که در صورت رفع اونها صد در صد مشتریای پلیکان زیاد خواهد شد و در صورت عدم رفع برعکسش رخ خواهد داد:

۱. اانعطاف پذیری در اندازه لوگو و انتخاب محل قرار گرفتن لوگو (به نظر صاحب نظران اهمیت لوگو به شدت زیاده چون اولین چیزی است که بازدیدکننده سایت با اون مواجه خواهد شد و تجارت مارو مورد ارزیابی قرار خواهد داد)

۲. قرار دادن جستجوی پیشرفته در این قالب حتی با پرداخت هزینه اضافی به کارایی قالب کمک زیادی خواهد کرد

۳.بهینه سازی ماژول اسلایدر پلیکان مثل مواردی که در پستهای قبل در مورد اسلاید گفتن دوستان (نمایش محصولات دارای تخفیف، متن و غیره)

۴. مشکل در بخش نظرات محصول

با تشکر

۵.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت نظرتون

متاسفانه بنده مشکل اینترنت دارم. بجاش توی این مدت کلی امکانات جدید مثل قابلیت سوییچ لیستی و شبکه ای، مشاهده فوری و ... به قالب اضافه کردم و بسیاری از مشکلات قالب رفع شده از جمله اندازه لوگو، ماژول نظرات و ... پیشرفت قالب هم تقریبا 99 درصد هست به محض رفع مشکل اینترنتم آپدیت رو منتشر میکنم

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

مژده به کاربران پرستا شاپ پارسی

آپدیت شماره 2 قالب پلیکان ویژه نسخه 1.6 پرستا شاپ با کلی امکانات جدید و کاهش 45000 تومانی قیمت و تحویل آنی منتشر شد. تاپیک شماره 1 را مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

مشکل دانلود قالب در بازارچه رفع شد. دوستان توجه داشته باشید این قالب پس از خرید به صورت آنی و خودکار به ایمیل شما ارسال میشه و در بخش "دانلود های من" در حساب کاربری بازارچه نیز قابل دریافت خواهد بود

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام،

کسی میدونه چرا اسلایدر اینطوری میشه ؟

http://www.gamers-shop.net/

عکس ها نمیان.

این پایین هم برند زدم ، این چرخون نمیاد .... :| عمودی لیست کرده ! :|

لینک به دیدگاه

پارامترهای پیشرفته - کارایی ها

بخش ccc چک کنید که "حافظه موقت هوشمند برای Javascript" روی خیر تنظیم باشه

پیروز باشید

اه اندفعه دیگه به این راحتی نبود :( :D

چک کردم ، خودش رو خیر بود ! بله هم کردم ، فرقی نکرد ، باز خیرم کردم ، حافظه موقتو پاکم کردم ، ولی هنوز کار نمیکنه :(

Edit:

خیلی عجیبه ... 2 ساعته دیگه تنظیمی عوض نکردم و سایت همینجور نفله بود ! فقط یه ایتم دیگه الان اضافه کردم و اکی کردم ، بعد باز کردم سایتو ... دیدم کل سایت درست شده ! تازه 1 ساعت پیش هم ایتم ادد کرده بودم چیزی نشده بود ...

همیشه خودم میگم کاپیوتر هیچیش معلوم نیست و بعضی مشکلاتش اصلا معلوم نیست چییه ! ولی دیگه انقدر ندیده بودم ... لول

لینک به دیدگاه

من الان چک کردم ، سایتم درست نشده ! هنوزم اسلایدر و برند ها پایین صفحه کار نمیکنه !

ولی فهمیدم چرا دیروز میکرد !

اینطور که معلومه اگه یک اکانت بیازیم و با اون لوگ این کنیم ، همه چی درست کار میکنه ، ولی وقتی لوگ ان نیستیم تو سایت ، اینا کار نمیکنند !

http://www.gamers-shop.net

لطفا کمک کنید من اینو درست کنم ، ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...