رفتن به مطلب

عدم امکان تغییر محل قرار گیری ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ورژن پرستاشاپ من 1.5.2.0 . وقتی در بخش مدیریت، از منوی ماژول ها، گزینه ی جایگاهها رو میزنم، هیچ اتفاقی نمیوفته. هیچ صفحه ای باز نمیشه. اینم تصویر صفحه ای که بعد از انتخاب گزینه ی جایگاهها میاد. مشکل از کجاست؟

http://www.xum.ir/images/2014/04/18/UntitledTNE8b.jpg

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود به انجمن خوش آمدید . شما که میخواهید تازه شروع به راه اندازی فروشگاه کنید از نسخه 1.5.6.2 آخرین نسخه توصیه شده استفاده کنید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود به انجمن خوش آمدید . شما که میخواهید تازه شروع به راه اندازی فروشگاه کنید از نسخه 1.5.6.2 آخرین نسخه توصیه شده استفاده کنید . موفق باشید

ممنون دوست عزیز

حالا کی گفته که من میخوام تازه شروع به راه اندازی فروشگاه بکنم؟ یک ساله این فروشگاه رو دارم. من میگم قسمت جایگاهها اجرا نمیشه.

به هر حال ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

راهنمایی وجود نداره :) مثل این میمونه که کسی بگه در خونه ما باز نمیشه ، میشه راهنمایی کنید :) نمیشه راهنمایی کرد ، مگر اینکه با چشم بیاد آدم و ببینه چه مشکلی داره . اطلاعات ورود به مدیریتتون رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم .

لینک به دیدگاه

راهنمایی وجود نداره :) مثل این میمونه که کسی بگه در خونه ما باز نمیشه ، میشه راهنمایی کنید :) نمیشه راهنمایی کرد ، مگر اینکه با چشم بیاد آدم و ببینه چه مشکلی داره . اطلاعات ورود به مدیریتتون رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم .

ببخشید من صاحب این سایت که این مشکلو داره نیستم.به صاحبش گفتم که شما این پیشنهادو دادید.ولی قبول نکرد که یوزر پسورد بدم.

یعنی شما تاحالا همچین موردی ندیدید؟

پس تجربه شما؟؟؟

لینک به دیدگاه

اینا به تجربه ربطی نداره ، ممکنه ده ها علت مختلف داشته باشه ، حتی بعضی وقتا با دیدن سایت و هاست و سورس و ... هم آدم نمیتونه مشکلو کشف کنه چه برسه که .....

اگه یوزر پس نمیده ، خوب با مشکلش سر کنه ، بگو وقتی میری دکتر و میگه دهنتو باز کن ببینم ، میگی نه باز نمیکنم ؟ :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...