رفتن به مطلب

سایت مپ

payamkh59

پست های پیشنهاد شده

با درود

در مورد Sitemap یک سوال داشتم من از طریق ماژول خود پرستا فایل

1_fa_0_sitemap.xml رو به google webmaster معرفی کردم حالا می خوام لینک

سایت مپ رو تو سایت خودم هم بذارم چه جوری این کار رو انجام بدم چون ساختاری که توی فایل 1_fa_0_sitemap.xml قرار داره برای قرار دادن داخل سایت مناسب نیست

در ضمن توی یکی از فروم ها یکی از دوستان گفته بودند که سایت مپ پرستا مشکل داره و در صورتی که ساختار پیوند یکتای محصولات رو تغییر ندی خوب کار می کنه که طبق نظر ایشان حتما باید ساختار یکتا تغییر پیدا کنه ... می شه در این مورد توضیح بدید و کلاً این ساختار پیوند یکتا چی هست ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت مپ رو که اون شکلی تو سایت نمیذارن

لینک نقشه سایت برای گذاشتن تو سایت اینجوریه :

http://myshop.ir/نقشه سایت

مثلا نقشه سایت بازارچه رو ببینید :

http://bazaar.presta-shop.ir/sitemap

هیچ مشکلی هم نداره :)

لینک به دیدگاه

با تشکر از راهنماییتون

الان که گفتید دوباره تست کردم ولی این دفعه آخرش دات php رو هم زدم که آورد ولی با myshop.ir/sitemap خالی کار نمی کنه

آیا این نرماله چون برای بازارچه بدون دات php کار می کنه????

لینک به دیدگاه

مهندس خیلی عالی بود مشکل حل شد فقط یک مسئله ای که پیش اومد اینکه برای تست Friendly URL مربوط به Sitemap رو انگلیسی کردم و بعدش که خواستم فارسیش کنم پیغام خطای فيلد بازنویسی لینک (پارسی (Persian)) نامعتبر است رو میده واسه سایر Friendly URL ها هم تست کردم باز همین پیغام رو می داد (عجیب اینجاست که همشون فارسی هستن ولی وقتی بازش می کنی و بدون هیچ تغییری دکمه ذخیره رو می زنی پیغام خطا رو می ده) سایر تاپیک های شما برای این پیغام خطا رو خوندم ولی فایده نداشت!!!!!!!! به نظرتون چه جوری Friendly URL رو به حالت قبل برگردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

مهندس منم دقیقاً همونطوری که شما نوشتید ، نوشتم ولی کار نمی کنه

تازه از این بدتر اینه که وقتی روی یک Friendly URL که از قبل وجود داشته و URL بازنویسی آن فارسی بوده بدون هیچ تغییری ، ذخیره رو می زنی باز پیغام خطا می ده

لینک به دیدگاه

ممکنه لطفاً در مورد ساختار پیوند یکتای محصولات توضیح بدید (داخل پست اول عنوان شده) و اینکه مشکل Sitemap پرستا چیه و چرا باید پیوند یکتای محصولات رو تغییر داد؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

من که خودمم هم فروشگاه دارم با پرستا و ساختار پیوندهاش هم فارسیه و ... تا حالا که به مشکلی نخوردم و هیچ خطایی هم تو وبمستر تولز نداده برام تا همینک :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...