رفتن به مطلب

درخواست قالب انگلیسی لندن

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان و عزیزان

من یک قالب انگلیسی دیدم، خیلی خوشم اومده، خواستم ببینم چطور میشه انگلیسی همین قالب رو دانلود کنم،

راهی هست

این هم ادرس قالب

http://themeforest.net/item/london-premium-prestashop-theme-blog-15-16/full_screen_preview/6818284

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونید از بازارچه درخواست بدین تا براتون خریداری بشه از همون سایت . قیمتشون هم فکر کنم 60 دلار هست .

اگر هم منظورتون اینه که به صورت ریپ شده و یا از جایی دانلود کنید ، باید خدمتتون عرض کنم ، حتی صحبت کردن از این کار در این انجمن ، خلاف مقرراته .

لینک به دیدگاه

ممنونم از راهنمایی شما

خب خریداری توسط شما یا توسط خود من فرقی دارد؟ ( برای خودم نیز امکان خرید از اون سایت نیز وجود دارد)

خریداری شما هم به همراه گرفتن لایسنس معتبر هست؟

همچنین قالب رو بعد از خریداری اگر بخواهم شما زجمت ترجمه اون رو داشته باشید، چقدری هزنیه خواهد داشت(حدودا یا حداکثر قیمت رو بگید کافی هست)؟

ممنونم

لینک به دیدگاه

اگه خودتون میتونید خریداری کنید خوب پس ایجاد این تاپیک برای چه منظوری بوده ؟! :)

برای استعلام قیمت ، در بازارچه پیام بدین ، برآورد قیمت میشه در مورد ترجمه و ... ( در انجمن نمیشه قیمت رو گفت )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...