رفتن به مطلب

مشکل با حافظه پنهان

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تازه یه فروشگاه با پرستا 1.5.6.2 راه انداختم و از قالب ترمه پرو استفاده می کنم

نمی دونم چرا موقعی که محصول رو اضافه یا کم میکنم تغییرات در محصولات جدید در وسط قالب اعمال میشه اما در قسمت محصولات پرطرفدار و یا سایر بخش به شکل قدیمش میمونه مثلا اگه یه محصول رو حذف کنم به جای تصویرش علامت سئوال میاد و وقتی روش کلیک میکنی میگه محصول مورد نظر موجود نیست

خودم این مشکلو با خاموش کردن حافظه پنهان و یا فشردن دکمه روبروش clear smarty cache & atutoload cache برطرف کردم.

آیا استفاده از این روش درست است

راه دیگری هست؟labkits.ir/shops

منتظر پاسختان هستم

http://labkits.ir/shops

LabKits.ir[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز این به خاطر کش هست و برای مشتریانتون این اتفاق نمیفته

برای اطمینان میتونید با یک مرورگر دیگه سایت رو ببینید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا به خاطر کش مرورگر نیست

اتفاقا دیروز با آقا بهمن صحبت کردم گفت علت دقیقشو نمیدونه پیشنهاد یه تاپیک تو انجمن دادن

الان هم یه محصول تست گذاشتم با وجو اینکه تیک خانه خورده نه توی پرطرفدار میاد نه توی ماژول محصولت جدید سمت راست

تا موقعی که گزینه ای که در پست اول گفتم را نزنم نشان داده نمیشه

labkits.ir/shops

سلام دوستان

من تازه یه فروشگاه با پرستا 1.5.6.2 راه انداختم و از قالب ترمه پرو استفاده می کنم

نمی دونم چرا موقعی که محصول رو اضافه یا کم میکنم تغییرات در محصولات جدید در وسط قالب اعمال میشه اما در قسمت محصولات پرطرفدار و یا سایر بخش به شکل قدیمش میمونه مثلا اگه یه محصول رو حذف کنم به جای تصویرش علامت سئوال میاد و وقتی روش کلیک میکنی میگه محصول مورد نظر موجود نیست

خودم این مشکلو با خاموش کردن حافظه پنهان و یا فشردن دکمه روبروش clear smarty cache & atutoload cache برطرف کردم.

آیا استفاده از این روش درست است

راه دیگری هست؟labkits.ir/shops

منتظر پاسختان هستم

http://labkits.ir/shops

ضمنا تعداد محصولات در ماژول های مورد نظر روی 8 تنظیم است.

LabKits.ir[/align]

لینک به دیدگاه

سلام

من محصولاتی که اضافه کردید رو به شکل سالم و بدون مشکل می بینم.

در همه بخش هایی که گفتید نمایش داده نمیشه داره نمایش داده میشه.

اگر کار خاصی نکردید و هنوز برای شما مشکل وجود داره ولی برای من نه، من هم فکر میکنم مشکل یا از کش مرورگر شماست یا از کش آی اس پی شما.

لینک به دیدگاه

سلام

من محصولاتی که اضافه کردید رو به شکل سالم و بدون مشکل می بینم.

در همه بخش هایی که گفتید نمایش داده نمیشه داره نمایش داده میشه.

اگر کار خاصی نکردید و هنوز برای شما مشکل وجود داره ولی برای من نه، من هم فکر میکنم مشکل یا از کش مرورگر شماست یا از کش آی اس پی شما.

یعنی شما الان محصول تست را در قسمت پرطرفدار و ماژول محصولات جدید سمت راست سایت میبینید.

اگه از آی اس پیه باید چطوری تنظیم کنم

ممنون

لینک به دیدگاه

با تشکر از RAMTIN و دوست عزیزم آقای معظمی

مشکل را با بازنشانی ماژول های مربوطه حل کردم

نمیدونم چش شده بود

[align=center].::فروشگاه اینترنتی لوازم و تجهیزات آموزشی::.

(دست ورزی های علوم تجربی)

LabKits.ir[/align]

لینک به دیدگاه

یعنی شما الان محصول تست را در قسمت پرطرفدار و ماژول محصولات جدید سمت راست سایت میبینید.

اگه از آی اس پیه باید چطوری تنظیم کنم

ممنون

سلام

بله دیروز این بخش هایی که میگفتید نمایش داده نمیشه و الآن هم اشاره کردید رو من میتونستم ببینم. ظاهراً فقط شما نمیتونستید ببینید که نشون دهنده وجود مشکل از سمت سیستم یا آی اس پی شماست.

بعضی آی اس پی ها علتشو دقیق نمیدونم ولی تایم کش خیلی زیادی دارن و گاهی اوقات باعث میشن کاربر در دیدن تغییرات روی سایت یا هنگام تعویض هاست و... برای مدتی نسخه قدیمی و بدون تغییر رو ببینه که البته کم پیش میاد. با ضریب اطمینان بالایی مشکل از سیستم شماست نه آی اس پی.

لینک به دیدگاه

در نسخه ۱.۵.۶ و بالاتر که شامل ۱.۶ هم میشه شما میتونید به بخش کارایی برید و با کلیک روی پاک کردن کش کش رو پاک کنید.

در نسخه های قبل تر هم میتونید کامپایل رو روشن کنید و کش رو خاموش و صفحه رو ببینید تا تغییر کنه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...