رفتن به مطلب

مشکلات پس از نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ضمن تشکر بسیار بابت زحمات ارزشمندتون،

من فروشگاهم رو به ورژن 1.6 ارتقا دادم، ولی با مشکلات زیر مواجه شدم. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

آدرس فروشگاه: ikara.ir

1. در کروم با توقف روی کالاها کلید افزودن به سبد را نشان نمی دهد

2. در ایمیل ها متون چپ چین است و ویرگول در ابتدای متن است و قلم مناسب نیست جاهای دیگه قلم های خوشگل انتخاب کردین بد عادت شدیم.

4. در پی دی اف هم همین مشکل هست

5. در صفحه اصلی فقط محصولات موجود را نشان بدهد

6. در صفحه محصول به صورت قراردادی بر حسب موجودی فهرست کند

7. در صفحه اصلی کلید های محبوب و پرفروشترین ها کار می کرد الان کار نمی کند. البته همه را در صفحه اصلی نشان می دهد

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من فروشگاهم رو به ورژن 1.6 ارتقا دادم، ولی با مشکلات زیر مواجه شدم. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

2. در ایمیل ها متون چپ چین است و ویرگول در ابتدای متن است و قلم مناسب نیست جاهای دیگه قلم های خوشگل انتخاب کردین بد عادت شدیم.

7. در صفحه اصلی کلید های محبوب و پرفروشترین ها کار می کرد الان کار نمی کند. البته همه را در صفحه اصلی نشان می دهد

با تشکر

1.در مرورگرها مختلف عمل میکنه مثلا در فایر فاکس و uc درست عمل میکنه و در کروم و اپرا این مشکل هست راه چاره رو با تجربه هابگن

2. قسمت ایمیل ها ویرایش کن البته یکمی درد سر داره

یه قسمت که خودم نتونستم پیدا کنم بخش اعلام نظرات یه مشکل املایی داره (خورد -خود) نمی دونم برای اصلاح کدوم فایل هست http://www.xum.ir/images/2014/05/28/Capture888.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با تشکر

1.در مرورگرها مختلف عمل میکنه مثلا در فایر فاکس و uc درست عمل میکنه و در کروم و اپرا این مشکل هست راه چاره رو با تجربه هابگن

2. قسمت ایمیل ها ویرایش کن البته یکمی درد سر داره

یه قسمت که خودم نتونستم پیدا کنم بخش اعلام نظرات یه مشکل املایی داره (خورد -خود) نمی دونم برای اصلاح کدوم فایل هست http://www.xum.ir/images/2014/05/28/Capture888.jpgاین خورد چی شد

تو کدوم فایله ؟1.6.6
لینک به دیدگاه

سوالات شما نامفهموم ، غیراستاندارد و بد بیان شده اند و برای همین کسی بهتون جواب نمیده :)

مثلا : در صفحه محصول فلان چیز کار میکرد ، الان کار نمیکنه :) خوب به این چه جوابی میشه داد . شاید اشتبایی یه چیزی رو تغییر دادین ، شاید یه نفر یگه خرابکاری کرده ، شاید با مرورگر مشکل دارین ، شاید هاست ، شاید پرستا و ....

آدرس سایت هم که ندادین .....

اینجوری هیچ کس بهتون پاسخ نمیده تو فروم ها

لینک به دیدگاه

1. مشکلی ندیدم.

2. درسته مشکل وجود داره. در حال رفع مشکل هستیم.

3. ؟

4. برای pdf فونت فارسی مناسب نداریم.

5. نیاز به تغییر تک تک ماژول ها هست یا نیاز به یک اورراید. باید بررسی شود.

6. نامفهوم است

7. یک بار از بخش کارایی ها کش را پاک کنید درست می شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...