رفتن به مطلب

مشكل : متاسفانه آدرسی که وارد کرده‏‏‏‏‏اید، تغییر یافته ........

aslani031

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امشب از آموزش اين قسمتاستفاده كردم و چند تا سفارش اضافي رو كه خودم برا تست زده بودم حذف كردم ولي بعدش هم عكس هاي كالا ها نمياد هم هر جاي سايت كه كليلك ميكنم پيغام زير نمايش داده ميشه

متاسفانه آدرسی که وارد کرده‏‏‏‏‏اید، تغییر یافته یا دیگر موجود نمی‌باشدبرای یافتن یک محصول، لطفاً نام آن را در قسمت زیر بنویسید.

البته بگم قبل انجام كار سايت رو چك نكرده بودم ببينم درست بود يا نه ولي بعد حذف سفارش تست كردم كه ....

آدرس سايت www.shop-project.ir

ممنون ميشم كمك كنيد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين آدرس آموزش در انجمن

http://presta-shop.ir/forum/t3059-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-1-5

آدرس سايت خودم هم اضافه كردم

راستي يادم اومد وارد مديريت كه شدم به من پيغام داد كه سايت شما آدرسش www.shop-project.ir هست ولي در سئو www نداره ميخواي تنظيم كني من هم www رو اضافه كردم

نميدونم كدوم يك باعث اين مشكل شده

مشكل حل شد!!!!

بعد از وارد كردن www به آدرس سايت در مديريت بايد ميرفتم در منو پارامترهاي پيشرفته و حافظه موقت (كش) رو در حالت دوم يا سوم قرار ميدادم

نميدونم چرا در حالت اول قرار داشت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...