رفتن به مطلب

ماژول بلوک html

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان ماژول بلوک html رو برای دانلود گذاشتم, قابل نصب بر روی تمامی ورژن های پرستا شاپ

ماژول فقط انگلیسی هست ( بلد نبودم فارسی کنم ) هیچ تغییری تو روند ماژول و قالب شما ایجاد نخواهد کرد

تست شده بر روی ورژن 1.6.0.6

htmlbox.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هنوز ماژول های سازگار با 1.6 زیاد وارد نت نشدن چه برسه به ماژول های رایگان!

ماژول های بلوک HTML مختلفی که برای نسخه 1.5 وجود داره رو تست کنید ببینید کدومش جواب میده

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان ماژولی که تو لینک اول ضمیمه کردم با همه ورژن ها کار میکنه مشکلی که داره اینه که دیگه عنوان بلوک رو نمایش نمیده برای نمایش این قابلیت باید چیکار کنیم ؟

لینک به دیدگاه

بلاک html هست پس میتونید با الگو گیری از سایر بلاک ها یه class به div محتوا بدین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

دانوش عزیز

متاسفانه بلد نیستم امکان داره زحمت بکشید واقعا برای همه کاربران این html box ضروری هست

لینک به دیدگاه

سلام

من به دلیل مشغله کاری که دارم زودتر نتونستم درست کنم!

کلش رو تغییر دادم و به پیوست قرار دادم!روی ورژن 1.5 که جواب کامل داد شما هم روی ورژن 1.6 تست بکنید!

نکته: قبل از نصب نسخه قبلی رو اگه دارین پاک کنین!

فقط بعد از نصب برای تغییر عنوان بلوک به مسیر زیر برید:

modules\htmlbox

و فایل html.tpl رو باز کرده و عبارت "متن دلخواه" رو به هر متنی که میخواید تغییر بدید!

موفق باشید

البته اگر عمری باشه یه تغییرات کوچیک توش میدم که برای تغییر عنوان هم مشکلی وجود نداشته باشه!

موفق باشین

htmlbox.zip

لینک به دیدگاه

سلام

من به دلیل مشغله کاری که دارم زودتر نتونستم درست کنم!

کلش رو تغییر دادم و به پیوست قرار دادم!روی ورژن 1.5 که جواب کامل داد شما هم روی ورژن 1.6 تست بکنید!

نکته: قبل از نصب نسخه قبلی رو اگه دارین پاک کنین!

فقط بعد از نصب برای تغییر عنوان بلوک به مسیر زیر برید:

modules\htmlbox

و فایل html.tpl رو باز کرده و عبارت "متن دلخواه" رو به هر متنی که میخواید تغییر بدید!

موفق باشید

البته اگر عمری باشه یه تغییرات کوچیک توش میدم که برای تغییر عنوان هم مشکلی وجود نداشته باشه!

موفق باشین

سلام سپاس داداش زحمت کشیدی

فقط چطوری میشه چند تا از این ماژول رو داشت ؟ و نصب کرد ؟

لینک به دیدگاه

والا این ماژول قابلیت این کار رو نداره و فوقش میتونین دوباره با یه کمی تغییرات تو متغیرهای این ماژول دوباره از همین استفاده کنین که البته وقت گیره و جالب نمیشه

لینک به دیدگاه

اسم این ماژول htmlbox هست من تو تمام فایل های داخل ماژول htmlbox رو به hb تغییر دادم اما ماژول ها رو که باز میکنم نصبش کنم ارور میده چطوری میشه اینو تنظیم کرد ؟ اخه پرستا 1.6 حتما نیاز داده به html box های زیاد چون منوهای html زیادی باید گذاشت که نیاز به box html داره

لینک به دیدگاه

اسم این ماژول htmlbox هست من تو تمام فایل های داخل ماژول htmlbox رو به hb تغییر دادم اما ماژول ها رو که باز میکنم نصبش کنم ارور میده چطوری میشه اینو تنظیم کرد ؟ اخه پرستا 1.6 حتما نیاز داده به html box های زیاد چون منوهای html زیادی باید گذاشت که نیاز به box html داره

دوست عزیز نیاز به شناخت php داره!به همین راحتی نیست که!بزارید فرصت کردم یک نمونه رو خودم تغییر میدم شما بر اساس اون هر چند تا خواستی ایجاد کن

Sent from my C5303

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

سلام

من نیاز به این ماژول دارم برای درج کدهای فید آر اس اس که از سایتی مثل یک ابزار میگیرم

لطفا لینک دانلودشو بذارید

من نمیدونم اصلا ماژول های پرستا پولیه باید خرید ؟ یا نه رایگانه ؟ سرچ میکنی گوگل همش سایتای خارجی میاد

لینک به دیدگاه

خوب نصبش کردم چطور اضافه کنم به صفحه این کارش خیلی عذاب آوره

http://irbazarsang.ir/

اگر دوست عزیز میشه کمک کنید بفرمایید من اطلاعات بدم اینو برام تنظیم کنید سر همین ماژول داد و بیداد داشتم امروز

لینک به دیدگاه

سلام

در صفحه ماژولها در قسمت جستجو بنویسید htmlbox ماژول رو براتون میاره

بعد به پیکربندیش برید و متن یا کدتون رو بذارید و تنظیماتش رو انجام بدید

من تا به حال از این ماژول استفاده نکردم و دقیق نمیدونم چه تنظیماتی داره ولی به پیکربندیش که برید همه چیز مشخصه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...