رفتن به مطلب

طرح نگاری تصاویر 1.6

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

حذف نشده دوست عزیز ولی مخفی شده

احتمال داره مشکلاتی داشته که درصدد رفع اون هستند

میتونید به منوی مدیریت >> منو ها برید و روی ایجاد منو کلیک کنید :

یک نام به دلخواه بذارید : طرح نگاری تصاویر

کلاس : AdminScenes

ماژول : خالی باشد

و در منوی مورد نظرتون ذخیره کنید

البته این قسمت چون مخفی بوده احتمال داره راستچین نشده باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر میکنم چون با حالت ریسپانسیو ممکنه سازگار نباشه مخفی شده.

دانوش عزیز رسپانسیو چی هست !؟

من توی قالب طرح نگاری رو فعال کردم مشکلی نیست ؟

www.iroption.com/shop/option/option-206/

لینک به دیدگاه

ریسپانسیو یا واکنش گرا ، سازگاری با انواع دستگاه هاست

وقتی صفحه کوچیک بشه تمام جزییات صفحه کوچیک میشن و برعکس

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام مجدد

دوستان طرح نگاری رو فعال کردم و خوب هم کار میکنه بدون مشکل فقط مشکلی که هست اینکه اون طرح نگاری که انتخاب میشه رو راست چین نشون میده ممنون میشم بگید چطوری وسط چین میشه کرد

post-101-14373020078929_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

با استفاده از سی اس اس میتونید وسطچین کنید

روش افزودنش رو هم در پست دوم گفتم. این گزینه یک تصویر تگ دار به صفحه شاخه اضافه میکند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

با استفاده از سی اس اس میتونید وسطچین کنید

روش افزودنش رو هم در پست دوم گفتم. این گزینه یک تصویر تگ دار به صفحه شاخه اضافه میکند

موفق باشید

داداش من css اصلا بلد نیستم با فایر باگ هر کار کردم نفهمیدم چطوری میشه ممنون میشم بگید چه کدی از چه قالب باید تغییر کنه. سپاس :)
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به والدش باید direction: ltr بدید

در واقع باید اون بخش رو چپ چین کنید تا درست عمل کنه

دانوش گل متوجه نشدم ممنون میشم بگید کدوم قالب باید تغییر بکنه و چه کدی رو اعمال کنم. سپاس
لینک به دیدگاه

آموزش css بحث گسترده ای هست و این انجمن کارش پشتیبانی و راهنمایی در مورد پرستاشاپ هست. اگر شما با css آشنا باشید هم بلدید وسط چین کنید و هم چپ چین و نیازی به راهنمایی بیشتر نیست. در غیر این صورت با توضیح اضافه شما قطعا سوال دیگه ای میپرسید و با مشکل جدیدی رو به رو میشید.

بهتره از کسی که آشناست و وقتش آزاده کمک بگیرید تا براتون انجام بده.

لینک به دیدگاه

طبیعتا اینا انجمن پرستاشاپ هست بنده تو جوملا پست نزدم و باید تو این انجمن پشتیبانی مشکلات کاربران بشه

بنده یه اشتباه بسیار بزرگ کردم که توی انجمن مطالب اختصاصی زیادی گذاشتم که خیلی ها دنبالش بودن و حتی تشکر نزدن زیر پست... اونوقت این سیستم کارش داره به سمت پولی میره تمامی ماژول ها و قالب ها و کمک ها پولی میشه ! سیستم هایی مثل ویبولتین جوملا و هزاران سیستم مدیریت محتوا دیگر که تو ایران الان داره سرویس میده حداقل ماهیانه یه قالب یا ماژول رایگان میزاره اما اینجا مشکلات بخش فروشگاهیی هم مدیران توقع مالی دارن از کاربران !

لینک به دیدگاه

وقتی طرح نگاری تصاویر حذف شده از نسخه 1.6 قاعدتا پشتیبانی هم شاملش نمیشه!دوست عزیزم وسط چین کردن اون بخش جزو مشکلات حساب نمیشه اولا

دوما تعداد کاربران، توسعه دهنده ها و پشتیبان های اسکریپت های عمومی مثل جوملا خیلی بیشتر از پرستاست! پرستا یک سیستم کاملا تخصصیه

سوما انتظار شما برای ارائه رایگان ماژول ها و قالب ها یک انتظار خیلی غیر منطقی هست! حتی سایت prestashop.com هم با نیم میلیون عضو به اون صورت ماژول و قالب رایگان نداره و همون رایگان هاش رو هم اعضای انجمن میذارن نه خود سایت!

چهارما انجمن محل تبادل نظر و اطلاعات کاربران هست نه مدیران! پس انتظار نداشته باشید مدیران بیان و تک تک سوالات شما رو جواب بدن! مدیر وظیفه ش مشخص هست و اونم مدیریته

پس لطفا سطح توقعتون رو پایین بیارید و کمی منطقی تر باشید

لینک به دیدگاه

وقتی طرح نگاری تصاویر حذف شده از نسخه 1.6 قاعدتا پشتیبانی هم شاملش نمیشه!دوست عزیزم وسط چین کردن اون بخش جزو مشکلات حساب نمیشه اولا

دوما تعداد کاربران، توسعه دهنده ها و پشتیبان های اسکریپت های عمومی مثل جوملا خیلی بیشتر از پرستاست! پرستا یک سیستم کاملا تخصصیه

سوما انتظار شما برای ارائه رایگان ماژول ها و قالب ها یک انتظار خیلی غیر منطقی هست! حتی سایت prestashop.com هم با نیم میلیون عضو به اون صورت ماژول و قالب رایگان نداره و همون رایگان هاش رو هم اعضای انجمن میذارن نه خود سایت!

چهارما انجمن محل تبادل نظر و اطلاعات کاربران هست نه مدیران! پس انتظار نداشته باشید مدیران بیان و تک تک سوالات شما رو جواب بدن! مدیر وظیفه ش مشخص هست و اونم مدیریته

پس لطفا سطح توقعتون رو پایین بیارید و کمی منطقی تر باشید

سپاس بله حتما همینطور هست.

والا تو انجمن فقط طرح نگاری نیست خیلی سوالات رو بنده خودم پرسیدم یا کاربران رو شاهد بودم که یا جوابی داده نشده یا گفته شده از بازارچه باید خریداری بشه پشتیبانی.

تقریبا 99% کاربران این سایت که فروشگاه زدن اصولا css رو بلد نیستند که اومدن سیستم اماده پرستاشاپ رو دارن کار میکنند مثل من و خیلی کاربرای دیگه.

والا یه مدت توماتو کارت هم همینطور بود پیگیری نمیشد مشکلات و همه کاربرانش رو از دست داد چون پشتیبانی نداشت والا شما پست های من و موضوعاتی که من ایجاد کردم بخونید هر پست و ماژول و کاری رو بلد بودم رایگان برای کاربران از وقتم گذشتم توضیح دادم اما ناب دانوش میگن وقت نداریم و ... در صورتی که کسی چیزی رو بلد باشه به قول شما محل بحث و تبادل نظر هست اینجا باید به هم کمک کنیم. نظر شخصی من که این رسمش نیست.

ایا از مسیر زیر باید تغییر پیدا کنه برای وسط چین شدن ؟

themes/default-bootstrap/css/rtl.css

این قسمت این کد هست کدوم رو باید تغییر بدیم که طرح نگاری عکسش وسط چین بشه ؟

/**** css/scenes.css ****/

.thumbs_banner .space-keeper {float: right}

.thumbs_banner .space-keeper a.prev:before {padding-right: 5px; padding-left: 0}

.thumbs_banner .space-keeper a.next {float: right}

.thumbs_banner .space-keeper a.next:before {padding-right: 5px; padding-left: 0}

#scenes_list {float: right}

#scenes_list li {float: right}

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اکثر سوالات شما شخصی سازی هست نه مشکلات مربوط به پرستاشاپ.

برای شخصی سازی قطعا باید هزینه پرداخت کرد و هیچ کدوم از مدیران فرصت این رو ندارند که شخصی سازیهای کاربران رو انجام بدن .

کسانی که سی اس اس بلد نیستند خب مشخصه باید چکار کنند، سفارش میدن به کسی که بلده تا براشون انجام بده ، حالا یا بازارچه یا هر شخص و جای دیگه که تواناییش رو دارند. ایراد اینه که همه چیز رو توقع دارید رایگان باشه. ما تا حد توانمون سوالات و مشکلات مربوط به مدیریت و بخش کاربری پرستاشاپ رو پاسخ میدیم ولی سوالات شخصی سازی رو نه وقت ما اجازه میده و نه ربطی به پشتیبانی پرستاشاپ داره. به این جور سوالات اگه بتونیم جواب میدیم و اگه نتونیم هم فکر نمیکنم جای گلایه باشه.

در مورد پولی شدن هم ما خودمون میدونیم که این طور نیست و هنوز هم با وجود حجم بالای سفارشات و پروژه هامون، خدمات رایگان زیادی میدیم. به عنوان نمونه روزانه به طور میانگین 3 4 نفر از طرق مختلف درخواست خرید بسته نصب و تنظیمات پرستاشاپ رو دارند که قیمتش 30 تومن بود و از بازارچه حذف شد. با وجود اینکه برای ما کاری نداره و میتونیم انجام بدیم ولی همیشه به همه توصیه میکنیم که آموزش نصب رو دانلود کنند و سعی کنند خودشون این کار رو انجام بدن.

قالبهای رایگان و ماژولهای رایگان هم کم نداریم.

شما به عنوان یکی از اعضا که فکر میکنم از سال 90 تا به حال از نسخه پرستاشاپ پارسی و این انجمن استفاده میکنید، تا به حال چه مبلغی به بازارچه پرداخته اید ؟ تا جایی که من میدونم هیچی. در این انجمن هستند کسانی که ملیونی برای فروشگاهشون هزینه کردند و این توقعاتی که شما دارید رو ندارند و نگفتند این انجمن داره پولی میشه.

در نهایت سیاستهای کلی سایت و اینکه چه چیزی رایگان و چه چیزی پولی باشه رو ما تعیین میکنیم و هر کس تمایل داشت استفاده میکنه و هر کس تمایل نداشت استفاده نمیکنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اکثر سوالات شما شخصی سازی هست نه مشکلات مربوط به پرستاشاپ.

برای شخصی سازی قطعا باید هزینه پرداخت کرد و هیچ کدوم از مدیران فرصت این رو ندارند که شخصی سازیهای کاربران رو انجام بدن .

کسانی که سی اس اس بلد نیستند خب مشخصه باید چکار کنند، سفارش میدن به کسی که بلده تا براشون انجام بده ، حالا یا بازارچه یا هر شخص و جای دیگه که تواناییش رو دارند. ایراد اینه که همه چیز رو توقع دارید رایگان باشه. ما تا حد توانمون سوالات و مشکلات مربوط به مدیریت و بخش کاربری پرستاشاپ رو پاسخ میدیم ولی سوالات شخصی سازی رو نه وقت ما اجازه میده و نه ربطی به پشتیبانی پرستاشاپ داره. به این جور سوالات اگه بتونیم جواب میدیم و اگه نتونیم هم فکر نمیکنم جای گلایه باشه.

در مورد پولی شدن هم ما خودمون میدونیم که این طور نیست و هنوز هم با وجود حجم بالای سفارشات و پروژه هامون، خدمات رایگان زیادی میدیم. به عنوان نمونه روزانه به طور میانگین 3 4 نفر از طرق مختلف درخواست خرید بسته نصب و تنظیمات پرستاشاپ رو دارند که قیمتش 30 تومن بود و از بازارچه حذف شد. با وجود اینکه برای ما کاری نداره و میتونیم انجام بدیم ولی همیشه به همه توصیه میکنیم که آموزش نصب رو دانلود کنند و سعی کنند خودشون این کار رو انجام بدن.

قالبهای رایگان و ماژولهای رایگان هم کم نداریم.

شما به عنوان یکی از اعضا که فکر میکنم از سال 90 تا به حال از نسخه پرستاشاپ پارسی و این انجمن استفاده میکنید، تا به حال چه مبلغی به بازارچه پرداخته اید ؟ تا جایی که من میدونم هیچی. در این انجمن هستند کسانی که ملیونی برای فروشگاهشون هزینه کردند و این توقعاتی که شما دارید رو ندارند و نگفتند این انجمن داره پولی میشه.

در نهایت سیاستهای کلی سایت و اینکه چه چیزی رایگان و چه چیزی پولی باشه رو ما تعیین میکنیم و هر کس تمایل داشت استفاده میکنه و هر کس تمایل نداشت استفاده نمیکنه.

موفق باشید

بنده ماه پیش 30 یا 40 ت یادم نیست چقدر بود برای پشتیبانی خرید کردم که اقای دانوش یه سری کارها رو انجام دادن برای من یه سری ها رو هم خیر !
لینک به دیدگاه

تاسف میخورم برای سطح انتظار و فکر شما

دوست من شما معنی فعالیت داوطلبانه رو میدونید؟

اینجا همه مدیران و کاربران داوطلبانه فعالیت میکنند. شما حق ندارید در مقابل فعالیت داوطلبانه از واژه «باید» استفاده کنید. هیچ بایدی و هیچ وظیفه ای در مقابل شما نداریم و نخواهیم داشت.

در این انجمن بیش از ۶٠٠٠ کاربر و ده ها هزار سوال و جواب پاسخ داده شده. اگر از این همه پاسخ و خدمات رایگان ناراضی هستین میتونید انجمن رو ترک کنید!

بیشتر انجمن ها بخشی به نام وی آی پی دارن که مبلغی حق عضویت میگیرن و برخی خدمات رو فقط به اون ها ارایه میدن. در این انجمن این بخش هم وجود نداره. هرچیزی ارایه میشه یا برای همه هست یا هیچ کس

شما مبلغ ۳٠ هزار تومان برای یک ساعت کار فنی پرداخت کردین و بیش از یک ساعت برای شما وقت صرف کردم و تمام کارهایی که گفتین انجام شد. به جز یک مورد که ممکن نبود و غیرمنظقی بود.

اگر بازهم ناراضی هستین من تمام مبلغ را بدون هیچ گونه نارضایتی به شما برگشت خواهم زد و از این به بعد نه من و نه همکارانم پاسخ سوالات شما را نخواهیم داد تا معنی خدمات رایگان را با تمام وجود احساس کنید!

تاسف میخورم که فرهنگ طلب کارانه هنوز هم وجود داره. البته در افراد معدودی چون شما

لینک به دیدگاه

با اجازه دوستان هم آقا hidden هم آقا دانوش

سطح مشارکت عمومی کاربران توی همه انجمن های فارسی در حد صفر هست، درست مثل مشارکت های عمومی در اجتماع

هایدن جان من هم در حد اطلاعات ناقص خودم سعی کردم مطلبی رو یاد بگیرم و خیلی زود به کسانی که لازم دارن یاد بدم، تشکر هم نکردن هیچ بعضی موقع ها چون عنوان کاربری ام عضو عادی هست، نوشتن از مدیرها کسی جواب نمی ده!، این هم توهینی که در جواب لطفم کردن، آخرش به این نتیجه رسیدم که من برای خوشحالی دوستان انجمن یا پول یا چیز دیگه کار نمی کنم، به خاطر شاید وجدانی هست که دارم ، نمی دونم، ولی اینکه جواب پست هاتون رو کسی نمی ده، درست مثل خیلی از پست هایی که خود من زدم و جواب نگرفتم، دلخور نشین، چون سطح ارتباطات در کل نزدیک به صفر هست . با 4 تا مدیر که هیچ، 100 تا مدیر و این حجم سوال، نمی رسن، یه مطلب دیگه هم که متوجه شدم این هست، سوال های ما مخصوصا اون بخش های کد نویسی برای دوستان طراح شاید خسته کننده باشه، درست مثل مطالبی که ما می دونیم و در طی روز چندین بار از ما برسن، طبیعتا هر چقدر هم نیت خیر داشته باشی و قصد کار راه اندازی خسته می شی،

من خودم توی این چند ماه سعی کردم، یه مشارکت کوچیک با این انجمن کنم، چون دیدم تا 3، 4 صبح مدیران بیدارن و جواب سوال ها رو دادن، خیلی جاها هم که پولی بوده، رو اینقدر جواب دادن که کاربر خودش متوجه شده و کارش راه افتاده، اگه دوستان به اصطلاح پولی بودن خب جواب نمی دادن

یک مطلب دیگه هم اینکه، خیلی از کارهاشون و محصولاتشون مورد سوء استفاده قرار گرفته، باز هیچی نگفتن و به طراحی کارهای رایگان باز هم ادامه دادن، میزان مشارکت کاربران هم تا جایی که من خبر دارم صفر تومان هست، این هم از تقویت روحیه کاری شون، به نظرم درآمد دوستان با دامنه فعالیتهایی که انجام دادن همخوانی نداره، پس باید منصف بود.

البته سطح درآمد هر کس روزی او هست، که لطف خداست و من بنده فقط سپاسگذار

امیدوارم حرفهام باعث دلخوری کسی نشه، یه مطلب هم برای اختصاص دادن بخش پرستاشاپ در انجمن خودم بگم، احتمال دادم شاید از کاربران فکر بکنه پیش خودش که آره بهنام هم اومد اینجا و رفت انجمن ...، اگه به حجم مطالب و ارسال کننده های اون انجمن دقت کنین، می بینین که قصد انتفاع مالی از ایجاد اون انجمن رو ندارم، فکر می کنم در حال حاضر 30 تا پست پرستایی داره، هدفم فقط جذب اعتماد هست نه کاربر، حتی اگه تعداد کاربرها به تعداد انگشت های دست باشه.

موقعی که سرباز بودم یه فرمانده داشتیم می گفت سر مرغ رو می برن بسم الله می گن، منظورش این بود احترام کلید هر کاری هست

لینک به دیدگاه

تاسف میخورم برای سطح انتظار و فکر شما

دوست من شما معنی فعالیت داوطلبانه رو میدونید؟

اینجا همه مدیران و کاربران داوطلبانه فعالیت میکنند. شما حق ندارید در مقابل فعالیت داوطلبانه از واژه «باید» استفاده کنید. هیچ بایدی و هوچ وظیفه ای در مقابل شما نداریم و نخواهیم داشت.

در این انجمن بیش از ۶٠٠٠ کاربر و ده ها هزار سوال و جواب پاسخ داده شده. اگر از این همه پاسخ و خدمات رایگان ناراضی هستین میتونید انجمن رو ترک کنید!

بیشتر انجمن ها بخشی به نام وی آی پی دارن که مبلغی حق عضویت میگیرن و برخی خدمات رو فقط به اون ها ارایه میدن. در این انجمن این بخش هم وجود نداره. هرچیزی ارایه میشه یا برای همه هست یا هیچ کس

شما مبلغ ۳٠ هزار تومان برای یک ساعت کار فنی پرداخت کردین و بیش از یک ساعت برای شما وقت صرف کردم و تمام کارهایی که گفتین انجام شد. به جز یک مورد که ممکن نبود و غیرمنظقی بود.

اگر بازهم ناراضی هستین من تمام مبلغ را بدون هیچ گونه نارضایتی به شما برگشت خواهم زد و از این به بعد نه من و نه همکارانم پاسخ سوالات شما را نخواهیم داد تا معنی خدمات رایگان را با تمام وجود احساس کنید!

تاسف میخورم که فرهنگ طلب کارانه هنوز هم وجود داره. البته در افراد معدودی چون شما

دوست محترم شما کی گفتی مبلغ 30 ت برای یک ساعت هست ؟ شما تا 2 الی 3 هفته منو سر کار گذاشتی هر بار گفتی سرم شلوغه و اصلی ترین کاری که بابتش پول دادم رو بلد نبودید حتی انجام بدید ! بنده نیازی به اون پول ندارم فکر میکنم شما بیشتر نیاز داشته باشی که تا بهتون پیام داده میشه اخطار میدید ! و توقع دارید بازم بنده 30 ت بدم و 3 هفته سر کار باشم ! بنده پاسخی دیگر برای پیام های شما نخواهم داشت و تو این انجمن هم از شما دیگه توقع هیچ کمکی ندارم. موفق باشید.

در اخر مدیر محترم ( ادمین ) این تاپیک رو قفل کنید با کمک یکی از دوستان عزیز انجمن دیروزعصر مشکل من حل شده

عزیزانی که مشکل من رو دارند و طرح نگاری رو میخوان استفاده کنند به بنده پیغام خصوصی بدن به رایگان براشون انجام داده خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...