رفتن به مطلب

سوال در مورد ماژول پرداخت بانک پاسارگاد پرستاشاپ 1.4 موجود در بازارچه

jaymz61

پست های پیشنهاد شده

سلام

در توضیحات ماژول پرداخت بانک پاسارگاد سازگار با پرستاشاپ 1.4 موجود در بازارچه نوشته شده تأخیر در ارسال (3 تا 5 روز) دارد منظور چی هست؟! در فرستادن ماژول برای خریدار تاخیر وجود دارد؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام . من ماژول پاسارگاد نسخه 1.4 را قبلا از سایت خریداری کردم حدود یکسال و نیم پیش الان سیستم شاپرک که اومده باید تغییر آدرس بدم درگاه را . حالا این ماژولی که در بازارچه هستش آیا با شاپرک همخوانی داره و اگر داره من باید دوباره هزینه پرداخت کنیم چون قبلا هزینش را پرداخت کردم ( یکسال و نیم پیش)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام . من ماژول پاسارگاد نسخه 1.4 را قبلا از سایت خریداری کردم حدود یکسال و نیم پیش الان سیستم شاپرک که اومده باید تغییر آدرس بدم درگاه را . حالا این ماژولی که در بازارچه هستش آیا با شاپرک همخوانی داره و اگر داره من باید دوباره هزینه پرداخت کنیم چون قبلا هزینش را پرداخت کردم ( یکسال و نیم پیش)

با درود

دوست عزیز من هم همین مشکل شما رو دارم.

متاسفانه گویا نویسنده ماژول رو هر چی زنگ می زنی جواب نمیده.

من به مدیر انجمن هم گفتم ولی خبر نشد و انگار ماژول بدون پشتیبانی خرید کردیم.

من به یکی از دوستان ماژول نویس گفتم که زحمتشو بکشن و ایشون دارن روش کار می کنن.

من مجبور شدم برم و درگاه بانک سامان رو بگیرم و از ماژول اون فعلا دارم استفاده میکنم تا اگه ماژول پاسارگاد حاضر شد اون رو هم استفاده کنم.

البته ماژول سامان برای 1.4 نبود ولی این دوستمون زحمتشو کشید و برای 1.4 شاپرک رو اصلاح کرد.

اگه خواستی بگو تا برات ماژول رو بفرستم چون توی انجمن نیست.

اگه از پاسارگاد هم خبری شد بهتون خبر میدم و اگه شما خبری داشتید بگید.

در ضمن فکر کنم بهترین حالت اینه که از 1.4 به 1.6 یا 1.5 بریم خیلی بهتره.

با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...