رفتن به مطلب

چند سوال درباره وارد کردن تصاویر

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیران انجمن

من در سایت قبلیم برای اینکه تصاویر بهینه باشد که هم از نظر لود تصاویر و هم بک آپ گرفتم مشکلی تداشته باشم تصاویر را با فتوشاپ باز می کردم و از گزینه save for web استفاده می کردم.

این کار باعث می شد که تصویر من بهینه تر بشه و حجم کمتری اشغال بکنه. از طرفی نام تصویر را به صورت حداکثر 32 کاراکتری و با دش نام گذاری می کرد بسیار مفید بود.

این جور که من فهمیدم وقتی تصویری را در بخش تصاویر محصولات وارد می کنیم خود پرستا هم تصویر را بهینه می کنه و هم اسم فایل را درست می کنه. اگه حدس من درست باشه پس دیگه لازم نیست که تصاویر را با فتوشاپ باز کنم و save for web بگیرم؟

اما اگر بخواهم در خود توضیحات تصویر وارد کنم فکر کنم نکنم چنین کاری بکنه. و برای تصاویری که داخل متن توضیحات می زارم باید حتما تصاویر را با فتوشاپ بهینه کنم؟

در ضمن این تصاویر در پوشه img/cms ریخته می شه. من مجبورم برای مرتب سازی برای هر محصول یک پوشه جداگانه به صورت دستی بسازم. و عکسهای که برای توضیحات هر محصول را می خوام تو پوشه ای جداگانه قرار بدم. راه هست که اتوماتیک برای هر محصول جداگانه پوشه ای ساخته بشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما در توضیحات محصول میخواهید عکس قرار بدید ؟ اگه اینطوره میتونید از تصاویر خود محصول استفاده کنید. در زیر توضیحات بلند محصول، داخل کادر آبی کلیک کنید تا بتونید از تصاویر آپلود شده استفاده کنید.

در هر حالت بهتره تصاویر رو بهینه کنید و سپس آپلود بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 5 weeks later...

سلام

سایز تصویر بنده که برای محصول استفاده میکنم حدود 400 * 400

اما وقتی که "نمایش بزرگتر" رو میزنم اندازه اون خیلی کوچکتر نشان میدهد

چطور میشه کاری کرد که اینطوری نشه؟

در واقع هر عکسی که قرار داده میشه پرستاشاپ در نمایش بزرگتر کوچکترش میکنه در حالی که اگر روی تصاویر بند انگشتی برویم و پیش نمایش ببینیم در همانجا تصاویر بزرگتر هستند

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

دوستان من وقتی در توضیحات یک تصویر وارد می کنم در قسمت مدیریت نمایش میده ولی در قسمت کاربری نمایش نمیده

فکر کنم مشکل آدرسی هست که تصویر فراخوانی میشه

مثلا یکی از تصاویر

http://kharidenab.com/Eshop/fa/img/cms/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA/1013-2277.jpg

هست که لود نمیشه چون پوشه fa وجود نداره

این هم یکی از لینک هایی هست که تصویرش لود نمیشه

http://kharidenab.com/Eshop/fa/home/62-cookoo-watch.html

لینک به دیدگاه

من وقتی عکس از سایت دیگه قرار میدم مشکل نداره ولی وقتی از سایت خودم قرار میدم لود نمیشه

../img/cms/1013-2277.jpg

این کدی هست که برای یک عکس در سایت خودم قرار دادم ولی لود نمیشه

وقتی بصورت دستی کد را بصورت کامل می نویسم کد مختصر میشه و تبدیل به سه نقطه میشه و در واقع

../img/cms/1013-2277.jpg

تبدیل میشه به

http://kharidenab.com/Eshop/fa/img/cms/1013-2277.jpg

مشکل در قسمت زبان سایت هست و چون پوشه fa وجود نداره عکس ها لود نمیشه

البته با توضیحات دست و پا شکسته خدمت دوستان جسارت کردم.

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسختان

قبلا همین کار را انجام دادم

وقتی اصلاح می کنم در محیط مدیریت درست میشه ولی در محیط کاربری نمایش نمیده وقتی میرم ویرایش میکنم دوباره آدرس خلاصه شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...