رفتن به مطلب

sort کردن مقدار ویژگیها در جستجوی لایه ای

mjafari27

پست های پیشنهاد شده

سلام

امکان مرتب کردن مقدار ویژگیها در جستجوی لایه ای وجود دارد؟

مثلا در جستجوی لایه ای میخواهم مقدارهای انداره صفحه نمایش از کوچک به بزرگ مرتب باشد و به اینصورت نمایش بدهد

4 اینچ

5 اینچ

6 اینچ

http://buysa.ir/11-%D9%85%D9%88%D8%A...D8%A8%D9%8A

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مواردی که در جستجوی لایه ای نمایش داده میشه، اگه از قسمت "مشخصه ها و مقادیر" تعریف شده باشه، میتونید در همون قسمت اونا رو جابجا کنید تا به ترتیب دلخواه قرار بگیرند ولی اگه مربوط به ویژگیها باشه این امکان وجود نداره و باید به ترتیب اونا رو وارد کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

کسی هست بتواند هسته پرستا را طوری دستکاری کنه که بشود مقادیری که برای هر ویژگی وارد میکنیم را بصورت دستی مرتب کنیم.

مثلا وقتی یک ویژگی به نام "حافظه داخلی " تعریف میکنیم و مقادیر

1گیگ

2 گیگ

و...

را برای ان تعریف میکنیم.بتوانیم در انتها این مقادیر (1 گیگ و....)را بصورت دستی مرتب کنیم

این مشکل بخاطر این است که من از قبل نمیدونم ویژگی محصولاتی که قرار است بگذارم چه مقادیری دارد که انها را مرتب شده وارد کنم تعداد محصولات هم زیاد است مثلا 1000 مدل گوشی موبایل است و لپتاپ و ...

من شدیدا نیاز دارم بتونم مقادیر هر ویژگی را بصورت دستی مرتب کنم

هزینه ان را هم پرداخت میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

این آموزش رو میذارم ولی هیچ سوال دیگه ای در این زمینه جواب داده نمیشه چون فرصت بررسی بیشتر رو ندارم. اگه نتونستین انجام بدین از طریق بازارچه درخواست بدید تا با هزینه براتون انجام بشه :

در پوشه classes فایل product.php رو باز کنید. سپس تابع getFrontFeaturesStatic رو در این فایل پیدا کنید. در اواخر تابع، نوشته

ORDER BY f.position ASC'

رو بصورت زیر تغییر بدید

ORDER BY fl.name ASC'

با این کار فکر میکنم ویژگیها بر اساس نام مرتب خواهند شد و مشکل شما در جستجوی لایه ای هم حل میشه. البته تست نکردم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...