رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد شاخه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخاستم شاخه جدید تو فروشگاه ایجاد کنم برای همین اول تمامی شاخه های موجود مثل آیپاد و .. رو پاک کردم ولی الان که میخام شاخه اضافه کنم نمیتونم.

اولا میخام شاخه که درست کنم باید حداقل دو تا درست کنم تا توی لیست شاخه ها نشون داده بشه. بعدش اینکه شاخه ها رو که اضافه میکنم توی لیست شاخه ها در صفحه اصلی فروشگاه نشون داده نمیشه. حتی محصولات رو به شاخه ها هم اضافه میکنم باز هم نشون داده نمیشه.

ماژول مربوط به شاخه ها رو هم بازنشانی کردم بازم تاثیر نکرد.

دیگه مستاصل شدم نمیدونم چیکار کنم! ممنون میشم یکی راهنمایی کنه!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منم این مشکل برام پیش اومده احتمال میدم مشکل از به روز رسانی یک ماژول بوده باشه.

اما نمیدونم کدوم ماژوله؟

از کجا باید پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

مشکل رو رفع کردم ولی دلیلش رو نفهمیدم چی بود!!!البته حدس میزنم یه چیزایی ولی شایدم اشتباهه!

برای رفعش هم مجبور شدم دوباره پرستا رو از اول نصب کردم و قبل از اینکه شاخه های دیگه رو پاک کنم شاخه های خودم رو ایجاد کردم و مشکل حل شد!

برای علت مشکل هم این حدسو میزنم.بعد از اینکه همه شاخه ها پاک میشن یه گزینه ظاهر میشه به اسم افزودن شاخه ریشه جدید. وقتی اون رو میزنی فکر میکنم تنظیمات خاصی داره که باید بزنی!(چقدر آماتوری نوشتم خداییش!!!!)

لینک به دیدگاه

مرد حسابی اینو برا کی نوشتی؟

این رفع مشکل بود؟

زیر دیپلم حرف بزن بفهمیم.

سپاس

گفتم که رفع مشکل نبود.تنها راه حلش اینه که از اول دوباره نصب بشه و قبل از اینکه همه شاخه ها پاک بشه حداقل یه شاخه ایجاد کنید بعد اونا رو پاک کنید.
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

این مدل شاخه قابل استفاده نخواهد بود و فقط برای مولتی شاپ میشه استفاده کرد.

اگر منظورتون در منوی بالا هست در انجمن جستجو کنید، پاسخ داده شده

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...