رفتن به مطلب

مشکل در ورود کلی اطلاعات کلمات کلیدی Meta

پست های پیشنهاد شده

با سلام در قیمت محصولات شاخه ها و .... من لیستی بلند از کلمات کلیدی را با ویرگول اینگلیسی در برنامه ی note درست کردم ولی زمانی که می خواهم در قیمت فیلد کلمات کلیدی Meta اضافه کنم این کار مقدور نیست خواهشمند است راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محدویدت داره دوست عزیز . از یه حد بیشتر نمیتونید کلمه کلیدی بذارین ( موتورهای جستجو برخی هاشون از کلمات کلیدی استفاده نمیکنن و برخی دیگر هم فقط چند تای اول رو لحاظ میکنن ) . کلا توصیه میکنم وقتتون رو روی کلمات کلیدی هدر ندین .

لینک به دیدگاه

محدویدت داره دوست عزیز . از یه حد بیشتر نمیتونید کلمه کلیدی بذارین ( موتورهای جستجو برخی هاشون از کلمات کلیدی استفاده نمیکنن و برخی دیگر هم فقط چند تای اول رو لحاظ میکنن ) . کلا توصیه میکنم وقتتون رو روی کلمات کلیدی هدر ندین .

ممنون از راهنمایی برای SEO چه پیشنهادی دارید؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا در تعداد کلمات و کاراکتر محدودیت دارید. دوما اگر آدرس بومی رو غیرفعال کرده باشید در اون صورت کلمه فارسی بذارین پیغام خطا میده

برای Seo هم بهترین راه حل اینه که قابلتون درست باشه و اینم نیاز به دانش طراحی داره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...