رفتن به مطلب

فروشگاه مجازی نمونه سوال

پست های پیشنهاد شده

خوب من فروشگاه مجازی نمونه سوال رو راه اندازی کردم تا خلاء موجود در بین فروشگاه های اینترنتی که اقدام به فروش نمونه سوال و جزوه و کتاب می کنند و روال فوق العاده ساده و پیش پا افتاده ای رو دنبال می کنند رو پر کنم ، از این طریق که کاربر به راحتی میتونه بعد از پرداخت آنلاین وجه فایل خودش رو دانلود کنه . در حال حاضر تمام تمرکزم بر روی پیام نور هست و بعداً گسترشش می دم :D

من از قالب موبایل استور تو سایتم استفاده کردم و این قالب بر خلاف اونی که فکر می کردم ریزه کاری زیاد داشت ، خلاصه با کمک آقای دانوش سایت رو به شکل دلخواه خودم تغییر دادم ، البته هنوز یه کم ریزه کاری داری و تا آخر این هفته طول میکشه ولی سایت الان آمادس.

بچه های سایت اگه لطف کنن و سایت رو نگاه کنن بعد بهم ایراد ها و اشکالاشو بگن خیلی ممنون می شم چون می خوام تا وقت هست ایراد هاشو درست کنم .

در مورد عکس های سایت هم حتماً نظر بدین چون من فعلاً این به مدلی به ذهنم رسید .

لینک سایت : nemonesoal.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد عکس محصولات باید بگم این عکس ثابتی که برای همه محصولات گذاشتی یکم غیر حرفه ای هستش دوست من .

با ایمیل من تماس بگیر تا یه راه حل مناسب بهت بگم . یه فایل فتوشاپ میدم از اون استفاده کنی

لینک به دیدگاه

خوب آقا بهمن ایده ی خوبی بهم داد ، با اینکه برنامه ای که بهم معرفی کرد زیاد به کارم نیمد ولی یه برنامه بهتر پیدا کردم که میشه باهاش اون شکل های سه بعدب از کتاب و کاغذ و این جور چیزا ساخت .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

خوب چند وقته كه تم سايت رو عوض كردم و به كمك بهمن جان اون رو به شكل دلخواه در آوردم ، امروز هم لوگو اسلايد ها رو به سايت اضافه كردم ، متاسفانه اسلايد ها زياد قشنگ نشده و بايد عوض بشه ، خلاصه بچه ها بريد سر بزنيد و نظراتتون رو حتماً بهم بگيد.

هر چي ايراد به نظرتون مياد بهم بگيد.

آدرس : www.nemonesoal.com

لینک به دیدگاه

عکساش بهتر شده

خوب نرم افزار رو معرفی کنید دوستان هم بهره ببرند

چه پدری ازم در آورده این عکسا ، اسم نرم افزاره quick 3d cover هست که خیلی نرم افزار رادست تری از نرم افزارهای دیگس ،

در آینده نزدیک (بعد از تموم شدن امتحانا) تغییرات بسیار زیادی برای سایت در نظر گرفتم که نیاز به زمان و انرژی زیادی داره ،

از جمله اونها به تغییرات در بالای صفحه اصلی ، تغییرات در اندازه ، محل و خود اسلاید ها ، تغییرات در فوتر سایت ، رفع یکسری باگ های جزئی و افزودن تعدادی ماژول مهم (مربوط به شبکه های اجتماعی)که در ایران با آنها مشکل داریم ولی به دنبال راه حلی برای اون هستم.

لینک به دیدگاه

نوشته شده توسط: عکساش بهتر شده

خوب نرم افزار رو معرفی کنید دوستان هم بهره ببرند چه پدری ازم در آورده این عکسا ، اسم نرم افزاره quick 3d cover هست که خیلی نرم افزار رادست تری از نرم افزارهای دیگس ،

در آینده نزدیک (بعد از تموم شدن امتحانا) تغییرات بسیار زیادی برای سایت در نظر گرفتم که نیاز به زمان و انرژی زیادی داره ،

از جمله اونها به تغییرات در بالای صفحه اصلی ، تغییرات در اندازه ، محل و خود اسلاید ها ، تغییرات در فوتر سایت ، رفع یکسری باگ های جزئی و افزودن تعدادی ماژول مهم (مربوط به شبکه های اجتماعی)که در ایران با آنها مشکل داریم ولی به دنبال راه حلی برای اون هستم.

به نظر من برای اینکه کیفیت عکسهات خوب بشه یه اکشن تو فتوشاپ بنویس ( باکسهای 3دی زیبایی بصورت پی اس دی در اینترنت هست کافیه عکسهاتو با اونها تنظیم کنی ) و عکسهایی که میخوای رو باکس 3دی بزاری و تو یه فولدر بریز تا با یه کلیک 3ی بشه

لینک به دیدگاه

نوشته شده توسط: عکساش بهتر شده

خوب نرم افزار رو معرفی کنید دوستان هم بهره ببرند چه پدری ازم در آورده این عکسا ، اسم نرم افزاره quick 3d cover هست که خیلی نرم افزار رادست تری از نرم افزارهای دیگس ،

به نظر من برای اینکه کیفیت عکسهات خوب بشه یه اکشن تو فتوشاپ بنویس ( باکسهای 3دی زیبایی بصورت پی اس دی در اینترنت هست کافیه عکسهاتو با اونها تنظیم کنی ) و عکسهایی که میخوای رو باکس 3دی بزاری و تو یه فولدر بریز تا با یه کلیک 3ی بشه

جالبه یه متنی لینکی چیزی که آموزشه اینو داشته باشه میدی.

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان ، الان سایتو با کمک بهمن تغییر دادم ، قراره دیگه اینطوری بمونه ، بچه ها اونایی که قبلاً سایتو دیده بودن الانم ببینم ، بعد نظرشونو بگن که بهتر شده یا نه ، به غیر از ظاهر سایت بسیاری از ایرادای دیگشم رفع شده ، اگه خوشتونم اومد +1ش کنید :D

لینک سایت امضامه.

لینک به دیدگاه

تبریک میگم

البته پیشنهاد میکنم فاصله بنر بالا تا محصولات و درست کنی بهتر میشه

یه پیشنهاد دیگه : راستش از تگ ها زیاد خوشم نمیاد بهتره از تگ 3بعدی استفاده کنی

لینک به دیدگاه

تبریک میگم

البته پیشنهاد میکنم فاصله بنر بالا تا محصولات و درست کنی بهتر میشه

یه پیشنهاد دیگه : راستش از تگ ها زیاد خوشم نمیاد بهتره از تگ 3بعدی استفاده کنی

مرسی ، فاصله ها خیلی اذیت کرد ، خیلی. الانم سعی شده در بهترین حالت قرار بگیره ، منظورت از تگ رو متوجه نشدم ، میشه بگی منظورت دقیقاً کدوم قسمت هست؟

لینک به دیدگاه

یه ماژول هست به نظرم فلشه که برچسب ها رو به صورت گرافیکی و سه بعدی نشون میده. تا اونجایی که میدونم افزونه اصلیش ماله وردپرسه که تبدیلش کردن واسه پرستا شاپ. ولی من خودم تابحال با این ماژول کار نکردم و نمیدونم چجوریه! اگه پیداش کردی و رایگان بود بهم بگو تا بذارم توی بازارچه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

منظورم یه چیزی تو این مایه هاست

http://www.roytanck.com/tag-cloud/

البته یه جایی واسه پرستا هم دیده بودم

یه نکته دیگه : سایه بریده شده از لوگو هم بهتری درست کنی

اون سایه ای که دادی در سایز لوگو نیست

نکته بعدی : در قسمت ثبت نام اول ایمیل و اوردی خودم دوباری که واسه تست اومدم بجای ایمیل فقط اسمم و نوشتم

بهتری اسم و فامیل اول باشه بعد ایمیل

و در اخر اگه ممکنه این پلاگینی که تنظیم کردی واسه سفارش یه صفحه ای و واسمون بزار (میدونم رو سایت هست ولی از تنظیمات شما بیشتر حال میکنم)

البته اگه نزاری هم مشکلی نیست تعارف نکن

ممنون

لینک به دیدگاه

این سفارش 1 صفحه ای که میبینی پلاگین یا ماژول نیست البته یه ماژول تو پرستا شاپ .کام دیدم که کارش شبیه به همین ماژول بود ولی نمی دونم قابلیت هاش دقیقاً چیا بود ، اینجا روهم که تو سایت من میبینی رو بهمن حذف کرده ، البته یسری باگ بوجود آمده بود که زحمت کمی هم نداشت ، ولی خلاصه اگه می خوای به بهمن مراجهه کن ، به همین دلیل تعویض جای ایمیل هم امکانپذیر نیست ، البته وقتی که جلوش نوشته تو کادر چی وارد کنید فکر نکنم زیاد مشکل به حساب بیاد.

در مورد ابر تگها هم اطلاعات بیشتر بدست آوردی بهم بگو فعلاً قفل امتحانام ، سایه لوگو رو هم بگو از کدوم ور کراپ شده من که هرچی نگاه می کنم چیزی نمی بینم .

لینک به دیدگاه

یه ماژول هست به نظرم فلشه که برچسب ها رو به صورت گرافیکی و سه بعدی نشون میده. تا اونجایی که میدونم افزونه اصلیش ماله وردپرسه که تبدیلش کردن واسه پرستا شاپ. ولی من خودم تابحال با این ماژول کار نکردم و نمیدونم چجوریه! اگه پیداش کردی و رایگان بود بهم بگو تا بذارم توی بازارچه

موفق باشید

اره هست ولی فارسی رو ساپورت نمی کنه و زیاد هم کارایی نداره اگه پیداش کردم میزارم :)
لینک به دیدگاه

موفق باشید

روی 1.3 که لود نمیشه یا احتمالن با فونت فارسی مورد داره ،

http://www.ecartservice.net/02082009/wp-cumulus-port-to-prestashop/

لینک به دیدگاه

موفق باشید

روی 1.3 که لود نمیشه یا احتمالن با فونت فارسی مورد داره ،

http://www.ecartservice.net/02082009/wp-cumulus-port-to-prestashop/

شاید مشکل با انکدینگش باشه.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

ببخشید در گیر یه پروژه بودم خیلی وقته سر نزدم ....

در مورد لوگو : اگه ببینی کادری که لوگو در آن قرار داره بصورت مستطیل مشخصه که نباید باشه

اگه فایل وکتور لوگو رو بدی واست درستش میکنم

نکته 2 : آیکون های اشتراک گزاری در محل خوبی قرار ندارد بنظرم پایین برچسب ها باشه بهتره ( البته با سایز کوچکتر )

راستش با آیکون ورود هم حال نمیکنم البته سلیقه ای هست ولی آیکون های بهتری هست اگه سرچی بزنی ( پیشنهاد میشه از سایت bing.com با این فرمت جستجو کنید :: user icon png

بنر های خوبی زدی البته بنظرم تو بنر دانشجویان پیام نور فونت دانشجویان اصلا جالب نیست و تو قسمت کیفیت محصولات را مقایسه کنید :: اون منحنی که متن داخلشه لبه های نرم نداره ..

یه پیشنهاد : چون تمامی محصولات جدید و تو صفحه اصلی گذاشتی بنظرم جالب نیست که بالای همشون جدید باشه ....

این مواردی که گفتم لزوما نیاز به تغییر نیست ( بجز لوگو ) و بیشتر سلیقه شخصی بنده هست ..

موفق باشی ..

راستی شمارتو تو پ. خ واسم بفرست کارت دارم ...

لینک به دیدگاه

خوب راجع به اون لوگوهای فیس بوک و تویتر مخالف نیستم ولی تازه تغییرشون دادم و فعلاً بدون مشکل داره کار می کنه ولی در آینده نزدیک نیاز به یکسری تغییرات هست که شامل اونام میشه ، فقط اینکه من باید یه چیزی توی جای خالی اونها بزارم اگه پیشنهادی داره واسه اونجا بگو ، ورود هم موافقم جای کار داره ، اگه بشه نام کاربر هم درج می کنم .

لوگورم از اون دفعه قبلی که گفتی می خوام درست کنم یادم نمی مونه چون تازه از png در آوردمش که حجمش کمتر بشه وقت نکردم درستش کنم.

اون بنر دومی هم عوض می کنم منتظر برند های جدید هستم :D

محصول جدید هم اتفاقاً به نظرم خوبه که اونطوری هست ایرادش جای دیگس که بعداً باید رفعش کنم.

شمارم هم با همین موبایله که تو سایته تماس بگیر در خدمتیم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

فروشگاه زیبا و خوبی ساخته اید

اما کمی سنگین هستش و دیر لود میشه

از اینجا کمک بگیر و فایل هاتو بهینه سازی کن http://gtmetrix.com/reports/www.nemonesoal.com/BHbO36fe

چگونه میتوانم قالبی شبیه فروشگاه شما و تغییرات ایجاد شده در آن را تهیه نمایم؟؟

آیا پرستا شاپ امکان فروش سوالات مثلا ارشد سالهای مختلف (مانند سایت sanjesh3.net) را دارد

بطوری که تو یه پست بشه تعریف کرد (خصوصیات محصول) که مثلا اگه سال 90 انتخاب بشه فایل دانلودی مربوط به سال 90 در اختیار مشتری قرار بگیره

آیا امکانش هست تو پرستا؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...