رفتن به مطلب

چند محصول در سبد با یک هزینه پستی !

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی با لوکال کار می کردم متوجه شدم که وقتی دو یا چندین محصول رو وارد سبد خرید می کنیم که هر کدوم وزن و هزینه پستی جدا براشون تعریف شده اما در نهایت چند محصول با یک هزینه پستی حساب میشه

مثلا دو تا محصول متفاوت داریم با پست پیشتاز :

100 گرم = 6372 تومان

300 گرم = 7668 تومان

که جمعش هزینه پستی باید بشه 14040 ! اما به دلخواه خودش بیشترین قیمت پستی که هست اون رو می زنه مثلا : 7668 تومان ، پس هزینه محصولات دیگه چی میشه ؟

دلیلش چیه ؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتی با لوکال کار می کردم متوجه شدم که وقتی دو یا چندین محصول رو وارد سبد خرید می کنیم که هر کدوم وزن و هزینه پستی جدا براشون تعریف شده اما در نهایت چند محصول با یک هزینه پستی حساب میشه

100 گرم = 6372 تومان

300 گرم = 7668 تومان

که جمعش هزینه پستی باید بشه 14040 ! اما به دلخواه خودش بیشترین قیمت پستی که هست اون رو می زنه مثلا : 7668 تومان ، پس هزینه محصولات دیگه چی میشه ؟

دلیلش چیه ؟

ممنون

سلام آخرین وزن پست پیشتاز رو چقدر تعریف کردی؟ معمولا این مشکل زمانیه که شما وزن 400 گرم رو برای پست پیشتاز تعریف نکرده باشی

از قسمت تنظیمات پست پیشتاز

لینک به دیدگاه

سلام آخرین وزن پست پیشتاز رو چقدر تعریف کردی؟ معمولا این مشکل زمانیه که شما وزن 400 گرم رو برای پست پیشتاز تعریف نکرده باشی

دو نوع وزن برای تست درست کردم : از 1 گرم تا 250 گرم و 251 تا 500 گرم
لینک به دیدگاه

دو نوع وزن برای تست درست کردم : از 1 گرم تا 250 گرم و 251 تا 500 گرم

اگه درست نشد، به تنظیمات مراجعه کنین و بر اساس وزن رو انتخاب کنین، خارج از محدوده رو غیر فعال کنین، یه بار کامپال اجباری کنین ، از جلوی سایت هم اون محصولات رو از سبد خرید پاک کنین ، دوباره ادد کنین، درست باید بشه، از حساب کاربری بیاین بیرون دوباره برین داخل و جنس به محصول اضافه کنین
لینک به دیدگاه

خب این به این دلیل هست که وزن معیار وزن سفارش هست نه وزن محصول!

شما باید محدوده وزن بیشتری تعریف کنید تا خرید چند محصول هم پوشش بده

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

خب این به این دلیل هست که وزن معیار وزن سفارش هست نه وزن محصول!

شما باید محدوده وزن بیشتری تعریف کنید تا خرید چند محصول هم پوشش بده

ببخشید من متوجه نشدم میشه لطفا راهنمایی بیشتری بفرمایید

لینک به دیدگاه

شما دو محدوده تعریف کردین و مجموع وزن سفارش شما از محدوده بیشتره. بنابراین بیشترین قیمت اعمال میشه.

مرسی

منظور شما اینه که این کارو بکنم

1 تا 250

251 تا 500

501 تا 750

751 تا 1000

1001 تا 1250

درسته ؟

لینک به دیدگاه

سلام

100 گرم = 6372 تومان

300 گرم = 7668 تومان

دلیلش چیه ؟

ممنون

سلام

فکر میکنم شما برای محدوده 0 تا 250 گرم 6372تومان و برای 250 گرم تا 500 گرم هم 7668 تعریف کردید ، درسته ؟

که توی این حالت سفارش شما مجموعا 400 گرم وزن داره و بین 250 تا 500 میشه یعنی هزینه 7668 تومان هزینه ارسال میشه نه 14040

موفق باشید

شما دو محدوده تعریف کردین و مجموع وزن سفارش شما از محدوده بیشتره. بنابراین بیشترین قیمت اعمال میشه.

مرسی

منظور شما اینه که این کارو بکنم

1 تا 250

251 تا 500

501 تا 750

751 تا 1000

1001 تا 1250

درسته ؟

1 تا 250 گرم

250 تا 500 گرم

500 تا 1000 گرم

1000 تا 2000 گرم

و بیشتر از 2000 گرم

این محدوده های درست هست

لینک به دیدگاه

ممنون محدوده ها رو درست کردم ولی الان ی اشکالی هست !

مثلا : ی محصول دارم با وزن 230 گرم که هزینه پستیش میشه = 6372 تومان و ی محصول دیگه با وزن 300 گرم که هزینه پستی میشه = 7668 تومان

جمع هزینه پستی هر دو محصول میشه = 14040 تومان .

ولی پرستا میاد هزینه پستی رو اینجوری حساب می کنه ، می گه وزن یه محصول 230 گرم + وزن محصول دیگه 300 گرم که میشه 530 گرم و در واقع همینجوری خودش قیمت محدوه سوم یعنی 500 تا 1000 گرم رو حساب می کنه ...

خب حالا اگه این دو تا محصول هر دو CD یا DVD باشند میشه هر دو رو داخل ی پاکت گذاشت و فرستاد و هزینه پستی رو همون محدوده وزنی سوم حساب کرد

ولی ممکنه یوقتی بشه ما ی محصولمون CD هستش به وزن 230 و ی محصول دیگه مثلا ی قابلمه اسباب بازی 300 گرمی در این صورت نمیشه قابلمه رو داخل پاکت سی دی کرد و ارسال نمود و در صورتی که پرستا هزینه پستی رو می زنه 9288 که ما باید محصولا رو جدا بفرستیم و 14040 تومان هزینه پست بدیم ...

یا شاید هم من یجایی رو اشتباه می کنم ! یا شاید هم تو پست هر دو محصول رو با هم وزن می کنند و قیمت وزن رو از ما می گیرند !

یا اینکه هر دو محصول رو جدا جدا وزن و هزینه هاشونو هم جدا جدا می گیرند !

دوستان میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

خب درستش هم همینه!شما برای ارسال به یه آدرس پستی باید همه اجناس رو داخل یه پاکت بگذارید و بفرستید.شرکت پست هم هزینه نهایی رو بر اساس وزن مجموع از شما دریافت میکنه چون شما اینا رو داخل یه بسته گذاشتین و اصلا شرکت پست خبر نداره داخلش چیه!

حالا اگه داخل پاکت جمع نشد داخل کارتن بعدش کیسه و الی آخر!

البته من خودم محدوده پستی بالا مثلا 5 کیلو رو زدم فقط حمل با باربری چون پستی سخته!

لینک به دیدگاه

ببینید شما باید به محدوده قانع باشین ، فوقش 1000 تومن شما ضرر میکنید تو هزینه پستی تو یه سفارش و تو یه سفارش دیگه همینقدر مشتری ضرر میکنه . در کل میانگین که گرفته بشه ، هیچ مشکلی برای شما پیش نمیاد و شاید هم شما سود کنید در کل !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...