رفتن به مطلب

نظر دوستان در مورد این قالب

aristar

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی

من یک چند مدتی هست فروشگاهم رو راه اندازی کردم و الان ازش بهره برداری می کنیم. برای طراحیش من زمان زیادی گذاشتم.البته بماند که اصل قالب یه چیز دیگه بود و اصلا ریسپانسیو نبود و در ضمن دو ستونی بود و البته رنگ بندیش چیز دیگه بود که من عوض کردم و چیزای دیگه!خلاصه اینکه اینی شده که تو آدرس زیر هست:

shop.lightiran.com

حالا از دوستان میخام نظرشون رو بگن تا اگر منطقی بود و البته قابل اجرا باشه روش تغییر و اجرا بکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی

من یک چند مدتی هست فروشگاهم رو راه اندازی کردم و الان ازش بهره برداری می کنیم. برای طراحیش من زمان زیادی گذاشتم.البته بماند که اصل قالب یه چیز دیگه بود و اصلا ریسپانسیو نبود و در ضمن دو ستونی بود و البته رنگ بندیش چیز دیگه بود که من عوض کردم و چیزای دیگه!خلاصه اینکه اینی شده که تو آدرس زیر هست:

http://shop.lightiran.com

حالا از دوستان میخام نظرشون رو بگن تا اگر منطقی بود و البته قابل اجرا باشه روش تغییر و اجرا بکنم

سلام

من چند تا از تجربه های خودم تو این سه سال رو می گم

اول واحد پول رو تومن کنی بهتره، مشتری توی دید اول خود عدد رو می بینه نه ريال یا تومن رو و فوری جا می خوره

دوم درگاه بانک واسطه رو بی خیال شو و از یه بانک دولتی درگاه بگیر اگه فروش خوبی داشته باشین بیشتر از اینکه از درگاه خرید کنن به شماره کارتتون واریز کردن! درسته؟

از یه ماژول اخبار استفاده کن، هیچ پل ارتباطی با کاربر تازه وارد ندارین مثل خیلی سایتهای دیگه که کاربر می یاد داخل و در نگاه اول سایت رو می بنده

حمل رایگان بالای... و... با یه عکس گیرا جایگزین کن

وبگذر رو حذف و از گوگل آنالیز استفاده کن

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون!برای بخش پرداخت فعلا در حال گرفتن نماد اعتماد هستم و بعدشم یقینا دنبال اون درگاه بانک ملت میرم و خودم بهتر میدونم!

برای ماژول اخبار تو فکرش بودم ولی چند مدت هست درگیر کارای درج محصولات و البته درون فروشگاهی بودیم و فرصت نشد!انشالا اونم اضافه می کنیم.

برای بخش ریال و تومن راستش من هر چی فروشگاه تخصصی این حیطه کاری رو دیدم ریال بود ولی حرفتون منطقی میاد و اعمال میکنم!

برای حمل رایگان یه چیز عجله ای شد و فقط صرفا برای اینکه نگفته نباشه ایجاد کردم. سر جمع یه بک گراند بود با یه عکس و متن!

البته اینم اضافه کنم چون فروشگاه زیرمجموعه انجمن هست پل ارتباطی با مشتریان هست ولی برای اخبار حتما اقدام می کنم!

برای وبگذر راستش گوگل آنالیز که میگین یه ایرادی داره و اونم اینکه چون با آی پی های ایرانی اشکال پیدا میکنه سرعت لود صفحه میاد پایین و اصلا اینجوری خوب نیست!البته غیر از وبگذر وب استت هم هست!

در مورد رنگ بندی و قالب حرفی نزدین!به عنوان یه کاربر مثلا خریدار چه حسی بهتون القا کرد؟

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم.

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون!برای بخش پرداخت فعلا در حال گرفتن نماد اعتماد هستم و بعدشم یقینا دنبال اون درگاه بانک ملت میرم و خودم بهتر میدونم!

برای ماژول اخبار تو فکرش بودم ولی چند مدت هست درگیر کارای درج محصولات و البته درون فروشگاهی بودیم و فرصت نشد!انشالا اونم اضافه می کنیم.

برای بخش ریال و تومن راستش من هر چی فروشگاه تخصصی این حیطه کاری رو دیدم ریال بود ولی حرفتون منطقی میاد و اعمال میکنم!

برای حمل رایگان یه چیز عجله ای شد و فقط صرفا برای اینکه نگفته نباشه ایجاد کردم. سر جمع یه بک گراند بود با یه عکس و متن!

البته اینم اضافه کنم چون فروشگاه زیرمجموعه انجمن هست پل ارتباطی با مشتریان هست ولی برای اخبار حتما اقدام می کنم!

برای وبگذر راستش گوگل آنالیز که میگین یه ایرادی داره و اونم اینکه چون با آی پی های ایرانی اشکال پیدا میکنه سرعت لود صفحه میاد پایین و اصلا اینجوری خوب نیست!البته غیر از وبگذر وب استت هم هست!

در مورد رنگ بندی و قالب حرفی نزدین!به عنوان یه کاربر مثلا خریدار چه حسی بهتون القا کرد؟

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم.

توجه داشته باشین بانک ملت بدون نماد درگاه می ده، چون خود من دو سال چوب این نماد رو خوردم خیلی راحت تر از این حرفها هم می ده فقط یه حساب باز کنین

برای رنگ بندی یه چیز سلیقه ای هست من بک گراند سفید و با یه رنگ اکتیو می پسندم چون معمولا افراد از سرعت اینترنت بالایی برخوردار نیستن سفید خوبه ولی رنگ دیگه سایتتون خیلی ملایم و سرده

برای گوگل آنالیز هم از مرورگر تور استفاده کنین مشکل حله استت هم جالب نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در خبر زیر خود بانک ملت گفته:

http://www.behpardakht.com/News19.aspx

بانکهای دیگه هم دقیقا همینجوری هستن

دوست عزیز زیاد به آیین نامه ها و.. توجه نکن نمونه اش یکی از سایتهای خود من

www.supershahr.com

تاریخ ثبت دامین رو نگاه کن نزدیک سه سال پیش هست درگاه هم 5 6 ماهه گرفتم ، یکی از اعضا توی تاپیک ماژول بانک ملت نوشته بود اگه اشتباه نکنم : بانک ملت مزخرف می گه فقط برین بانک حساب باز کنین و از سایت ثبت نام کنین، منم همین جوری گرفتم ولی الان سه تا درگاه بدون نماد دارم! اگر گیر دادن که نمی دن یه شرکت ثبت کنین ( بیشتر برای جایگزین بودن جوازه ولی بعضی بانک ها فکر می کنن کار شرکت یه جور دیگه است و تراکنش شرکت بالاتره)

موفق باشی

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوست خوبمون برای نظرات ارزشمندش

اولا سیستم پشتیبانی آنلاین رو به فروشگاه اضافه کردم

دوما قیمت محصولات رو به تومان کردم

سوما برای بانک ملت هم درخواست دادم البته قبلا برای نماد اعتماد الکترونیک هم اقدام کردم

خلاصه تا جای ممکن نظرات رو اعمال کردم.فقط دوستان دیگه یعنی نظری ندارن؟در هر موردی باشه!رنگ بندی،سرعت لود، طراحی کلی، محصولات و ....

منتظر نظرات دوستان هستم!

اصل قالب مال مونستر هست .

تغییراتی که دادین خوبه ، البته تو حالت ریسپانسیو باگ هایی داره که نیازه رفع بشه ( کمی بهم ریختگی )

من قالب رو از مونستر نگرفتم و شاید اونجا هم برای فروش باشه!طراحش تملیت ملاست.

برای حالت ریسپانسیو خیلی کار کردم ولی چون اصل قالب دو ستونی بود و من سه ستونی کردمش برای همین از حدود 700 پیکسل تا حد تبلت یه کم به هم میخوره!فعلا که شدیدا درگیر کارای دیگه هستیم و من هم هنوز فرصت نکردم. یقینا این مورد جزو اولویت های کاری هست!

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...تبریک میگم اول سایت خوبی دارین ولی خب یه سری موارد اصلاح بشه بهتره:

1.قسمت OK در خبرنامه و LIVE SUPPORT فارسی باشند خیلی بهتره.

2.اسم محصولات خیلی نباید طولانی باشه.اکثر متن هات خلاصه شده و سه نقطه گذاشته که جالب نیست.

3.نا هماهنگی بین دکمه ی سبد خرید و متن و قیمت بالاش وجود داره عکسش رو ضمیمه می کنم.

4.سرعت سایت بد نیست اما چون حجم سایتت پایینه باید خیلی بهتر از اینا باشه.یکم روش کار کنی درست می شه.به طور مثال برای بعضی از عکس هات DIMENSION نذاشتی . خیلی کارهای دیگه که سرعت سایت رو بهتر می کنه.

5.نمی دونم چرا شما با وجود گوگل انالیتکز از وبگذر استفاده کردی.البته تو کامنت های بالا خوندم که گفتی یه مشکلاتی داره و فیلتره و این حرف ها.ولی مشکلاتش قابل حله.من الان ازش توی سایت خودم MEZONMANZEL.COM استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم ندارم.مشکلی داشتین راهنمایی بگیر.

6.یکم روی فاصله ی قسمت ها از هم ضعیف کار کردی.مثلا فاصله ی لوگو و حمل رایگان خیلی کمه و بهم چسبیدس.

7.قیمت ها رو یه استایل بده که واضح تر باشه.الان خیلی جالب نیست به نظرم.

8.رنگ قرمزی که استفاده کردی خیلی خوب نیست.کلا خیلی قرمز با سبز هم خوانی نداره.حد اقل این قرمزی که بعضی جاها استفاده کردی خوب نیست پیشنهاد می کنم رنگ سبز ملایم تری استفاده کنی به جاش.

9.یه چیزی گوشه سمت چپ هست که قالبت رو به هم ریخته درستش کن.عکس اون رو هم ضمیمه می کنم.

post-5565-14373019851566_thumb.png

post-5565-14373019853054_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون از زحمتی که بابت گزارش مشکلات و ایرادات فروشگاه گذاشتین

بعضی از موارد رو رفع کردم به شرح زیر:

1- عبارت OK شد عضویت - برای Live Support هم به زودی تغییر میدم و از قضا خودمم تو فکرش بودم

2- علت اینکه اسم محصول رو نسبتا طولانی کردم به مشخصه محصول برمیگرده. مثلا برای یه ال ای دی حتما باید رنگ،توان مصرفی،شدت نور و مارک تولید کننده باشه چون تنوع جنسی خیلی بالاست و نمیشه کوتاه نوشت!

3- ناهماهنگی موجود تو دکمه رو رفع کردم.ممنون

4- من تا حد ممکن برای عکس ها dimension گذاشتم.الان باز هم اعمال کردم جز یک مورد که مربوط به اسلایدره و متاسفانه زیاد نمیشه روش مانور داد!

5- وبگذر مثل اینکه دوستان چندان باهاش جور نیستن!الان هم نگاه کردم دیدم از جاوا استفاده میکنه که سرعت لود کم میشه برا همین حذف کردم

6- فاصله بین لوگو و حمل رایگان درست شد

7- والا برای قیمت استایل خاصی به ذهنم نرسید!

8- در مورد جایگزینی رنگ قرمز آره خودمم همین فکر رو میکردم. روش کار میکنم.

9- اون چیزی که میفرمایید رو من ندیدم!شبیه علامت زوم هست ولی اصلا تو قالب من چنین چیزی نیست و یکجور افکت خاصی دورش هست که مشخصا با جاوا درست شده که من اصلا اضافه نکردم!با مرورگر دیگه تست کردین؟شاید مشکل از مرورگر شما باشه!

بازم ممنون از شما!اگر مورد دیگه ای بود خوشحال میشم بدونم ورفع کنم!

منتظر نظرات دیگر دوستان هستم

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...