رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

1-سلام در بخش سئو و url امکانی نیست که بشه Url قسمتایی مثل درباره ی ما یا بلاگ رو عوض کرد؟ ( چون خودش درباره ی ما و بلاگ رو نداره)

2-اگر روی هاستی که پرستاشاپ نصب کردم بخوام یک دامنه ی دیگه هم بگذارم که یه جورایی بشه سایت فروشگاه باید یک سایت ساز دیگه نصب کنم؟ مثلا وردپرس؟

3-برای سایت ها افزونه هایی وجود داره که میتونه عکس ها رو برای لود راحت تر بهینه کنه در پرستا همچین امکانی هست؟

با تشکر

4- جریان sub domain چی هست؟ یعنی میتونم به جای خرید دامنه یه ساب دومین ایجاد کنم که مثل سایتِ فروشگاه باشه برام؟

مثلا اگه سایت اصلی باشه frooshgah.ir ساب دومین بشه site.frooshgah.ir?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1-سلام در بخش سئو و url امکانی نیست که بشه Url قسمتایی مثل درباره ی ما یا بلاگ رو عوض کرد؟ ( چون خودش درباره ی ما و بلاگ رو نداره)

2-اگر روی هاستی که پرستاشاپ نصب کردم بخوام یک دامنه ی دیگه هم بگذارم که یه جورایی بشه سایت فروشگاه باید یک سایت ساز دیگه نصب کنم؟ مثلا وردپرس؟

3-برای سایت ها افزونه هایی وجود داره که میتونه عکس ها رو برای لود راحت تر بهینه کنه در پرستا همچین امکانی هست؟

با تشکر

4- جریان sub domain چی هست؟ یعنی میتونم به جای خرید دامنه یه ساب دومین ایجاد کنم که مثل سایتِ فروشگاه باشه برام؟

مثلا اگه سایت اصلی باشه frooshgah.ir ساب دومین بشه site.frooshgah.ir?

1-تو اون بخش نیست.درباره ما و بلاگ از قسمت مدیریت محتوا عوض میشن.صفحه های سی ام اسم میتونید نوع آدرس دهیشونو تو همون قسمت سئو و یو آر ال درست کنید.البته اینو من دقیق نمیدونم بقیه باید بیان بگن.

2و4-برداشت من اینه که میخواید بلاگ داشته باشید.یه ساب دامین بزنید روش وردپرس بریزید حله.البته راهای خیلی زیادی وجود داره ولی به نظر من این بهترینه.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون.

یه سوال دیگه هم داشتم: الان من قالب پیش فرض پرستاشاپ رو دارم در سایتم. یه جایی خوندم خرید پستی رو میشه وقتی کسی سفارش داد در فروشگاه ،مدیر فروشگاه خودش بره و در فرم سفارش واسطه ی پستیش سفارش رو درج کنه.( یعنی فرم سفارش اون واسطه رو دیگه نذاره) این شدنیه؟

برای خرید آنلاین چی؟ من اصلا راجع به این چیزها اطلاعی ندارم. اگر با یک واسطه قرارداد ببندم آیکون خرید آنلاین رو چطوری باید در فروشگاه بذارم؟

ببخشید اگر سوالام ابتدایی هستن :)

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون.

یه سوال دیگه هم داشتم: الان من قالب پیش فرض پرستاشاپ رو دارم در سایتم. یه جایی خوندم خرید پستی رو میشه وقتی کسی سفارش داد در فروشگاه ،مدیر فروشگاه خودش بره و در فرم سفارش واسطه ی پستیش سفارش رو درج کنه.( یعنی فرم سفارش اون واسطه رو دیگه نذاره) این شدنیه؟

برای خرید آنلاین چی؟ من اصلا راجع به این چیزها اطلاعی ندارم. اگر با یک واسطه قرارداد ببندم آیکون خرید آنلاین رو چطوری باید در فروشگاه بذارم؟

ببخشید اگر سوالام ابتدایی هستن :)

با سلام

اگر بخواید خودتون سفارش رو ثبت کنید و ماژول براتون تو پنل ثبت نکنه

یک ماژول پیش فرض هست به نام پرداخت هنگام تحویل میتونید اونو فعال کنید و بعد از ثبت سفارش ، خودتون داخل پنل پستی اطلاعاتشو وارد کنید

برای خرید آنلاین هم باید با یکی از بانک ها قرارداد ببندید و از ماژولش استفاده کنید

برای واسط ها هم باید از ماژول آنها استفاده کنید

با احترام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...