رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.5

پست های پیشنهاد شده

post-366-14373019958934_thumb.png

[align=right]مشخصات قالب :

نام قالب : الکترومارکت

نسخه پرستاشاپ سازگار : 1.5.4.1 و 1.5.6.2

ریسپانسیو : فقط تبلت و دسکتاپ

تاریخ انتشار : 28/5/1393

معرفی قالب :

قالب الکترومارکت نسخه 1.5 برای پرستاشاپ نسخه های 1.5.4.2 و 1.5.6.2 طراحی گردیده است . با استفاده از این قالب می توانید فروشگاهی مناسب لوازم الکترونیکی و دیجیتالی برپا نمایید . امکاناتی که این قالب در اختیاز شما می گذارد شامل ماژول های کاربردی و جایگاه های متنوع تبلیغاتی می باشد که میتوانید محصولات خود را با بهترین شیوه ممکن به مشتری عرضه نمایید .

فروشگاه هایی که با این قالب می توانید راه اندازی نمایید :

- فروشگاه لوازم جانبی کامپیوتر

- فروشگاه ساعت

- فروشگاه لوازم آشپزخانه

- فروشگاه لپ تاپ و تبلت

- فروشگاه دوربین عکاسی و فیلمبرداری

- فروشگاه موبایل

امکانات قالب :

الکترومارکت نسخه 1.5 امکانات و ماژول های زیادی برای راه اندازی هر چه بهتر یک فروشگاه در اختیار شما قرار می دهد . 20 ماژول اختصاصی و پرکاربرد در این قالب گنجانده شده است . به تصاویر زیر نگاه کنید تا با ماژول های صفحه اول قالب ، آشنا شوید ، ماژول های سایر بخش ها را نیز در دموی آنلاین میتوانید مشاهده نمایید ، برای باز شدن عکس زیر در سایز بزرگ اینجا کلیک کنید .

[align=center]post-366-14373019960185_thumb.jpg

این قالب به صورت عریض طراحی شده است و این بدین معنیست که در رزولوشن های بالاتر نیز حداکثر استفاده از فضای صفحه و مانیتور کاربر مد نظر قرار گرفته شده است . به عبارت دیگر از تبلت ها گرفته تا دسکتاپ های با رزولوشن بالا ، این قالب نمای مناسبی دارد . در طراحی این قالب نکات سئو و استاندارد های طراحی روز به کار گفته شده است و تمامی این موارد تضمین می گردند . همچنین این امکان برای شما وجود دارد که ستون راست و چپ قالب را برعکس نمایید .

مزایای خرید این قالب :

- پشتیبانی 1 ساله قالب ( پشتیبانی آنلاین و تیکت )

- تضمین سازگاری قالب از نسخه 1.5.4.1 تا نسخه 1.6.9

- راهنمای کامل پی دی اف قالب

- پی اس دی و فایل های لایه باز تبلیغات ، لوگو ، اسلایدر و ... برای راحتی خریدار

- 20 ماژول اختصاصی همراه قالب

در ادامه میتوانید تصاویری از بخش های مختلف قالب را مشاهده نمایید :

post-366-14373019968515_thumb.jpg post-366-14373019971189_thumb.jpg post-366-14373019972192_thumb.jpg

مشاهده دموی آنلاین و خرید :

مشاهده دموی آنلاین قالب با ستون چپ

خرید قالب از بازارچه پرستاشاپ

توجه : این قالب برای نسخه 1.5 پرستاشاپ می باشد . نسخه 1.6 نیز در تاپیک جداگانه معرفی خواهد شد .

[/align][/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثل همیشه خیلی قشنگ طراحی شده. دست آقا بهمن عزیز در نکنه که با کارهاشون کمک بزرگی به ارتقای جایگاه پرستاشاپ در بین فروشگاه سازهای دیگه می کنن و باعث میشن پرستا هم مانند بعضی فروشگاهها، قالبهای فوق حرفه ای، زیبا و البته صد در صد با طراحی ایرانی داشته باشه تا کاربرانش مجبور نشن دست به دامان قالب های خارجی بشن و مجبور به سفارش ترجمه اونها بشن.

این قالب هم مثل قالب های قبلی خیلی زیبا و حرفه ای طراحی شده. یه نکته ای که بنده مدنظرم اومد که اینجا اعلام کنم، پیشرفت چشمگیر در طراحی های آقا بهمن عزیز بود. همانطور که دوستان مستحضرند، بنده تقریبا از قدیمی های انجمن هستم و همیشه کارهای انجمنو دنبال کردم. از کسانی بودم که قبلا قالب سبز و خاکستری رو برای پرستا 1.4 خریدم. الان هم قالب نایس شاپ رو دارم که واقعا ازش راضیم و به نظرم قالب خیلی قشنگ و حرفه ای هست.

با توجه به این تجارب، الان باید بگم کیفیت کار نسبت به اون زمان خیلی خیلی بالا رفته و این باعث افتخار ماست که برنامه نویس ها و طراحای قابلی همچون آقا بهمن و سایر دوستان داریم. امیدوارم هر روز به تعداد قالب های حرفه ای مثل این قالب و نایس شاپ افزوده بشه تا شاهد کمبودی در پرستا نباشیم.

از دوستان عزیز هم همینجا خواهش می کنم در ماژول نویسی هم سعی کنید ماژول های متنوع برای کاربردهای متنوع بنویسید تا بشه با پرستا هر کاری رو انجام داد. مثلا من الان برای خرید پستی پرستا 1.6 (آسمان وب) هنوز ماژولی پیدا نکردم. یا خیلی از ماژول های دیگه مثل همین ماژول هایی که روی این قالب هست رو برای فروش تو بازارچه بذارید.

یه نکته دیگه رو هم باید عرض کنم در مورد دوستانی که بعضا میگن قالب ها گرون هست: دوستان عزیز قالب ها گرون نیست، فروشگاه اگه فروشگاه باشه هزینه قالب رو تو چند ساعت اول درمیاره! بعلاوه کار حرفه ای و زمانبری هست این کار و زحمت زیادی برده طراحیش.

مرسی از همه دوستان :)

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام و تشکر از این که چنین قالب زیبایی رو زحمت کشیدید

شاید بسیاری از وب مستر ها به دنبال چنین قالب کاملی بودند

اما یک سوال مطرح میشه :

شباهت بیش از حد این قالب به یکی از سایت های بسیار معروف نمی تونه برای صاحبان سایت مشکل ساز باشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام و تشکر از این که چنین قالب زیبایی رو زحمت کشیدید

شاید بسیاری از وب مستر ها به دنبال چنین قالب کاملی بودند

اما یک سوال مطرح میشه :

شباهت بیش از حد این قالب به یکی از سایت های بسیار معروف نمی تونه برای صاحبان سایت مشکل ساز باشه؟

ممنون

شباهت بیش از حد ؟! شما یک شباهت اسم ببر ، خیلی دوست دارم قالبی که طراحی کردم رو یکی نقد کنه و مقایسه ای انجام بده . خیلی سعی شده که هیچ شباهتی با هیچ سایتی نداشته باشه این قالب . از هدر بگیرین تا فوتر ، هیچ آیتمی از هیچ سایتی کپی برداری نشده . تک تک آیتم های قالب ، مثلا جستجو و منو و اسلایدر و .. با دقت طراحی شدن که شبیه هیچ سایتی نشن .

حتی در جای گیری ماژول های قالب خیلی دقت شده که مثلا ماژول جستجو جایی قرار داده بشه که با سایت های معروف مشابهتی نداشته باشه تا خدای نکرده حقی ضایع نشه از هیچ کسی . حتی امکاناتی در قالب قرار داده شده که تو هیچ سایت دیگه ای نیست . البته امکانات مدیریت مناسبی داره قالب و میتونید تغییراتی توش بدین ، برای مثال تنظیمات دمو رو کمی تغییر دادم و میتونید کش مرورگرتون رو خالی و دمو رو دوباره ببینید . قالب منعطف هست .

در کل بین سایت هایی که موضوع کاری یکسانی دارن ، شباهت هایی وجود داره و اجتناب ناپذیره . نصف شباهت یک سایت به سایت دیگه رو محصولاتش ایجاد میکنن .

لینک به دیدگاه

آقا بهمن خیلی ممنون از طراحی زیباتون

یه سوال داشتم خدمتتون. مشخصات محصولات در این قالب دسته بندی میشن؟ یا باید از ماژول دسته بندی ویژگی ها استفاده بشه؟

لینک به دیدگاه

آقا بهمن خیلی ممنون از طراحی زیباتون

یه سوال داشتم خدمتتون. مشخصات محصولات در این قالب دسته بندی میشن؟ یا باید از ماژول دسته بندی ویژگی ها استفاده بشه؟

نه دسته بندی نمیشن .
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

یه سوال داشتم: آیکون هایی که در بالا برای دسته بندی محصولات گذاشته شده قابل ویرایش هستد؟

بله ، اون آیکون ها در واقع عکس سر شاخه های محصولات هستند . برای هر شاخه یک ایکون به دلخواه قرار می دهید و در اون بخش اتوماتیک لود می گردد ( 9 شاخه ابتدایی فروشگاه شما را نشان می دهد )
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام آقا بهمن.

من قصد راه اندازی فروشگاه تو کار لوازم تحریر - کتاب و نوشت افزار - اسباب بازی رو دارم بنظر شما که طراح قالب هستین این قالب واسه فروشگاه من خوبه یا خیر و اگه خوب نیست چه نوع قالبی رو پیشنهاد میکنین من پرستا 1.6 رو نصب کردم و دارم رو تنظیماتش کار میکنم و منوها رو همراه با سایر ویژگی هاش رو تنظیم میکنم ولی متاسفانه برای 1.6 قالب کم هستش این قالب اگه برای ما مفیده کی برای 1.6 آماده میشه اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن.

من قصد راه اندازی فروشگاه تو کار لوازم تحریر - کتاب و نوشت افزار - اسباب بازی رو دارم بنظر شما که طراح قالب هستین این قالب واسه فروشگاه من خوبه یا خیر و اگه خوب نیست چه نوع قالبی رو پیشنهاد میکنین من پرستا 1.6 رو نصب کردم و دارم رو تنظیماتش کار میکنم و منوها رو همراه با سایر ویژگی هاش رو تنظیم میکنم ولی متاسفانه برای 1.6 قالب کم هستش این قالب اگه برای ما مفیده کی برای 1.6 آماده میشه اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین ممنون میشم

خیر توصیه نمیشه ، این قالب برای لوازم الکترونیکی مثل تبلت و موبایل و لوازم خانگی و لپ تاپ و امثال این موارد مناسبه .
لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن.

خیر توصیه نمیشه ، این قالب برای لوازم الکترونیکی مثل تبلت و موبایل و لوازم خانگی و لپ تاپ و امثال این موارد مناسبه .

ممنون از جوابی که دادین.

خوب اول کار ما فقط محصولات فرهنگی و آموزشی هستیم که کلیه اطلاعات و مخصولات و مشخصه های این گونه محصولات رو جمع کردیم و با شرکت های مربوطه هم صحبت شده و فقط در حال دسته بندی و جمع بندی نهایی برای وارد کردن تو سایت هستیم بخش دوم سایت که بعد از این مرحله شروع میشه مربوط به محصولات آموزشی دیجیتال از جمله لب تاب - تبلت - گوشی های هوشمند و کلیه محصولات حوزه دیجیتال هستش که نیاز به جستجو و همکاری با بعضی شرکت های وارد کننده و ارائه کننده این اقلام هست که یه خورده زمان میبره پس ما میخوایم یه سایت کامل و جامع خرید و فروش باشه به هر حال ما قصد خرید قالب رو برای نسخه 1.6 رو داریم چون تصمیم گروهی گرفته شده اگه زمان دقیق برای ارائه 1.6 رو هم بفرمایید ممنون میشیم.

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن.

ممنون از جوابی که دادین.

خوب اول کار ما فقط محصولات فرهنگی و آموزشی هستیم که کلیه اطلاعات و مخصولات و مشخصه های این گونه محصولات رو جمع کردیم و با شرکت های مربوطه هم صحبت شده و فقط در حال دسته بندی و جمع بندی نهایی برای وارد کردن تو سایت هستیم بخش دوم سایت که بعد از این مرحله شروع میشه مربوط به محصولات آموزشی دیجیتال از جمله لب تاب - تبلت - گوشی های هوشمند و کلیه محصولات حوزه دیجیتال هستش که نیاز به جستجو و همکاری با بعضی شرکت های وارد کننده و ارائه کننده این اقلام هست که یه خورده زمان میبره پس ما میخوایم یه سایت کامل و جامع خرید و فروش باشه به هر حال ما قصد خرید قالب رو برای نسخه 1.6 رو داریم چون تصمیم گروهی گرفته شده اگه زمان دقیق برای ارائه 1.6 رو هم بفرمایید ممنون میشیم.

قالب های سایت leotheme.com رو هم مشاهده کنید هرکدوم رو خوشتون اومد میتونید انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

نظر من خیلی شرط نیست به غیر من 3 نفر هم نظرشون رو قالب فوق هستش آقا بهمن اگه لطف کنن و بگن این قالب برای 1.6 کی آاده میشه ما هم برنامه ریزی میکنیم برای کارهای دیگه سایت .

لینک به دیدگاه

سلام

اسم اصلی این قالب چیه؟

منظورم اسم خودش قبل از ترجمه و فارسی سازی و راستچین کردنه و ... هست

سلام خدمت شما عزیز ،

بنده هیچ قالبی رو ترجمه یا راستچین نمیکنم ، قالب بومی هست و Made in Iran می باشد .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

بالاخره این قالب برای 1.6 اماده شده؟

چون گفته بودین برای 1.6 تو تایپک دیگه ای قرار میدیم و از دیروز میتونین این قالب رو برای 1.6 سفارش بدین ولی مثل اینکه هنوز آماده نیست

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...