رفتن به مطلب

ماژول کران جاب چه جوری کار می کنه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

ماژول کران جاب توی نسخه 1.6 اومد یا بوده من ندیدم!

در ماژول نقشه سایت دو راه برای نقشه سایت هست، یکی به صورت دستی و دومی که نوشته می تونین این ادرس را به هاست خود بدین تا در زمان های دلخواه به صورت اتوماتیک نقشه سایت را تولید کنه،

اون آدرس رو اگه آدرس شماره 1 بگیریم

توی ماژول کران جاب دو حالت داره، یکی بسیک یا پایه و دومی پیشرفته یا ادونسد

اگه ادونس رو انتخاب کنیم یه ادرس خودش داده که می گه اون رو در هاست در زمان دلخواه تعریف کنین، حالا این آدرس رو ادرس شماره 2 بگیریم، بالاخره باید کدوم آدرس رو توی هاست برای کران جاب نقشه سایت وارد کنیم، ادرس اولی رو که ست می کنیم توی بروزر که باز می کنیم صفحه سفید می یاد ( که البته آقا دانوش پاسخ دادن که احتمالا خروجی که قابل نمایش برای بروزر باشه نداره) آدرس دوم رو که ست کنیم و توی بروزر بزنیم، می زنه cron-jons prestashop

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این ماژول تازه اومده و فکر میکنم در نسخه ۱.۶.٠.٠۹ هست؟

من هنوز فرصت نکردم بررسی کنمش اما چون تازه اومده ممکنه باگ داشته باشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

این ماژول تازه اومده و فکر میکنم در نسخه ۱.۶.٠.٠۹ هست؟

من هنوز فرصت نکردم بررسی کنمش اما چون تازه اومده ممکنه باگ داشته باشه

سلام دانوش جان

رو نسخه 1.6 فکر می کنم کلا باشه، نسخه من 1.6.6

اگه یه زحمت بکشین درباه کران جاب هم اطلاعاتی بدین ممنون می شم، حالا کلی یا تخصصی باشه تفاوت نمی کنه چون توی سایتهای دیگه البته فارسی ها یه مطلب درباره تنظیم کردن هست که خیلی ناقصه و بقیه سایتها هم کپی پیست کردن!

لینک به دیدگاه

کران جاب برنامه های زمانی هستند و تنظیم میشن تا در زمان مناسبی به تناوب یا به طور محدود دستوراتی رو اجرا کنند

نمونش همان سایت مپ هست که نیازه خودکار تولید بشه. کدی از سمت برنامه نویس تولید شده و شما با استفاده از کران جاب تنظیمات اجرا رو انجام میدین تا مثلا هرروز تولید بشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...