رفتن به مطلب

کسی هست برام پرستا نصب کنه فوری با هزینه

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی هست برام یه پرستا نصب کنه ماژول پارس پالم براش بذاره؟ هزینه اشم بهم بگه

عجله دارم لطفا

اس ام اس بدید خودم زنگ میزنم بهتون 09380595312

برای نصب چند بدم خوبه کسانی که تجربه دارن بگن

یه فروشگاه کامل میخام برای فروش لوازم و همه چی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام کسی هست برام یه پرستا نصب کنه ماژول پارس پالم براش بذاره؟ هزینه اشم بهم بگه

عجله دارم لطفا

اگر از سایت بازار پرستا اقدام کنید بهتره

چون فکر میکنم فنی تر فروشگاه رو براتون راه اندازی میکنند شاید خواستی یه قالب توپ هم برای فروشگاه تون بردارید که اونجاه همه رو باهم با پشتیبانی انجام میدن

این هم لینک سایت بازارچه http://bazaar.ipresta.ir/

لینک به دیدگاه

عجله دارم لطفا

اگر از بازار اقدام کنید بهتره

چون فکر میکنم فنی تر فروشگاه رو براتون راه اندازی میکنند شاید خواستی یه قالب توپ هم برای فروشگاه تون بردارید که اونجاه همه رو باهم با پشتیبانی انجام میدن

بازار تهران؟ آدرس میدی

لینک به دیدگاه

عجله دارم لطفا

بازار تهران؟ آدرس میدی

اینجا را کلیک کنید

لینک به دیدگاه

رفتم توی بازار چیزی به اسم نصب و پشتیبانی نبود یه ارتقا بود که 60 تمن زده نه تلفنی جواب میدن نه ایمیلی آنلاینه مزخرفه برای یه کار کوچیک چند روز باید معطل بمونه آدم

عجله دارم لطفا

بازار تهران؟ آدرس میدی

اینجا را کلیک کنید

لینک به دیدگاه

به عرض دوستان عزیز میرسونم بسته نصب پرستا از بازارچه حذف شده (فرآیند نصب بسیار ساده ست + آموزش تصویری و ویدیویی هم موجود هست)

در ضمن بنده هیچ تماسی از شما نه در بازارچه و نه روی موبایلم و نه در پیام خصوصی دریافت نکردم نمیدونم چطور میفرمایید که هرچی تماس میگیرین کسی پاسخ نمیده :)

لینک به دیدگاه

به عرض دوستان عزیز میرسونم بسته نصب پرستا از بازارچه حذف شده (فرآیند نصب بسیار ساده ست + آموزش تصویری و ویدیویی هم موجود هست)

در ضمن بنده هیچ تماسی از شما نه در بازارچه و نه روی موبایلم و نه در پیام خصوصی دریافت نکردم نمیدونم چطور میفرمایید که هرچی تماس میگیرین کسی پاسخ نمیده :)

این شماره موبایلی هست که شما گذاشتید در قسمت درباره ما بازارچه http://ciza.site88.net/up/ab70731b1553.png

چند بار زنگ زدم و پیامک فرستادم که متاسفانه پاسخی ندادید.به هر حال هر چه زود تر بتونید خواسته های کاربراتونو رفع کنید مسلما اعتبار سایت تون بالا میره .خب الان من یه فروشگاه لازم دارم که هم بتونم فایل بفروشم (لینک دانلود پولی) و هم لوازم و ... با درگاه پارس پال و پی لاین . هاست خودم دارم هزینه راه اندازی شو بفرمایید تا ببینیم چی میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز روز جمعه با روزهای عادی فرق میکنه و ممکنه دانوش جان جواب نداده باشند.

در روزهای عادی در ساعات ذکر شده تماس بگیرید حتما جواب خواهید گرفت.

دفتر پرستاشاپ هم به زودی آماده خواهد شد و شماره اختصاصی در این بخش قرار خواهد گرفت.

در مورد خواسته تون هم ما آموزش های تصویری و متنی و ... در انجمن قرار دادیم تا همه بتونن خودشون نصب کنند و نیازی به پرداخت هزینه نباشه.

با این حال اگه اصرار دارید میتونید درخواست بدید از طریق بازارچه تا براورد هزینه و زمان بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

لنو جان من مجانی برات نصب می کنم اگه مایل بودی همین جا پیغام بزار

بله بسیار ممنون میشم

خودم برای نصب اسکریپت و .. تا حدودی واردم ولی توی نصب به دسترسی چند تا فایل خطا میده میگه 777 بشن همه رو درست میکنم سه فایل درست نمیشن یکی ماژول ها هستش با کش و ایمیج که هرچقدر 777 میدم بازم ارور میده

اگه زحمتشو بکشید ممنونم میشم

لینک به دیدگاه

بله بسیار ممنون میشم

خودم برای نصب اسکریپت و .. تا حدودی واردم ولی توی نصب به دسترسی چند تا فایل خطا میده میگه 777 بشن همه رو درست میکنم سه فایل درست نمیشن یکی ماژول ها هستش با کش و ایمیج که هرچقدر 777 میدم بازم ارور میده

اول باید متوجه بشید هاست تون برای پرستا مناسب هست یا نه بعد مراحل را استب به استب به شما میگم
لینک به دیدگاه

بله بسیار ممنون میشم

اول باید متوجه بشید هاست تون برای پرستا مناسب هست یا نه بعد مراحل را استب به استب به شما میگم

با پشتبانی هاست قبل از خرید صحبت کنین، معمولا بیشتر هاست ها خودشون نصب رو انجام می دن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...