رفتن به مطلب

مشکل عجیب بعد از سفارش

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از پرستا شاپ 1.6 استفاده میکنم. همه چیز همه به درستی راه اندازی شده و کار میکنه. فقط یک مشکل خیلی عجیب دارم خواستم ببینم شما میدونید راه حلش چیه ؟

مشکل اینه که موقع ثبت سفارش و پرداخت سفارش همه چیز کامل انجام میشه. فقط بعد از ثبت سفارش یک تعداد آیتم عجیب غریب به سفارش ثبت شده اضافه میشه به اسمهای شبیه این Printed Chiffon Dress - Color : Yellow, Size : S

و یک carrier هم به سفارش اضافه میشه به اسم my carrier که اصلا تو لیست حامل های من نیست. کسی میدونه مشکل چی میتونه باشه ؟

نمیدونم مشکل از کجا بود . اما حامل رو یک بار پاک کردم . دوباره اضافه کردم مشکل حل شد !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به احتمال زیاد شما سفارشات رو پاک کردید و اطلاعات سفارش در دیتابیس باقی مونده. این اتفاق رو در چندین فروشگاه دیدم

آخرین نسخه pscleaner رو نصب کنید و پاکسازی و بهینه سازی رو انجام بدید.

البته اگر فروشگاه شما راه اندازی شده و محصول دارید در اجرای این ماژول دقت کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

این طور تصور کردین وگرنه ارتباطی نداده!

چون مثلا قبلا دو سفارش داشتین و دو سفارش تست ثبت کردین و خطا داشتین و حالا ندارین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من هم مشکل قسمت سفارش دارم

کالاهای دگیر به سفارش اضافه میشه را حل چیست ؟

مشکل چی رو داری ؟

مشکل اینکه وقتی سفارشها رو بررسی میکنم برای هر سفارش دو سه تا کالا در فاکتور اضافه میشه مثلا مشتری پول 2 تا محصول رو پرداخت کرده اما 4 تا محصول در سفارشش ثبت شده با مشتری که تماس میگیرم تائید میکنه که همون دو تا محصول رو سفارش داده انگار در حافظه موقت جای این کالا وجود داشته کش و حافظه رو پاک کردم درست نشد توسط ماژول پاکسازی فروشگاه و از قسمت پاکسازی دیتا بیس فروشگاه رو پاکسازی کردم اما باز درست نشد ممنون میشم راهنمایی فرمائید

لینک به دیدگاه

سلام من هم مشکل قسمت سفارش دارم

کالاهای دگیر به سفارش اضافه میشه را حل چیست ؟

مشکل چی رو داری ؟

مشکل اینکه وقتی سفارشها رو بررسی میکنم برای هر سفارش دو سه تا کالا در فاکتور اضافه میشه مثلا مشتری پول 2 تا محصول رو پرداخت کرده اما 4 تا محصول در سفارشش ثبت شده با مشتری که تماس میگیرم تائید میکنه که همون دو تا محصول رو سفارش داده انگار در حافظه موقت جای این کالا وجود داشته کش و حافظه رو پاک کردم درست نشد توسط ماژول پاکسازی فروشگاه و از قسمت پاکسازی دیتا بیس فروشگاه رو پاکسازی کردم اما باز درست نشد ممنون میشم راهنمایی فرمائید

از طرف مشتری هم مطمئن هستین؟

طرف 3 بار اضافه کرده و بعد تکمیل خرید رو متوجه شده بزنه!

اگه خرید آنلاینتون این مشکل رو داره اون موقع دنبال حل مشکل باشین، توی خرید پستی مشتری خیالش راحته که مامور اومد دم خونشون می گه من یه دونه می خواستم

اگه جوابشو پیدا کردم می گم

لینک به دیدگاه

خیر پرداخت آنلاین بوده و مبلغ واریزی هم به اندازه حقیقی سفارش است !!!

یعنی از اضافه کردن به سبد خرید مشتری مطمئن هستی که یه بار اضافه می کنه؟

ادرس سایت ندادی؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

من یک مشکلی دارم الان،

مشتری یک سفارش ایجاد کرده ولی 2 تا سفارش برای اون کالا ایجاد شده به صورت جداگانه، مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...