رفتن به مطلب

Class 'LeoImagesSource' not found

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یکی دو تا قالب رو تستی نصب کردم بعد از اینکار موقعی که میخوام وارد منوی ماژول بشم با پیام خطای

[PrestaShop] Fatal error in module BaseSource:

مواجه میشم البته بکاپ رو برگردوندم ولی بازم مشکلم رفع نشد وقتی هم که روی

فهرست افزونه ها و قالبها از همون منوی ماژول کلیک میکنم خطای زیر

301

Moved Permanently

The document has been permanently moved to here

رو میده کسی از دوستان میتونه کمک کنه برای حل این مشکل

البته امروز دیباگ رو فعال کردم و در مورد خطای اول پیام کامل بصورت زیر نمایش داده میشه

Fatal error: Class 'LeoImagesSource' not found in /home/ xxxx/public_html/modules/leoslideshow/libs/BaseSource.php on line 93

[PrestaShop] Fatal error in module BaseSource:

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با پشتیبان قالبتون مطرح کنید ، شما از قالب های لئو استفاده میکنید .

سلام ممنون از پاسختون

راستش خیر در حال حاضر از قالب green_gray استفاده میکنم ولی در بین قالبهای رایگان چند تا رو برای تست نصب کردم که یکی قالب با پیشوند leo بود (leo-conv-1.5.x-rtl3) اشکال توی مدیریت پنل و نمایش ماژولهاست. راستش نمیدونم بنظر شما باید الان چکار کنم تا مشکل برطرف بشه.

ممنون

لینک به دیدگاه

من البته توی فروم پرستای خارجی هم دنبال مطلب گشتم و تقریبا مشکل حل شد و لیست ماژولها اومد ولی دائم داشت خطاهای اسکریپتی میداد فروشگاه رو از نو نصب کردم و دیتابیس رو ریستور کردم ولی بعد از ریستور دیگه نمیشه وارد پنل شد پیغام خطای "کارمند وجود ندارد یا پسورد اشتباه است." میده از فراموشی گذرواژه هم استفاده میکنم ولی کار نمیکنه در صورت ممکن راهنمایی بفرمائید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

این قالب تا جایی که خاطرم هست برای نسخه 1.5 طراحی شده نه نسخه 1.6 و همونطور که گفتم پر از اشکال هست.

برای ورود به پنل با یک مرورگر دیگه تست کنید شاید مشکلتون حل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون - بله من پرستا رو مجدد نصب کردم و هنوز هیچ قالبی رو اضافه نکردم . بلافاصله بعد از نصب مجدد پرستا 1.6.0.6 دیتابیس رو ریستور کردم ولی همون خطا رو میده

البته فراموشی گذرواژه هم ایمیلی رو ارسال نمیکنه ناگفته نماند در قسمت فراموشی گذرواژه منو می چرخه و نوشته ها معکوس میشه و خوانا نیست (مثل آیینه) . مجددد نسخه 1.6.0.8 اون این مشکل رو نداره ولی همون خطای کارمند رو میده و فراموشی گذرواژه هم پیغام ارسال ایمیل رو میده ولی ایمیلی نمیرسه

لینک به دیدگاه

نمیتونید که پرستاشاپ رو نصب کنید و دیتابیس رو برگردونید ، دیتابیس جزوی از سایت هست و سایت هم جروی از دیتابیس ، اگه مشکلی وجود داشته باشه تو دیتابیس هم هست و با نصب نسخه جدید و ریستور کردن دیتابیس قبلی ، بازم همون مشکلات قبلی رو خواهید داشت .

لینک به دیدگاه

سلام

بکاپی که دارم مربوط به قبل از مشکلات هست

مشکلی که الان دارم اینه که اجازه ورود بعد از ریستور رو نمیده و از طرفی ایمیل هم ارسال نمیشه

یه سوال داشتم میشه نصب جدید رو انجام داد بعد یکی یکی جداول محصولات و غیره رو که لازمه import کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام مشکل رو حل کردم

1- فروشگاه رو مجدد نصب کردم

2- جداول محصولات و دسته ها رو حذف کردم بعد تو phpmyadmin جداول رو اکسپورت کردم

3- وارد پنل شدم و پشتیبان گرفتم

4- پشتیبان قبلی رو تو phpmyadmin ریستور کردم

5- جداول اکسپورت شده رو تو phpmyadmin ریستور کردم

6- جدیدترین پشتیبان دیتابیس رو ریستور کردم

الان تمامی محصولات و تنظیمات هست بجز عکس محصولات که قبل از حذف نصب قبلی همه پوشه ها رو روی هاردم کپی دارم و فکر کنم با برگردوندن پوشه عکس ها مشکل برطرف بشه

اینو جهت راهنمایی دوستانی که ممکنه به مشکل من بر بخورند اینجا نوشتم

ممنون از اینکه حوصله کردید به سوالاتم جواب دادید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...