رفتن به مطلب

رنگ سبز برای قالب

3ayeh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من بصورت آفلاین پوشه های پرستا رو بررسی کردم ظاهرا رنگ صورتی و سبز ه مپیشفرض داره برا رنگ قالب .یکی میتونه بگه من چجوری رنگ قالب رو سبزرنگ انتخاب کنم یا صورتی؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه دوست عزیز پرستاشاپ فقط یه قالب داره که اونم مخلوطی از رنگهای سبز وصورتی و خاکستریه و اینطوری نیست که شما بتونید بین این رنگها انتخاب کنید . برای اینکه رنگ قالبتون رو عوض کنید باید تو کدهای قالب دستکاری کنید ( البته اگه پی اچ پی بلد هستید ) :D

شما عضو تازه وارد هستین بنابراین من برای شما یک توصیه دارم .

:exclamation: اگه میخواین فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید قالب خود پرستاشاپ اصلا مناسب نیست و بهتره یه قالب حرفه ای سفارش بدید . شما به راحتی میتونید از بازارچه انجمن قالب دلخواه خود را سفارش دهید . یا اینکه اگه نمیخواین هزینه کنید از قالبهای رایگان استفاده کنید ولی قیمت قالب پرستاشاپ خیلی مناسبه و من پیشنهاد میکنم یه قالب اختصاصی برای خودتون داشته باشیدکه متناسب با نوع فعالیتی که میکنید باشه .

برای مشاهده قالبهای رایگان و پولی اینجا کلیک کنید

البته اینا فقط بخشی از قالبهای طراحی شده برای پرستاشاپ میباشد. در صورتی که خواستی نقالبهای بیشتری رو مشاهده کنید پیام خصوصی بدید تا براتون لینکاشون رو بفرستم :heart:

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیزم. شما اگه سفارش طراحی اختصاصی بدید بسته به نیازتون و مبلغی که میتونید پرداخت کنید براتون یه قالب زیبا طراحی میشه و قیمت ها هم همونطور که گفتم توافقی هست. اون قالب های آماده فرق داره قضیه ش

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمتا واقعا زیاد بود فقط سورسش رو تغییر دادی

قیمت چی زیاد بود ؟؟!! :huh: قالب خاصی مد نظرتون هست ؟؟

ضمنا شما یه سری به prestashop.com بزنید ببینید قیمت آشغالترین قالب ها چنده ؟؟ حداقل 60 یورو . در حالی شاید فقط رنگ نوشته هاش رو عوض کرده !!!!!!!!

در ضمن برای طراحی قالب سورس قالب پیشفرض رو تغییر میدن و این توصیه خود پرستاشاپ نیز هست چون هم سرعت و هم کارایی فروشگاه حفظ میشه.

یه مثال براتون میزنم من یه قالب دارم تو بازارچه به قیمت 36 هزار تومان . قیمت قالب ساده یه فروم رایگان حدود 20 الی 40 تومنه .خیلی ارزونه قالبهای طراحی شده توسط انجمن .اینم در نظر بگیرید مثلا طراح قالبی مثل بنده برای طراحی هر قالب بین 2 هفته تا 30 روز زمان صرف میکنه و این قالب رو میفروشه 30 الی 50 تومن . فوق فوقش 2 الی 3 نفر میخره اونو .با این وضعیت باز م گرونه قیمت ها ؟ :-/

اگه میبینید قالبی تو بازارچه مثلا زده 80 تومن یا 150 تومن باید بدونید اون قالبها اختصاصی فروخته میشن برای همین قیمتشون بالاست و چند برابره .

اما سایر قالبها از جمله این قالب با قیمت واقعا پایین فروخته میشن ، فقط هم به خاطر توسعه پرستاشاپ در ایران . وگرنه قالبهایی تو این سطح تو خود سایت پرستاشاپ بالای 150 یورو قیمت دارن . فقط تو ایرانه که این فرهنگ غلط جاافتاده که افراد دوست دارن همه چیز رو رایگان و یا با قیمت ناچیز بدست بیارن .

حالا اگه شما فکر میکنید من هیچ کاری نکرده ام و فقط سورس رو تغییر داده ام میتونید خودتون شروع کنید به طراحی و عین این قالب بنده رو اگه تونستید طی مدت یک ماه طراحی کنید بنده با دو برابر قیمت ازتون میخرم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...