رفتن به مطلب

مشکل با دکمه نمایش گزینه "افزودن به سبد" زمانی که محصول دارای خصوصیت است

پست های پیشنهاد شده

سلام،وقتی این دکمه رو فعال یا غیر فعال میکنم سایت کاملا بهم میریزه و دیگه هم درست نمیشه تا بک اپ هاستو ریستور کنم

توضیح : وقتی این دکمه فعال یا غیر فعال میشه دکمه خرید یا همون افزودن به سبد خرید در قسمتی که عکس محصولات رو میبینی (شاخه اصلی محصولات مثلا موبایل سونی)ناپدید میشه ولی وقتی میری تو جزییات محصول میاد بعد هم برای محصولات موجود میاد هم ناموجود!!!جالب اینجاست بعضی از محصولات دکمه خرید دارند ولی اکثرشون ندارن

ناگفته نمونه که این چند روز 2تا ماژول نصبیدم یکی ماژول ویژگی ها و یکی هم ماژول مگامنوی افقی.بنظرتون ربطی به ماژول داره؟اصلا چی شده؟

لطفا کمک کنید هاستمو دیوونه کردم از بس گفتم بک اپو ریستور کنید برام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر نمیکنم مشکل از ماژولهای نصب شده باشه با این حال نمیشه نظر دقیق داد.

نسخه 1.6 کش بیشتری از نسخه قبلی نگه میداره و شما باید پس از هر بار فعال یا غیر فعال کردن این گزینه حتما کش رو تخلیه و کامپایل اجباری رو فعال کنید

آدرس سایت رو هم ندادید که بشه دید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

فکر نمیکنم مشکل از ماژولهای نصب شده باشه با این حال نمیشه نظر دقیق داد.

نسخه 1.6 کش بیشتری از نسخه قبلی نگه میداره و شما باید پس از هر بار فعال یا غیر فعال کردن این گزینه حتما کش رو تخلیه و کامپایل اجباری رو فعال کنید

آدرس سایت رو هم ندادید که بشه دید

موفق باشید

ادرس سایت پ خ شد براتون.اصلا به یه شکل عجیبه بعضی محصولات دکمه خرید دارن
لینک به دیدگاه

سلام مجدد

احتمالا موجودی ترکیبات رو در مدیریت وارد نکردید. در غیر این صورت باید درخواست بررسی فنی بدید از بازارچه تا بررسی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

احتمالا موجودی ترکیبات رو در مدیریت وارد نکردید. در غیر این صورت باید درخواست بررسی فنی بدید از بازارچه تا بررسی بشه

موفق باشید

سلام مجدد

کش رو خالی کردم کامپایل اجباری رو هم زدم درست شد ولی یه مشکل که هست گزینه نمایش گزینه "افزودن به سبد" زمانی که محصول دارای خصوصیت است رو که غیر فعال میکنم توی عکس محصولات خرید رو نمیزنه ولی تو صفحه جزییات محصول افزودن به سبد خرید داره

من حتما باید این گزینه رو غیر فعال کنم اخه باید محصولاتی که موجود نیست رو سبد خرید نداشته باشه.

ممنون از پیگیریتون

لینک به دیدگاه

سلام

اگه موجودی ها رو درست وارد کرده باشید برای ترکیبات، خودش دکمه افزودن به سبد رو باید حذف کنه

موفق باشید

والا درست وارد کردم قبلا درست بود یه دفعه اینطور شد!!!نمیدونم چرا!!!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...