رفتن به مطلب

ماژول پرسش و پاسخ

پست های پیشنهاد شده

سلام

عزیزان بزرگترین ضعف پرستاشاپ نداشتن یه ماژول درست و حسابی برای پرسش و پاسخ هست تنها ماژول رایگان ماژول زیر هست

http://store.nemops.com/free-modules/32-ask-a-question.html#.VDTqvVe9FBQ

نداشتن سر بلوک و اینکه سوال و جواب ها زیر هم نیستند از ضعف های این ماژول هست همچنین یه منو و ظاهری شبیه به نسخه 1.4 داره و ظاهرا قدیمی هست... عزیزان لطفا این ماژول رو کسانی که بلد هستند ادیت کنند همگی بتونیم استفاده کنیم والا بخدا فقط مختص بنده نیست و من فقط نمیخوام استفاده کنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ماژول پرسش و پاسخ برای نسخه 1.6 نوشته شده و فقط ریسپانسیو کردنش باقی مونده، تا چند روز دیگه در بازارچه قرار خواهد گرفت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

ماژول پرسش و پاسخ برای نسخه 1.6 نوشته شده و فقط ریسپانسیو کردنش باقی مونده، تا چند روز دیگه در بازارچه قرار خواهد گرفت

موفق باشید

با سلام

ماژول پرسش و پاسخ برای نسخه 1.5.6 داریم؟ اگر داریم، آیا می توان این ماژول را در داخل یک برگه که ساختیم و در منوی افقی بالای سایت، فراخوانی کنیم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول پرسش و پاسخ برای صفحه محصول نوشته شده (95%) ولی فرصت نشده در بازارچه قرار بدیم.

این ماژول فقط برای صفحه محصول است و برای بخشهای دیگه کارایی نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من این ماژولی که الان فرمودید رو از سایت دیگری پیدا کردم و نصب کردم. ماژول خوبی است و کار را در حد پرسش و پاسخ در زیر محصول کاملا راه می اندازد. ولی من نیاز به چیزی داشتم که در یک cms content page در پرستاشاپ فراخوانی اش کنم که ظاهرا نیاز به تغییر سورس فایل cms.tpl است.

ممنون از پاسخگویی سریع و به موقع.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...

سلام

ماژول آماده هست و به خاطر استایل هنوز در بازارچه قرارداده نشده.

درگیر جابجایی دفتر پرستاشاپ هستیم و تا چند روز دیگه در بازارچه قرار خواهد گرفت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...