رفتن به مطلب

نحوه رفع مشکل خطای پرداخت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من دو روز پیش یک سفارشی داشتم که اونطور که کاربر میگفت بعد از پرداخت بانک ملت همه چیز درست بوده و حتی رسید تراکنش هم داده ولی در وضعیت خطای پرداخت زده بود. من هم بررسی کردم دیدم بله در توضیحات نوشته مشکوک به تقلب و خطای پرداخت ثبت شده بود. البته بعد از دریافت صورتحساب بانک متوجه شدم که پرداخت درست بوده و حالا به هر دلیلی این اتفاق افتاده!

الان مشکل اینجاست که من سفارش رو به حالت پرداخت تایید شده تغییر دادم ولی هیچ چیزی از موجودی محصولات کم نشد و همچنان همون تعداد قبلی هست. چجوری میشه که اگر خطای پرداخت داد سفارش رو تایید کرد و تعداد محصولات خریداری شده از فروشگاه کم بشه چون اینجوری آدم باید دونه دونه دستی اینکارو بکنه که مشخصا خیلی سخته

منتظر پاسخ اساتید هستم

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه خب این مشکل میتونه از هر بخشی باشه. منظور من رفع مشکل بانک ملت نیست.منظورم اینه که اگر چنین چیزی شد و خطایی اینچنینی رخ داد چطوری میشه سفارش رو رفع کرد.

برای نمونه من مجبور شدم برای فعال کردن این سفارش از دیتا بیس در بخش presta_order مقدار valid مربوط به این سفارش رو دستی 1 بکنم که اصلا منطقی نیست و باید یه چیزی باشه که این مورد بدون دخالت دست ممکن باشه

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام حل این مشکل رو کجای انجمن میتونم پیدا کنم
پرداخت موفق هست
ولی تو مدیریت که میری میزنه خطای پرداخت
در حالی که پرداخت موفق بوده و به حساب من هم اومده

http://s9.picofile.com/file/8302142434/Untitled12.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...