رفتن به مطلب

اضافه کردن لینک شبکه های اجتماعی

پست های پیشنهاد شده

منظورتون کجاست؟ توی فوتر؟

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام آقا دانوش

کنار لینک های شبکه اجتماعی یا پایین ترین جای فوتر، اگه کنار ما را دنبال کنید توی عکس باشه بهتر

post-3381-14373020100368_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تنظیمات قالب هست. درواقع یا پیکربندی ماژول تنظیمات قالب هست و یا ماژول شبکه های اجتماعی

تا جایی که یادمه از هر دو جا در دسترس بود

لینک به دیدگاه

ماژول شبکه های اجتماعی یک سری شبکه ها رو به صورت ثابت داره و نمی شه چیزی بهش اضافه کرد

اما توی پیکر بندی ماژول تنظیمات قالب، یه قسمت هست به اسم افزودن آیتم و می شه کد اچ تی ام ال و یو ار ال و... داد، با اون می شه لینک کنار شبکه ها اضافه کرد؟

چون دیدم زده موقعیت: فوتر هم داره

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

فکر نمیکنم بشه. لینک بذارید و امتحان کنید

http://upload7.ir/imgs/2014-11/85327789274873039089.jpg سلام

در بلوک شبکه های اجتماعی(1) ulr برای وارد کردن ادرس هست مثلاinstagramکه من وارد کردم

اما در (2شکل)که باید اجازه فعال شدن بدم اینستاگرام نیست و در فوتر هم به نمایش نمی یاد

مشکل کجاس

البته ماژول ها هم اپدیت هستند

لینک به دیدگاه

عکس شماره 2 مربوط به اشتراک گذاری خود محصول هست، وقتی یه محصول رو باز می کنین شبکه های عکس 2 زیر توضیح کوتاه می یاد می تونین اشتراک گذاری رو برای اونجا غیر فعال کنین، توی صفحه اصلی کاربردشون اصطلاحاً local business می شه که توی کشورهای انگلیسی کاربرد داره، که کاربر توی نقشه یا جای دیگه سرچ کنه ببینه کی چی می فروشه.

لینک به دیدگاه

عکس شماره 2 مربوط به اشتراک گذاری خود محصول هست، وقتی یه محصول رو باز می کنین شبکه های عکس 2 زیر توضیح کوتاه می یاد می تونین اشتراک گذاری رو برای اونجا غیر فعال کنین، توی صفحه اصلی کاربردشون اصطلاحاً local business می شه که توی کشورهای انگلیسی کاربرد داره، که کاربر توی نقشه یا جای دیگه سرچ کنه ببینه کی چی می فروشه.

ok

هنوز نکته اصلی بدون پاسخ هست لینک در شکل 1 ایجاد میشه اما در فوتر نمایش داده نمی شود

لینک به دیدگاه

فوتر محدود به نمایش همون چند تا شبکه هست، اول تاپیک من هم سوال کردم دیدم نمی شه بیشترش کرد، از طرفی بیشتر هم بشه کار ادمین رو زیادتر می کنه باید به جای 4 جا تبلیغ 100 تا تبلیغ بده

اما اگه جای نمایش و تغییر نمایش فوتر رو پیدا کنم ، همین جا می گم خواستین شما هم استفاده کنین

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

منم همین مشکل رو دارم

ولی بجاش فکری کردم عکس لوگوی استاگرام رو در جایگاه چپ سایت ( ماژول پیکربندی سایت ) قرار داده و در قسمت لینک آن آدر صفحه انستاگرام را وارد کنیم مشکل حل میشه جواب مشکل شما نیست اما مشکل رو تا حدودی حل میکنه

لینک به دیدگاه

• 2 years later...
  • 3 months later...

سلام

در حالت پیش فرض ماژول شبکه های اجتماعی تلگرام رو ندارند، ولی در قالب های جدید بازارچه شبکه تلگرام هم اضافه شده که با پیکربندی ماژول "شبکه های اجتماعی" میتونید لینک مربوط به هر شبکه رو قرار بدید و برای اینکه نشون داده نشه میتونید فیلد رو خالی بذارید.

لینک به دیدگاه

• 7 months later...
  • 2 years later...
در در ۱۳۹۶/۵/۱۹ در 20:03، milititi گفته است :

منم مشکلم همینه

ممنون راهنماییم کنید

مشکل شما حل شد؟ من پرستا 1.6 نصب کردم، چ جوری می تونم تلگرام رو بیارم جز شبکه های اجتماعی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...