رفتن به مطلب

کمک فوری میخام

پست های پیشنهاد شده

سلام

بچه ها من یک سایت 1.6 زدم البته آقا بهمن زحمتشو کشیده

1. لطفا میخام فید rss بذارم در ستون سمت راستش اما واقعا هرچی گشتم نمیدونم چطوری میشه من وردپرس کار هستم اما اولین تجربه اپن کارتم هست کمکم کنید لطفا بچاره شدم از دست مشتریش اصلا پشیمون شدم از انتخاب این سیستم تقریبا

نمیدونم حتی اگر بشه یک فیلد html اضافه کرد و توش از سایت هایی مثل یک ابزار کد فید خوان گذشت عالیه

کمک فوری کنید بهم

2. جنسامو نشون نمیده

3. کنترل پنل سایت بسیار کنده مشکل از سرور نیست چون روی همون هاست اپن کارت هم دارم عالی باز میشه ولی پرستا کنترل پنلش خیلی کند باز میشه

اینم ادرس سایتم تورو خدا کسی میتونه کمک کنه : http://irbazarsang.ir/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینجا پشتیبانی پرستا هست نه اپن کارت. نمیدونم فکر میکنم اشتباه تایپی داشتین

۱. ماژول rss خود پرستا داره. در بخش ماژول کادر جستجو داره میتونید دنبالش بگردین

۲. لطفا مشکل رو کامل شرح بدید وگرنه جوابی نمیدیم

۳. برای بار اول طبیعی است. اما اگر زیاد با کندی مواجه میشید ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه. میتونید از ابزار developer کروم تایم لاین لود صفحه رو چک کنید تا ببینید چی داره سرعت رو کم میکنه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

اینجا پشتیبانی پرستا هست نه اپن کارت. نمیدونم فکر میکنم اشتباه تایپی داشتین

۱. ماژول rss خود پرستا داره. در بخش ماژول کادر جستجو داره میتونید دنبالش بگردین

۲. لطفا مشکل رو کامل شرح بدید وگرنه جوابی نمیدیم

۳. برای بار اول طبیعی است. اما اگر زیاد با کندی مواجه میشید ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه. میتونید از ابزار developer کروم تایم لاین لود صفحه رو چک کنید تا ببینید چی داره سرعت رو کم میکنه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام

پیام خصوصی دادم خدمتتون

متاسفانه میخام یک بلوک Rss داشته باشم نه ماژول rss تایپ میکنم چیزی میاره نه بلوک html میتونم اضافه کنم صفحه اول که بواسطه اون بتونم کد rss خوان مثلا از سایت های دیگر بذارم

مشکل همینه متوجه نمیشم بیشتر چی باید بگم ؟ بلوک rss میخام و دردسرم افتادم سر این قضیه و کمک فوری میخام

لینک به دیدگاه

دوست گرامی دو تا ماژول به صورت پیش فرض و رایگان خود پرستاشاپ داره

اولی رو توی عکس هم که مشاهده می کنین به اسم ار اس اس ، فعال کنین، کارش هم ار اس اس هست

دومی فید خوان هست که از سایتهای دیگه خبرهای تازه رو می خونه، اسم عکس هم گذاشتم فید خوان، که باید آدرس سایت دیگه ای رو بهش بدین

این دو تا ماژول فکر می کنم منظورتون هست

post-3381-14373020108542_thumb.jpg

post-3381-14373020108879_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست گرامی دو تا ماژول به صورت پیش فرض و رایگان خود پرستاشاپ داره

اولی رو توی عکس هم که مشاهده می کنین به اسم ار اس اس ، فعال کنین، کارش هم ار اس اس هست

دومی فید خوان هست که از سایتهای دیگه خبرهای تازه رو می خونه، اسم عکس هم گذاشتم فید خوان، که باید آدرس سایت دیگه ای رو بهش بدین

این دو تا ماژول فکر می کنم منظورتون هست

سلام بیشتر منظورم فید خوان هست اما ببینید نداره چنین چیزی

بدبختی اینه htmlbox هم نصب کردم که حداقل بتونم کدشو از سایتهای دیگه بذارم توش اما بدبختی اونم نیست تو لیست مازول ها

http://upload7.ir/imgs/2014-10/46828775850967337255.png

لینک به دیدگاه

ضعف و بی دقتی خودتون رو پای اسکریپت نذارید. ماژول ها رو فیلتر کردید به ماژول های نصب شده و باقی رو نمیبینید.

کاری که آقا بهنام گفتن انجام بدین

لینک به دیدگاه

خوب من بالاخره تونستم ماژول rss پیدا کنم نکته ریزی که در راهمایی دوستان بهش اشاره نمیشد این بود که فیلترهارو باید روی نصب شده و نصب نشده میذاشتم بهرحال

حالا من ماژول پیکر بندی کردم چطوری میتونم بیارمش در ستون سمت راست قالب قرار بدم در بخش موقعیت ها اصلا متوجه نشدم چی به چی هست هرچی باهاش ور رفتم ضمن اینکه اصلا از یک بهش به بخش دیگری هم نمیشه کشید ماژول فقط در بخش خودش میشه بالا و پایینش کرد

چه کنیم ؟

دوم اینکه در بخش ویرایش زنده نمیشه ماژول اضافه کرد ؟ فقط میشه جابجا کرد ؟

http://upload7.ir/imgs/2014-11/28462195396634306250.png

لینک به دیدگاه

هر ماژولی رو نمیشه به هرجایی هوک کرد!

نمیتونید ماژول آر اس اس رو به displayHome انتقال بدید مگر این که در فایل php ماژول هوک رو اضافه کنید

در کل هم نمیتونید با استفاده از Drag & Drop (کشیدن و رها کردن) جایگاه ماژول رو از یک هوک به هوک دیگه انتقال بدید و باید از بخش "نشاندن یک ماژول" استفاده کنید

بخش ویرایش زنده هم فقط برای جابجایی یا حذف هست

لینک به دیدگاه

هر ماژولی رو نمیشه به هرجایی هوک کرد!

نمیتونید ماژول آر اس اس رو به displayHome انتقال بدید مگر این که در فایل php ماژول هوک رو اضافه کنید

در کل هم نمیتونید با استفاده از Drag & Drop (کشیدن و رها کردن) جایگاه ماژول رو از یک هوک به هوک دیگه انتقال بدید و باید از بخش "نشاندن یک ماژول" استفاده کنید

بخش ویرایش زنده هم فقط برای جابجایی یا حذف هست

خوب Admin عزیز الان میخام ماژول Rss رو که داره از سایت دنیای اقتصاد فید میگیره در ستون سمت راستم بذارم چه کاری باید انجام بدم چه راهکاری solution پیشنهاد میکنید ؟ چطوری اینکارو انجام بدیم ؟

اصلا الان این فید خوان کجا داره نشون میده ؟

چون من با مشتری سر همین بلوک خیلی درگیری داشتم

لینک به دیدگاه

به صورت خودکار باید در ستون ظاهر بشه وقتی لینک فید رو به ماژول بدید!

در صورتی که ظاهر نشده به ماژول ها -> موقعیت ها برید و روی نشاندن ماژول کلیک کنید

از لیست باز شده بلوک rss رو پیداکنید و اون رو در موقعیت displayRightColumn یا displayLeftColumn قرار بدید و ذخیره کنید

اگر باز هم مشکلتون حل نشد یکبار ماژول بلوک rss رو تنظیم مجدد (بازنشانی) کنید و دوباره لینک آر اس اس رو در پیکربندیش وارد کنید احتمالا مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...