رفتن به مطلب

ماژول شاخه ها در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام پرستایی های عزیز .... قثد دارم ماژول شاخه هارو بیارم تو صفحه اصلی ...تو قسمت ماژول ها - موقعیت ها نمیدونم باید ماژول رو کجا جایگذاری کنم؟؟؟

ممنون از راهنمایی هایی که به بنده دارید ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گرامی نامفهوم هست

اگه منظورتون نمایش محصولات مثل محصولات جدید و پرفروش هست، ادمین گفتن ماژول مگا منو رو تهیه کنین

اگه می خوای تمام محصولات توی منو افقی بالا باشه، ماژول منو افقی بالا رو ادیت کنین

پس یا ماژول مگا منو رو تهیه کنین

یا ماژول منو افقی بالا رو ادیت کنین

لینک به دیدگاه

ببنید یه ماژول هست به اسم شاخه ها که تو صفحه اصلی نیست یعنی صفحه اول سایت ....منو داره کنار زیر مجموعه هاش بعلاوه داره اون میخوام بیاد صفحه اول سایت زیر اسلاید کنار محصولات سمت راست .

لینک به دیدگاه

مثل نسخه 1.5 بشه

شما این مسیر رو برید

ماژول- موقعیت ها، ماژول شاخه ها رو پیدا کنین، ویرایش ، توی قسمت استثنا نمایش، ( اون کادری که خیلی بزرگه و نوشته زیاد داره) ایندگس رو پیدا کنین و روش کلیک کنین تا فعال شه، سیو کنین و کامپال

یه رفرش هم بزنین، شاخه ها توی صفحه اصلی نشون داده می شه

لینک به دیدگاه

خوب همون دیگه نمیدونم ایندکسش کدوومه ....

مهندس جان عکس پیوست رو ببین شما ببین چنتا جا شاخه ها جایگذاری شده .... من مفهوم قسمت استثانا های جایگذاری رو نمیدونم ....

کادر اول نوشته ماژول

کاادر دوم نوشته جایگیری در

کادر سوم نوشته : استثانا ها و تو توضبحش نوشته : لطفا فایل هایی که می خواهید برای ماژول نمایش داده نشوند را انتخاب کنید

بعد زیرش همون کادری که شما میفرمایید ...الان من جایگیریش رو کچا باید بزنم و اتثنارو چی انتخاب کنم ....یکم اینجاش تخصصی و سخت شده ...ممنون از راهنمایی هات

post-1697-14373020100798_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان منظور همون تغییر هوک بود

این کار رو یکی از پرستاشاپی های هندی کرده فیلمش هم توی یوتوب هست

ماژول شاخه ها رو روی ویرایش کلیک کنین، بعد مسیر مقصد بشه ایندکس، disply هم display nav که محصولات پرطرفدار و جدید هستن، توی کادر استثنا، هم ایندکس رو انتخاب کرد و سیو کرد، شد

فیلمش هم موجوده، خواستین آپلود کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...