رفتن به مطلب

ایندکس شدن صفحات با URL های عجیب و غریب

payamkh59

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من خیلی وقته که این مشکل رو دارم ولی هیچ راهی برای حلش پیدا نمی کنم

وقتی من لینک های سایتم که توی گوگل ایندکس شده رو بررسی می کنم می بینم که یک سری لینک ها با اینکه کار می کنن ولی نمی دونم از کجا اومدن .... نمونه هاش اینا هستن:

http://www.didokharid.com/9-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA?selected_filters=%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A2%D8%A8%DB%8C%2F%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%3Fcontroller%3D404&p=2

یا مثلا این لینک

http://www.didokharid.com/2-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87?selected_filters=_-%3F%26p%3D6&p=10

که اگه Title اش رو توی گوگل نگاه کنید زده "Didokharid - خانه (10) "

واقعاً یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنند

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یو ار ال آشنا رو روشن کنین، توی سئو محصول هم مثلا بزنین تبلت یا tablet اون وقت اسم سایت / اسمی که گذاشتین می یاد

برای فعال کردن url هم سرچ کنین، آموزشش هست

لینک به دیدگاه

یو ار ال آشنا رو روشن کنین، توی سئو محصول هم مثلا بزنین تبلت یا tablet اون وقت اسم سایت / اسمی که گذاشتین می یاد

برای فعال کردن url هم سرچ کنین، آموزشش هست

مهندس می شه بیشتر توضیح بدید چون URL آشنا فعاله و این لینک هایی که گذاشتم مال محصول نیست بلکه مربوط به دسته بندی ها می شه و من منظورتون رو نمی فهمم که چرا باید سئو محصول رو تغییر بدم!!!!!!!!!!

با تشکر

لینک به دیدگاه

خب شما نوشتین که نمی خواین آدرستون به اون صورت باشه، درسته؟

وقتی نمی خواین اونجوری باشه، باید به دلخواه آدرس بدین، مثلا برای شاخه لپ تاپ ، کلمه لپ تاپ رو وارد کنین، ادرس سایتتون می شه ursite.com/laptop

دیگه به اون صورت نمی شه

توی شاخه ها هم url آشنا برای همین کار هست، اونجا هر چی دوست دارین وارد کنین، فقط یادتون باشه اگه یو ار ال بومی فعال باشه مجاز به وارد کردن اسم به صورت فارسی هستین، در غیر اینصورت انگلیسی وارد کنین

بعد اینکه شاخه ها رو به این شیوه درست کردین، به ماژول نقشه سایت برین، و یه بار دیگه نقشه سایت رو تولید کنین، اگه گوگل وبمستر هم نقشه رو ثبت کردین یه بار هم اونجا رفرش کنین، تا زودتر تغییرات جدید توی گوگل نشون داده بشه

از قسمت seo&url هم روی تولید روبوت تکست جدید یه بار کلیک کنین!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...