رفتن به مطلب

مشکل URL و ترکیب ها برای مشخصه های محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام ،

من روی پرستا نسخه 1.6 در قسمت مشخصه های محصول مشکل ست کردن URL دارم بدین ترتیب که در قسمت URL مثلا برای مشخصه رنگ مشکی را می نویسم و ذخیره که می کنم دوباره ویرایش را که می زنم مقدار URL را نمی آورد احتمال می دهم اصلا داخل دیتابیس ذخیره نمی شود همین مشکل باعث شده ترکیبات در صفحه محصول به درستی کار نکنند .اگر راه حلی دارید ارائه دهید

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

طبق همون پیش فرض هایی که هست ترکیب بسازین، فکر می کنم منظورتون ویژگی هست نه ترکیب ولی یو ار ال نمی خواست

بذارید واضح تر بگم اگر دقت کنید روی مشخصه های ویژگی ها هنگامی که می خواهید فیلد مربوط به URL را مقدار دهی کنید هنگام ویرایش کردن آن مقداری که برای URL داده اید را نشان نمی دهد طبق مستندات پرستا هنگامی که فیلد URL را خالی می گذارید خودش به صورت اتوماتیک URL را تولید می کند اما روی برنامه ای که من دارم این کار را انجام نمی دهد . خوب فکر می کنم عدم این تولید URL باعث بروز مشکل در ترکیبات شده است . چون وقتی ترکیب می سازم روی ترکیبات که کلیک می کنم یو ار ال را نمی سازد بنابراین ترکیبات بدرستی کار نمی کند ، فیلد URL اختیاری است .

لینک به دیدگاه

منظور از مشخصه ها به نظرم چیز دیگه ای هست

مشخصه ها همون ترکیب هایی هست که در زمان تعریف محصول وارد می کنین، که به نظرم باید در ترجمه های بعدی یکسان سازی بشه تا کاربرها سر در گم نشن.

لینکی به شما ارائه نمی ده که مثلا برای مشخصه رنگ، شما محصول پیراهن رو درست کنین و مقدار آبی رو بدین ، بعد مشتری بهش لینک آبی نمایش داده بشه تا کلیک کنه و بره یه صفحه جدا که پیراهن آبی هست رو ببینه

برای این لینک مشخصه اختیاری هست، اجباری هم بود فرقی نمی کرد چون باز هم لینک به مشتری نمی ده، فقط موقع خرید باید انتخاب کنه تا بتونه خریدش رو کامل کنه، یعنی فقط حالت نمایشی و انتخاب برای مشتری ایجاد می کنه

ایجاد اشکالی هم که احتمالا براتون پیش اومده در مقدار دهی به مشخصه هست

لینک به دیدگاه

منظور از مشخصه ها به نظرم چیز دیگه ای هست

مشخصه ها همون ترکیب هایی هست که در زمان تعریف محصول وارد می کنین، که به نظرم باید در ترجمه های بعدی یکسان سازی بشه تا کاربرها سر در گم نشن.

لینکی به شما ارائه نمی ده که مثلا برای مشخصه رنگ، شما محصول پیراهن رو درست کنین و مقدار آبی رو بدین ، بعد مشتری بهش لینک آبی نمایش داده بشه تا کلیک کنه و بره یه صفحه جدا که پیراهن آبی هست رو ببینه

برای این لینک مشخصه اختیاری هست، اجباری هم بود فرقی نمی کرد چون باز هم لینک به مشتری نمی ده، فقط موقع خرید باید انتخاب کنه تا بتونه خریدش رو کامل کنه، یعنی فقط حالت نمایشی و انتخاب برای مشتری ایجاد می کنه

ایجاد اشکالی هم که احتمالا براتون پیش اومده در مقدار دهی به مشخصه هست

نه عزیزم مشکل این هست که وقتی من تیک URL بومی را می زنم مقادیر فارسی که به عنوان URL مقدار دهی می کنم را داخل دیتابیس به هر دلیلی ذخیره نمی کند احتمالا یه جایی تو بر نامه encoding utf 8 کار نمی کند یا جلوی آن گرفته می شود .یا راحت تر بگم فیلدی که دارای انکودینگ UTF 8 را به عنوان ورودی قبول می کند غیر فعال می کند یا ممکنه مشکل Validation سمت کلاینت داشته باشد به هر حال می خوام دوستان تست کنند ببینند روی فروشگاهها ی خودشون روی نسخه 1.6 مشکل من را دارند یا خیر در ضمن در حالتی که URL بومی نیستند و در حالت انگلیسی به درستی کار می کند
لینک به دیدگاه

این بخش باگ داره. مجبورید انگلیسی وارد کنید تا رفع باگ

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

از نظر سئو می بایست آدرس ها به صورت فارسی باشد .فکر می کنید تا کی این مشکل حل شود ؟

لینک به دیدگاه

این مشکل از بومی سازی نیست. ما باید مشکل رو پیدا و به پرستا اعلام کنیم و یا صبرکنیم تا خود پرستا رفع کنه

زمان دقیقی نمیشه داد. در صورت تمایل میتونید درخواست بدین براتون رفع عیب کنیم و از زمان جلو باشید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...