رفتن به مطلب

قالب رایگان فیلم شاپ 1.6

پست های پیشنهاد شده

و سلامی دیگر و قالبی دیگر و صد البته رایگان :rolleyes:

همانطور که میدانید برای پرستاشاپ 1.6 و کلا پرستاشاپ قالب رایگان زیادی ، چه فارسی و چه انگلیسی و قالب به درد بخور و مناسب یافت نمی شود ، از طرف دیگر طراحی قالب برای پرستاشاپ بسیار سخت تر و زمان برتر از طراحی قالب برای سیستم های ساده تری چون وردپرس است . بنابراین برای فروشگاه سازها قالب رایگان مناسب تقریبا یک رویای دست نیافتنی می باشد . سعی بنده بر اینه که قالب های در سطح مناسب و رایگانی برای پرستاشاپ هر چند وقت یکبار طراحی و در اختیار کاربران قرار بدم ، البته هیچ قالب رایگانی هر اندازه هم که خوب طراحی بشه نمیتونه به کیفیت یک قالب تجاری برسه ، اما در هر حال این نوع قالب ها میتونن برای افرادی که برای تست پرستاشاپ نصب میکنن یا در حال حاضر بودجه ای برای خرید قالب ندارن و صد البته برای افرادی که بهانه نبود قالب رایگان رو میگیرن و علیه پرستاشاپ تبلیغات منفی میکنن ، مناسب باشن ( هر چند خودم عقیده دارم فروشگاه چون پول درمیاره نیازه پول خرج کنه و برای پول درآوردن باید اصولی باشه سایت و قالب )

post-366-14373020115235_thumb.jpg post-366-14373020120165_thumb.jpg post-366-14373020125309_thumb.jpg

این قالب از ظاهر مناسبی برخوردار است و محیط تاریک و کنتراست بالا ، آن را برای فروشگاه های خاصی مناسب می نماید . این قالب برای فروش طراحی گردیده بود که در نهایت و بعد از اتمام طراحی تصمیم به ارائه رایگان آن گرفتم ، بنابراین از کیفیت مناسبی برخوردار است . امیدوارم افرادی که استفاده میکنن ، بتونن بهترین بهره و لذت رو ازش ببرن ;)

مشخصات قالب :

نام قالب : فیلم شاپ

نسخه پرستاشاپ سازگار : 1.6.0.6 و 1.6.0.9

ریسپانسیو : بله - بوت استرپ 3.2

تاریخ انتشار : 12/8/1393

مناسب برای : فروشگاه فیلم ، موسیقی ، انیمیشن ، گیم ، سرگرمی و موارد مشابه

[-info-]

این قالب رایگان است ، پشتیبانی اختصاصی ندارد .

تمامی حقوق این قالب متعلق به همین انجمن بوده و انتشار آن در سایت های دیگر منوط به درج لینک همین تاپیک به عنوان منبع می باشد .

هر گونه استفاده تجاری از این قالب ، فروش آن به دیگران یا نقض کپی رایت آن مجاز نبوده و شدیدا برخورد می گردد .

[/-info-]

[-notice-]برای مشاهده دموی آنلاین قالب کلیک کنید[/-notice-]

[-download-]filmshop1.6.zip[/-download-]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام دوست من...متاسفانه وقتی قالب نصب میشه .و کاملا لود میشه...نمای صفحه به طور کامل مثل شکلهای شما نمیشه.. و خیلی از موارد تم قبلی رو نشون میده...چکار باید کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من...متاسفانه وقتی قالب نصب میشه .و کاملا لود میشه...نمای صفحه به طور کامل مثل شکلهای شما نمیشه.. و خیلی از موارد تم قبلی رو نشون میده...چکار باید کرد؟

این قالب روباید ایمپورت کنید و نباید به صورت دستی آنزیپ کنید .آموزش نصب قالب رو تو انجمن پیدا کرده و بخونید .
لینک به دیدگاه

قالب بسیار زیبایی هست و بخش سبد خریدش هم خیلی خوب طراحی شده . انتخاب رنگ ها هم خیلی خوب هست در همه جا و بخش اطلاعات بیشتر محصول هم همچنین و بخش لیستی و جدولی محصولات و تعداد قابل نمایش هر محصول در صفحه و نوع چینش که توسط کاربر انتخاب می گردند و امکان مقایسه محصولات و به نظر من مهمترین مشخصه اش سادگی و کارآیی درستش است چون برخلاف آنچه ما همیشه تصور می کنیم شاید 50 درصد مشتریانی که از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند بسیار آشنایی کمی به اینترنت دارند و حتی وقتی از یک صفحه به صفحه دیگر می روند خیلی سخت می توانند دوباره به همان جای اول برگردند. در کل یک قالب خیلی خوبی هست و از بهمن عزیز چیزی جز این شاهکارها انتظار نمی رود و صد در صد برای سایت دومم که تا 1 ماه دیگه راه اندازی خواهم کرد از این قالب بسیار زیبا استفاده خواهم کرد. به خاطر وقت و انرژی که بابت این قالب صرف کرده اید متشکرم. انشالله موفق و پیروز باشی.

لینک به دیدگاه

توی لوکال این ارور رو می ده: فایل تنظیمات نامناسب

من هم خواستم این قالب رو تست کنم مجبور شدم پوشه رو ان زیپ کنم و فقط پوشه ای که تم و ماژول و کش و... بود رو کپی کنم که کامل و مطابق عکس قالب پیاده نشد.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام و ادب، باتشکر فراوان از شما بابت زحماتتون.سایت نمایشگاهی ما دو زبانه است و در قسمت فارسی قالب رو کامل نشون میده اما در قسمت انگلیسی هنوز سراغ قالب دیفالت نسخه 1.6 میرود!

لینک به دیدگاه

سلام و ادب، باتشکر فراوان از شما بابت زحماتتون.سایت نمایشگاهی ما دو زبانه است و در قسمت فارسی قالب رو کامل نشون میده اما در قسمت انگلیسی هنوز سراغ قالب دیفالت نسخه 1.6 میرود!

این قالب تک زبانه هست . کلیه قالب های فارسی تک زبانه هستند یعنی برای زبان فارسی مناسب هستند فقط .
لینک به دیدگاه

• 11 months later...

اقا جوووون  کمک کنید 

مال من قالب نصب می شود ولی سایت دیگر بالا نمی اید و هوم نشان داده نمی شود   ورژن پرستا هم همون 1.6.0.6 هست.....

چی کار کنم .....

1.6.0.9

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

آدرس سایتتون رو ذکر کنید

با سلام

روی لوکال نصب کردم وقتی قالب رو انتخاب می کنم دیگه سایت بالا نمی اید و سفید می شود....

البته روی هاست هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت....

فرایند نصب و اپلود قالب رو درست انجام می دم و بقیه قالب ها رو به راحتی نصب می کنم....

تازه یه سوال دیگه هم داشتم که توی انجمن زیر هست....

ممنون می شم که به اون هم جواب بدید....

http://ipresta.ir/forum/topic/7843-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D9%86%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7/

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

تنظیمات تصاویر بندانگشتی رو باید تغییر داد ؟

چون بعد از آپلود تصویر بالا و پایین هر تصویر کارد سفیدی اضافه میشه و مثه تصاویر دمو نیست ...

در ضمن نسخه پرستایی که نصب کردم 1.6.1.0 هست ... مشکلی نداره با قالب ؟!

ممنون میشم یه توضیحی بدین ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...