رفتن به مطلب

وب سرویس برای USSD

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوستان برای راه اندازی ussd همان سرویسی که از طریق تلفن همراه با زدن یه کد میتونن کالا را سفارش و پرداخت کنند در همین راستا بانک از من وب سرویس می خواد میگه همه مراحل ثبت سفارش و صدور فاکتور را ما باید یک نسخه در اختیار داشته باشیم و از طریق وب سرویس امکان پذیر است کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

در وب سرویس پرستا یک پین کد ساختم و همه کزینه ها زیرش رو تیک زدم بجز چنتا که به سورت دیفالت غیر فعاله بعد رسیدم به یه گزینه

فعال نمودن وب سرويس PrestaShop و حالت CGI را برای PHP فعال کنید

به نظر شما راه را درست رفتم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر نمیکنم راه حل این طور باشد. به نظرم اون ها باید وب سرویس رو در اختیار شما بذارن و براش کد بنویسیم.

چون وب سرویس پرستا داری راهنما هست و باید طبق راهنما استفاده بشه.

اطلاعات کامل از بانک بگیرید ببینید دقیق چی میخوان و چی میدن

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم راه حل این طور باشد. به نظرم اون ها باید وب سرویس رو در اختیار شما بذارن و براش کد بنویسیم.

چون وب سرویس پرستا داری راهنما هست و باید طبق راهنما استفاده بشه.

اطلاعات کامل از بانک بگیرید ببینید دقیق چی میخوان و چی میدن

محدود به فروش محصول خاصی هست این سیستم؟ مثلا شارژ؟
لینک به دیدگاه

خیر محدود نیست. ولی با شرایطش آشنا نیستم.

هم بانک ها و هم اپراتورها خدماتش رو ارایه میدن و هم واسطه هایی که از طرف اپراتورها و بانک ها مجوز لازم رو دارند.

خیلی با این سیستم ها آشنا نیستم میتونید توی گوگل قدری جستجو کنید

لینک به دیدگاه

مجوز فن آوری اطلاعات + مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی + نامه اماکن ناجا + نماد اعتماد ملی + اظهارنامه مالیاتی + لیست بیمه و چنتا چیز دیگه از ما گرفتند

بعد به ما گفتند وقتی مشتری با کد محصولی را میخرد و پردخت میکند از طریق وب سرویس باید یک نسخه فاکتور چیزی که خریده رو برای اونا ارسال کند

لینک به دیدگاه

برای شروع به کجا مراجعه کردین؟

متصدی این کار بانکه؟ ارشاده؟

چون وزارت ارشاد خودش یه کارهایی داره می کنه، تقریبا توی آموزش وارد شده کسانی که بند پ دارن خوب دارن الان استفاده می کنن

لینک به دیدگاه

اگه صرفه اقتصادی داره و دردسر خاصی هم به جز مجوز نداره به ما هم اطلاع بدین

شرایطش هم این هست، ولی به یه چیز توی سرچ هایی که زدم، شک کردم، اون هم اینکه راه اندازی این سیستم چقدر می ارزه؟ به نظرم جریان همون دادن اسکریپت رایگان و گرفتن پول اطلاعات خود اون فرد هست.

post-3381-1437302014475_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

امروز به من زنگ زدند و گفتند از امکانات وب سرویس فروشگاهتون یک اسکرین شات بگرید ارسال کنید منم از همه اون آیتم هایی که میشه تیک زد براشون ارسال کردم حالا باید تا شنبه صبر کنم تا قسمت فنی با من تماس بگیره با قسمت امور قرارداد ها هم صحبت کردم گفت اگه کد ما فعال بشه ما میتونیم معرف نفر بعدی باشیم و مراحل برای ایجاد درگاه براش آسونتر میشه

شما مستندات وب سرویس اون ها رو برای من بفرستید تا بررسی کنم

بله حتما من منتظر تماس بخش پشتیبانی هستم بعد از تماس همینجا به شما اطلاع میدم

لینک به دیدگاه

اگر قرار هست اون ها برنامه خودشون رو با وب سرویس شما هماهنگ کنن این لینک رو باید بدید:

http://doc.prestashop.com/display/PS16/Web+service+one-page+documentation

اگر اون ها لینک هایی داشتن که برای سیستمشون ارتباط تعریف کنیم مستندات رو بگیرید و برای من ارسال کنید

فقط برای دسترسی ها بدونید دقیقا به کدوم بخش ها دسترسی میخوان و درست تنظیم کنید. (به طور مثال اون ها نیازی به مشاهده سفارشات ثبت شده ندارند بلکه باید سفارش ثبت کنند)

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

جناب دانوش با من تماس گرفتند و گفتند به آنها وب سرویس بدهم من هم گفتم یعنی چی؟ گفتند باید یک آدرس بدید مثل https://

که وب سرویس شما باشه میگه وقتی مشتری از طریق گوشی خریدش رو انجام داد مکاتبه بین ما و شما باید از طریق وب سرویس شما انجام میشه شامل اوردر ای دی و مبلغ و غیره و شماره فاکتور میگه یک آدرس به ما بدید که به وب سرویس پرستا وصل بشه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که نیاز به سرویس USSD میتونید با شماره تلفن 04133353547 تماس بگیرند و سرویس اختصاصی خودشون رو با شماره اختصاصی خودشون دریافت کنند

تنها مدرک لازم مجوز ثبت شرکت هستش www.ehsanserver.com

با عرض سلام

دوستان برای راه اندازی ussd همان سرویسی که از طریق تلفن همراه با زدن یه کد میتونن کالا را سفارش و پرداخت کنند در همین راستا بانک از من وب سرویس می خواد میگه همه مراحل ثبت سفارش و صدور فاکتور را ما باید یک نسخه در اختیار داشته باشیم و از طریق وب سرویس امکان پذیر است کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

در وب سرویس پرستا یک پین کد ساختم و همه کزینه ها زیرش رو تیک زدم بجز چنتا که به سورت دیفالت غیر فعاله بعد رسیدم به یه گزینه

دوستان عزیزی که نیاز به سرویس USSD میتونید با شماره تلفن 04133353547 تماس بگیرند و سرویس اختصاصی خودشون رو با شماره اختصاصی خودشون دریافت کنند

تنها مدرک لازم مجوز ثبت شرکت هستش www.ehsanserver.com

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با عرض سلام

با عرض سلام

تنها ارایه دهنده ی رسمی سرویس USSD در شرکت احسان سرور هستش

www.esussd.ir

www.esvas.ir

بانک ها فقط سرویس پرداخت میدن ولی شرکت ما سرویس رو به صورت اختصاصی با منو ی اختصاصی ارایه میدیم

در صورت داشتن سوال در سایت تیکت بزارید یا با شماره تلفن 04133353547 تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

دوستان گول تبلیغات را نخورید شما بهتره مستقیم با خود بانک قرارداد ببندید

شما اصلا سایت رو بررسی کردید که مینویسید گول نخورید ؟

یه پیگیری بکنید سرویس ها و سایت های ما رو 

www.esussd.ir

www.esvas.ir

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...