رفتن به مطلب

تغییر دامنه

پست های پیشنهاد شده

ی سوال:

من ی دامنه رو روی هاستم پارک کردم.

دامنه اول:gannjeh.ir

دامنه پارک شده:khorasankesht.ir

حالا من هروقت دامنه پارک شده رو تایپ میکنم که وارد سایت بشم،بعد ارباز شدن میبینم که روی نوارادرس همون دامنه قبلیه.باید کدوم فایل و کجارو اصلاح کنم که ادرس همون دامین پارک شده بمونه و عوض نشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پرستاشاپ فقط با یک ادرس بالا نمی یاد، ویندوز که نیست

در مورد مولتی استور سرچ کنین، می تونین از طریق امکانات مولتی استور 1000 تا سایت با دامنه متخلف داشته باشین

مولتی استور

لینک به دیدگاه

دوست گرامی پارک دامنه با مولتی استور دو چیز مختلف هست

1 دامنه دارین به اسم سایت

یه دامنه هم به اسم شاپ

شاپ رو پارک کردین روی سایت

هر کس بزنه شاپ می ره به سایت

مولتی استور اینطور نیست، سیستم چند فروشگاهی هست

نیاز به پاک کردن هاست و... نیست، مطالب آموزشی مولتی استور رو مطالعه کنین

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من هاست و دامنه ام را تغییر دادم روی هاست و دامنه قدیمی ام پرستا نصب بود الان انتقالش دادم به یک هاست دیگر با یک دامنه جدید، ولی وقتی ادرس جدید را میزنم دامنه قدیمی ام را باز میکند، جایی برای تغییر دامنه وجود دارد؟قضیه تولید مجدد htaccess چی هست؟

لینک به دیدگاه

تنظیمات - سئو و url ها

توجه کنید که معمولا با تغییر دامنه به بخش مدیریت دسترسی دارید

اگر دسترسی نداشتید میتونید از طریق دیتابیس و مراجعه به جدول ps_shop_url مشکل رو حل کنید.

اگر میخواید سایت رو با هر دو دامنه ببینید "بازگشت به آدرس استاندارد" را غیر فعال کنید.

توجه کنید این کار تاثیر منفی در سئوی سایت شما خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

با سلام ، من دامینم را تغغیر دادم در قسمت seo و uri ها . سپس در دیتا بیس 2 تا قسمت دامنه و ssl  را به دامین جدید تغییر دادم . در دایرکت ادمین هم دامنه جدید گذاشتم . اول که سایت با صفحه سفید بالا می آمد ، رفتم دیباگینگ را روشن کردم این پیغام نمایش داده میشه : 

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/classes/db/DbQuery.php:96 Stack trace: #0 /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/Adapter/Adapter_EntityMapper.php(45): DbQueryCore->from('shop', 'a') #1 /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/classes/ObjectModel.php(233): Adapter_EntityMapper->load(1, NULL, Object(Shop), Array, NULL, true) #2 /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/classes/shop/Shop.php(131): ObjectModelCore->__construct(1, NULL, NULL) #3 /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/classes/shop/Shop.php(377): ShopCore->__construct(1) #4 /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/config/config.inc.php(114): ShopCore::initialize() #5 /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/admin123/index.php(36): require('/home2/kamomezo...') #6 {main} thrown in /home2/kamomezo/domains/kamomode.com/public_html/classes/db/DbQuery.php on line 96

من از php5.6 ( بدلیل سازگاری با قالبم ) استفاده میکنم .

نکته : وقتی دامینم را روی دامنه قبلی قرار میدهم و کارهای انجام داده بالا را انجام میدهم سایت به درستی بالا می آید ( منظورم این هست از سمت php مشکلی ندارم ) .چطوری مشکلم را حل کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...