رفتن به مطلب

مشکل تمامی فایل‌ها بطور صحیح بر روی سرور بارگذاری نشده‌اند !

پست های پیشنهاد شده

فایل zip پرستا ناقص دانلود شده. دوباره دانلود کنید از انجمن و آپلود کنید روی هاستتون و نصب رو مجدد انجام بدید

درود بر شما

ممنون بابت توجهتون .

کامل دانلود کردم حجم 21.213 مگابایت هست و از همین انجمن دانلود کردم .

مشکل چی میتونه باشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نیست راهنمایی کنید؟

لطفا فایل نصبی که قرار دادید را چک کنید که شاید مشکل داشته باشه

تاپیکشو بستید خوب کسی شاید برای همین گزارش نداده داخل اون تاپیک !

لینک به دیدگاه

سلام

فایل زیپ رو به هاست منتقل کنید و روی هاست اکسترکت کنید. شما احتمالا با اف تی پی منتقل کردید و ناقص آپلود شده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یه احتمال هم داره، موقع اکسترکت کردن اون فایل زیپ ، هم اسم پوشه یا فولدری توی پابلیک سایت بوده و فایلی ریپلیس شده، پیغامی موقع اکسترکت کردن نداد؟

لینک به دیدگاه

یه احتمال هم داره، موقع اکسترکت کردن اون فایل زیپ ، هم اسم پوشه یا فولدری توی پابلیک سایت بوده و فایلی ریپلیس شده، پیغامی موقع اکسترکت کردن نداد؟

خیر پیغامی نداده اون موقع

مدیران عزیز میتونم دسترسی به هاست را بدم بهتون تا چک کنید که ببینید مشکل از چی هست شاید من اشتباه میکنم که از فایلهایی که شما قرار دادید هست.

لینک به دیدگاه

یکبار دانلود کردم دوباره و نصب کردم بدون هیچ خطایی نصب شد

احتمال زیاد فایلتون ناقص دانلود شده! دوباره دانلود و نصب کنید

لطفا هر چیزی رو پای پشتیبانی نذارید. اگر مشکل از فایل بود روزانه حداقل 20 نفر پیام میدادند که همچین خطایی میده!

لینک به دیدگاه

یکبار دانلود کردم دوباره و نصب کردم بدون هیچ خطایی نصب شد

احتمال زیاد فایلتون ناقص دانلود شده! دوباره دانلود و نصب کنید

لطفا هر چیزی رو پای پشتیبانی نذارید. اگر مشکل از فایل بود روزانه حداقل 20 نفر پیام میدادند که همچین خطایی میده!

جناب ادمین ممنون بابت پیگیریتون

اما من هم چندین بار دانلود کردم و چندین بار آپلود کردم .

خوب شما فرض کن اولین نفر که گزارش خطا داره میده من هستم و راهنمایی کنید که مشکل حل بشه و حاضر دسترسی های هاست را بدم به شما چک کنید ککه مشکل از چی هست ؟!

تصویر را لطفا مشاهده کنید

post-6592-14373020190361_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل از شما یا هاستتون هست. برای بررسی میتونید بسته بررسی فنی رو بخرید تا ما چک کنیم که مشکل از شماست یا هاستتون

مدیران بیکار نیستند که برای تک تک افراد انجمن ، کارهای شخصی رو انجام بدن. آموزش ها و راهنمایی ها انجام شده و باقیش به عهده شماست که بتونید استفاده کنید یا خیر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز. پشتیبانی عمومی معنای مشخصی داره. در این جا پشتیبانی رایگان و داوطلبانه هست و هیچ کس وظیفه ای در مقابل دیگران نداره.

انجمن پرستاشاپ انگلیسی هم به همین شکل هست و پرستا وظیفه ای در مقابل پشتیبانی نداره

پشتیبانی در انجمن در حد سوال و جواب هست و نه بیشتر. انجام کارهای شخصی و اختصاصی شامل پشتیبانی عمومی نیست!

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

شاید این پاسخ نوشدارو پس از مرگ سهراب باشه اما ...

عمدتا این موضوع بدلیل استفاده از آنتی شلر در سرور هست که برخی از فایل ها رو مشکوک تشخیص داده و قرنطینه می کنه.

فایل هایی مثل : tools/tcpdf/tcpdf_filters.php , tools/tcpdf/tcpdf_parser.php , tcpdf/unicode_data.php

برای حل این موضوع با میزبان سایت تون در تماس باشید. خودشون بهتر می دونن چکار کنن تا مشکل حل بشه.

در مورد پشتیبانی هم کاملا حق با admin هست.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

این مشکل در بیشتر موارد یک راه حل ساده داره

اونم این که شما فایل دانلودی را یک مرتبه در کامپیوتر شخصی خود اکسترکت کنید سپس مجدد فایل اکسترکت شده را زیپ کنید

فقط دقت کنید که در زمان زیپ کردن فایل حتما فرمت زیپ باشد و رار نباشد

ضمنا برای آپلود نیز از اف تی پی استفاده نمائید بهتر است

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

منم همین مشکل دوستمون رو دارم . راه حل های دوستان رو امتحان کردم و جواب نگرفتم. باید چیکار کنم .

ادمین جان به نظرمن این مشکل نیاز به بسته ی پشتیبانی نداره . شما ببین این موضوع چیزی نیست که کاربر بخواد اشتباه کنه . یه فایل دانلود میشه بعد اپلود . حالا این خطا یا بخاطر فایله یا از هاست . زیاد عصبی نشو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...