رفتن به مطلب

ساخت قالب جدید کار نمی کنه؟

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

برای ساخت قالب جدید، تمام فیلد ها رو پر کردم به جز نام شاخه قالب، مرورگر چند دور درجا می زنه ولی هیچ اتفاقی نمی افته، باید یه نسخه کپی توی یه پوشه درست کنم و آدرس اون رو داخل این فیلده وارد کنم؟

عکس نسخه انگلیسی لوکال رو گذاشتم

ممنون

post-3381-14373020193672_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از شما

فقط یه سوال، یه قالب ltr رو توی پوشه بریزم و از اون گزینه copy missing file رو همین دیفالت انجمن انتخاب کنم، rtl می شه؟ یا css ها قاطی نمی شه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

شرمنده بهمن جان

سایت که بشه css رو ویرایش کرد و آنلاین نتیجه رو دید، سراغ ندارین؟ مثل این سایت؟

http://www.w3schools.com/html/

چون راستش رو بخواین با آموزش ها و نگاه کردن به قالب فارسی فیلم و چند تا قالب دیگه ، نتونستم css ها رو ردیف کنم، گفتم شاید راهی چاهی چیزی میان بر باشه برای راست چین کردن

لینک به دیدگاه

سلام

نرم افزارهای لوکال سرور مثل ومپ و زمپ رو نصب کنید و روی سیستمتون مستقیم تغییرات رو ببینید. نیازی به آنلاین بودن نیست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

نرم افزارهای لوکال سرور مثل ومپ و زمپ رو نصب کنید و روی سیستمتون مستقیم تغییرات رو ببینید. نیازی به آنلاین بودن نیست

موفق باشید

سلام ممنون آقا مهدی

این قالب رو عکسش ر گذاشتم، دیشب با آموزش دانوش عزیز رفتم جلو چند تا سوال برام پیش اومد که حالا، توی یه تاپیک می پرسم، ولی در حال حاضر با اون آموزش راست چین کردن که هست، رفتم، تقریبا تمام موارد راست چین شده به جز چند تا مورد که توی عکس مشخص کردم، مشکل کجاست؟ چون دیدم آموزش راست چین کردن ماژول ها رو ظاهرا آقا دانوش حذف کردن و گفته بودن آموزش مبناش درست نبوده

یه سوال دیگه هم اینکه دو سه تا از قالب های آقا بهمن رو دانلود کردم و css ها رو دیدم، فقط چند تا از فایل ها رو rtl کردن، مثل global.css و product.css و یه فایل fa.css که اضافه شده و توی فایل های اصلی نیست، همین روال درسته؟ و اینکه کار اون فایل fa.css چیه؟

هدف ام از یاد گرفتن راست چین کردن قالب علاقه است که اگه به نتیجه برسه، قالب ها رو تقدیم همین انجمن می کنم، چون نفع مادی توی این جریان برام مهم نیست.

post-3381-14373020196928_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...