رفتن به مطلب

قالب PRESTASHOP ALTERNATIVE

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز قالب زیبای Prestashop Alternative به صورت فارسی و راست چین شده به صورت کاملاً رایگان آماده‌ی دانلود است. برای دریافت این قالب به بازارچه مراجعه کنید.

http://bazaar.presta-shop.ir/74-122-thickbox/prestashop-alternative.jpg

امکانات قالب:

• نمایش شاخه‌ها در نوار منوی بالا
  • نمایش تبلیغات در بالای سایت
  • امکان نمایش محتوا در فوتر متفاوت
  • تولید سایت اصلی پرستا شاپ
  • فارسی و راست چین شده به صورت دوجهته (برای نسخه 1.4.6.2 انجمن)

فارسی و راست چین شده شده برای نسخه 1.4.6.2 و 1.4.4.1

نصب: برای نصب از نصب کننده‌ی پوسته (از ماژول‌های موجود در پرستاشاپ در بخش مدیریت) استفاده کنید تا تنظیمات قالب به صورت خودکار اعمال شود.

نکته:این قالب برای نسخه‌ی 1.4.6.2 راست چین و دوجهته شده است برای نسخه‌ی 1.4.4.1 باید پوشه‌ی - css 1.4.4.1 را به css تغییر نام دهید.

اشکالات احتمالی در ترجمه و راست چین سازی را در همین موضوع گزارش دهید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از عضو شدن در بازارچه به سبد خرید اضافه کنید و روی پرداخت کلیک کنید. مراحل رو تکمیل کنید و بعد از دریافت ایمیل به رایگان دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

از طريق نصب کننده‌ی پوسته، قالب PRESTASHOP ALTERNATIVE را نصب كردم ولي نتيجه مطلوب نيست! لطفا راهنمايي بفرمائيد. نسخه فروشگاه من 1.4.4.1 است و طبق نكته اعلام شده" برای نسخه‌ی 1.4.4.1 باید پوشه‌ی - css 1.4.4.1 را به css تغییر نام دهید." اينكار را هم انجام دادم. .www.farnamgostar.com

لینک به دیدگاه

دوستت عزیز موقع نصب تنظیمات پیشنهادی رو تغییر ندید.

بعد از نصب با نصاب پوسته فراموش نکنید قالب رو از بخش قالب‌ها انتخاب کنید!

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر فراوان

بفرموده اقدام شد تغييرات اساسي مشاهده گرديد. خواهشمند است در صورت امكان چك بفرمائيد همه چيز روبراهه يا مشكلاتي وجود داره كه بايد برطرف بشه. سپاس

لینک به دیدگاه

شما احتمالا ccc و کش رو فعال کردید. برای انجام تغییرات یک بار کامپایل رو روشن کنید.

اگر نشد تنظیمات ccc و کش رو هم غیرفعال کنید و دوباره فعال کنید.

لینک به دیدگاه

اطلاعات هاست و مدیریت رو برای من بفرستید تا نگاه کنم ببینم چه مشکلی داره در ضمن پیشنهاد میکنم از یه هاست بهتر مثل میهن وب هاست هاست بخرید این هاستتون داغونه!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درست شد. مشکل این بود که شما فولدر css - 1.4.4.1 رو پاک کرده بودید! در صورتی که باید فولدر css رو پاک میکردید و فولدر css - 1.4.4.1 رو به css تغییر نام میدادید

برای مشاهده تغییرات چند روز ccc و تنظیمات کش سایت رو غیرفعال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر

ممنون از زحمات شما. براي غيرفعال كردن كش آيا بايد قسمت كش درهر دو قسمت بالا و پائين صفحهPERFORMANCE را روي گزينه خير قرار بدم و در مورد غيرفعال كردن ccc بايد چيكار كنم؟ ضمنا الان كه چك ميكردم از قسمت مديريت روي سربرگ ماژول ها كه كليك ميكنم ماژول ها را نشان نميدهد! براي اين مشكل چيكار كنم؟ سپاس

لینک به دیدگاه

سوال اول: بله

برای ccc همه رو روی دومی قرار بدید به غیر از آخریش

نمیدونم احتمالا یه ماژول جدیدا نصب کردید که با این نسخه سازگار نیست. اون رو چک کنید. بعد از این که صفحه فروشگاه تون رو رفرش کردید فراموش نکنید که تنظیمات رو به حالت اول برگردونید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر

ممنون از زحمات بيدريغ شما. ماژولي نصب نكرده ام! چه دلايل ديگه اي ميتونه داشته باشه؟ ضمنا بعد از برگرداندن تنظيمات به حالت قبل مجددا فروشگاه حالت راست چين خود را از دست ميدهد!سپاس

لینک به دیدگاه

پس تنظیمات رو رو حالت غیر فعال بذارید! نمیدونم دوستان راه دیگه ای به نظرشون میرسه؟ معمولا بخاطر یک ماژول ناسازگار اون صفحه ی ماژول ها لود نمیشه

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر

از خیر قالب آلترناتیو گذشتم و اونو پاک کردم و قالب اصلی را بکار گرفتم. لطفا یه راهی پیشنهاد بدین من بتونم ماژولها را در مدیریت ببینم. با همه اقداماتی که انجام شد حتی ماژولهای مربوط به آلترناتیو هم پاک کردم باز هم صفحه ماژولها در مدیریت دیده نمیشه!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیباگ رو روشن کن ببین چه اروری میده

با سلام و تشکر

فرموده بودین دیباگ را روشن کنم. حقیقت اینه که نمیدونم کجاست و چه جوری باید فعال بشه؟ لطفا راهنمایی بفرمائید . ضمنا برای جنابعالی پیام گذاشتم. لطفا ملاحظه بفرمائید. سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان، مدیران و اساتید سایت

هر کدام از عزیزان میتوانند راهنمایی بفرمایند چگونه مشکل نیامدن صفحه ماژولها و صفحه پرداخت در قسمت مدیریت برطرف میشه.؟ ممنون و سپاسگزارم. ضمنا اگر هزینه ای داره در خدمتم.

لینک به دیدگاه

با يك اراده نيرومند، شرايط ديگران چندان اهميت ندارد. " گوته"

چرا آقا شرایط دیگران واسه ما اهمیت داره . فقط وقتی راه حل رو نمیدونم پذیرفتن شرایط فعلی دیگران اجتناب ناپذیر میشه :D

در مورد نشان ندادن ماژولها و سفارشات هنوز به نتیجه و راه حلی نرسیده ام که اگه میرسیدم حتما اطلاعاتم رو در اختیار شما قرار میدادم تا مشکلتون رفع بشه . :)

لینک به دیدگاه

برای دیباگ به config/config.inc.php برید و در دو خط اول off رو به on و false رو به true تغییر بدید.

ندیدن صفحه ماژول به قالب مربوط نیست. شما پوشه ماژول رو تغییرنام بدید و پوشه ماژول رو از داخل پک اصلی پرستاشاپ کپی کنید. احتما زیاد درست میشه.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و ادب

عبارت را اصلاح ميكنم:با يك اراده نيرومند، شرايط ديگر چندان اهميت ندارد. " گوته"

من بارها مزاحم دوستان شده ام چه در انجمن، چه از طريق پيام هاي خصوصي و با كمك ايشان مشكلات فروشگاه من تا حدود زيادي حل شده بود تا رسيد به استفاده از قالب آلترناتيو كه مشكلات متعاقب نصب آن ميتواند علل متعددي داشته باشد كه همه آن به قالب مذكور بر نمي گردد مانند وضعيت هاست من كه مدير محترم هم به آن اشاره فرمودند. از ماژولهاي زيبايي كه ارائه نموده ايد هم استفاده كرده ام اكثرا كاربردي و كامل هستند و سعي من بر اين بوده به ارائه دهنده فيدبك بدهم در حد توانايي و درك مسئله توسط خودم. به هرحال نوشتن اين عبارت از گوته حرف دلم بود؛ وقتي طبق نظر مدير محترم به يكي از 3 نفر پيشنهادي ايشان پيام دادم و در پست هم به اون اشاره كردم ولي پاسخي نشنيدم با كمك يكي از دوستانم خوشبختانه مشكل برطرف شد. تفسيرم از سخن گوته داشتن اراده قوي براي حل مشكل بود و گرنه كمك هاي مديران و اساتيد اين انجمن را بارها نزد ديگران هم ستوده ام و برايشان آرزوي موفقيت دارم. من در اين كار مبتدي هستم و اينكه شما با زبان مبتدي سخن بگوئيد برايتان سخت است اين را ميدانم و مشكل من است نه شما. سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...