رفتن به مطلب

ادرس ارسال ایمیل برای خبرنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو فرم ثبت نام خبرنامه، باید action چه آدرسی باشه؟ بعد این که متود post/get باشه فرقی داره؟

میخوام یه فرم بذارم واسه خبرنامه، فیلدو بذارم آدرس و متد رو هم درست بنویسم اوکیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک action باید:

{$link->getPageLink('index')|escape:'html':'UTF-8'}

باشه و متد هم باید post باشه. متد get از نظر امنیتی مشکل ایجاد میکنه (اطلاعات رو در URL مرورگر درج میکنه)

لینک به دیدگاه

لینک action باید:

{$link->getPageLink('index')|escape:'html':'UTF-8'}

باشه و متد هم باید post باشه. متد get از نظر امنیتی مشکل ایجاد میکنه (اطلاعات رو در URL مرورگر درج میکنه)

ممنونم

پس اگر بخوام از طریق ویجت html اضافه کنم باید یه همچین چیزی باشه:

درسته؟

لینک به دیدگاه

از طریق ویجت لئو نمیشه همچین کاری کرد دوست من! نمیتونید با ویجت های لئو ماژول طراحی کنید. برای این کار باید یک ماژول بنویسید که فرمش رو توی فایل tpl طراحی کنید و هوک بشه و ...

لینک به دیدگاه

از طریق ویجت لئو نمیشه همچین کاری کرد دوست من! نمیتونید با ویجت های لئو ماژول طراحی کنید. برای این کار باید یک ماژول بنویسید که فرمش رو توی فایل tpl طراحی کنید و هوک بشه و ...

یعنی فرم رو نمیشه از طریق htmlنوشت.درسته؟

لینک به دیدگاه

فرم میشه اضافه کرد اما نمیشه پردازش کرد.

فرمی که پردازش نشه چه کاربردی داره؟ مثلا میدونیم که به آدرسی فرستاده میشه که پردازش داره. مثل آدرس صفحه ثبت نام یا لاگین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

فرم میشه اضافه کرد اما نمیشه پردازش کرد.

فرمی که پردازش نشه چه کاربردی داره؟ مثلا میدونیم که به آدرسی فرستاده میشه که پردازش داره. مثل آدرس صفحه ثبت نام یا لاگین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

ممنون.من الان تازه جوابتونو دیدم

خب تا اونجایی که من فهمیدم به آدرس ایندکس فرستاده میشه، و توی قالب احتمالا پیاده شده که وقتی با متد پست اطلاعات میاد بره تو خبرنامه.درسته؟ در این صورت اگر فرم به قالب html نوشته شه با اطلاعات درست، ارسال به درستی انجام میشه.

البته مشکل حل شد. فرمی که خود میل چیمپ میسازه رو جایگزین کردم. ولی خب بالا بردن اطلاعات عمومی خوبه :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...