رفتن به مطلب

ماژول برای تصاویر چندگانه

moein170

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخواستم تصاویر در قسمت نمایش کالا شبیه سایت زیر باشه

http://www.classics.com.tr/en/product/46/lips-lipstick-perfect-lasting-lipstick/1

البته قسمت بزرگ شدن عکس هنگام عبور ماوس لازم نیست فقط اون بخشی که مربع های کوچیک هستن و با کلیک روی اونا تصویر همرنگش جایگزین تصویر اصلی میشه.

هزینه این تغییر چقدر میشه؟

من از پرستاشاپ 1.6 استفاده میکنم.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خود سیستم که نمیتونه تشخیص بده.شما باید برای هر رنگی یه عکس بذارید. بعد با انتخاب اون رنگ عکس عوض میشه. نیاز به ماژول هم نیست. از امکانات پیش فرضه

لینک به دیدگاه

خود سیستم که نمیتونه تشخیص بده.شما باید برای هر رنگی یه عکس بذارید. بعد با انتخاب اون رنگ عکس عوض میشه. نیاز به ماژول هم نیست. از امکانات پیش فرضه

من میخوام یک تصویر در وسط باشه و مربع های کوچک در کادر کناری. ولی اگر از امکانات پیشفرض ستفاده کنم کلی عکس د صفحه قرار میگیره که باعث شلوغی میشه.

لینک به دیدگاه

من میخوام یک تصویر در وسط باشه و مربع های کوچک در کادر کناری. ولی اگر از امکانات پیشفرض ستفاده کنم کلی عکس د صفحه قرار میگیره که باعث شلوغی میشه.

یعنی منظورتون اینه که وقتی برای بار اول صفحه محصول لود میشه، فقط یه عکس بیاد نه همه؟ یه راهی واسش هست حتما. ولی من نمیدونم. بذارید مدیرا میان میگن بهتون
لینک به دیدگاه

یعنی منظورتون اینه که وقتی برای بار اول صفحه محصول لود میشه، فقط یه عکس بیاد نه همه؟ یه راهی واسش هست حتما. ولی من نمیدونم. بذارید مدیرا میان میگن بهتون
بله منظورم همینه کاملا
لینک به دیدگاه

ولی به نظرم یه چیز دیگه منظورتون هست . ببینید دوست عزیز توی نمونه ای که شما مثال زدین برای اون محصول ابتدا در کادر تصویر یک تصویر به عنوان زمینه قرا میگیره و زمانی که شما رنگ دیگه ای را انتخاب میکنید تنها رنگ اون قسمتی ابتدایی کالا تغییر میکنه . نمونه این کار را قبلا خودم برای یکی از دوستان میخواستم که البته اون میخواست یک اتاق در زمینه قرار بگیره و فقط رنگ استیکری که روی دیوار اون اتاق قرار گرفته تغییر کنه . این کار به صورت پیشفرض امکان پذیر نیست مگر اینکه دوستان بتونند با ماژول یا قالب خاصی این کار را انجام بدند .

لینک به دیدگاه

ولی به نظرم یه چیز دیگه منظورتون هست . ببینید دوست عزیز توی نمونه ای که شما مثال زدین برای اون محصول ابتدا در کادر تصویر یک تصویر به عنوان زمینه قرا میگیره و زمانی که شما رنگ دیگه ای را انتخاب میکنید تنها رنگ اون قسمتی ابتدایی کالا تغییر میکنه . نمونه این کار را قبلا خودم برای یکی از دوستان میخواستم که البته اون میخواست یک اتاق در زمینه قرار بگیره و فقط رنگ استیکری که روی دیوار اون اتاق قرار گرفته تغییر کنه . این کار به صورت پیشفرض امکان پذیر نیست مگر اینکه دوستان بتونند با ماژول یا قالب خاصی این کار را انجام بدند .

با سلام و تشکر

خب شما خودتون نمیتونید اینکار و برای من انجام بدین؟؟

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه من نه طراح هستم و نه برنامه و ماژول نویس . بایی منتظر نظر مدیران بمونید و یا به بازارچه درخواست بدین ببینید میتونند این کار را بکنند یا نه.

لینک به دیدگاه

کاری که سایت لینک شده کرده اینه که یک عکس رو توی فتوشاپ رنگ بندی های مختلفش رو انجام داده

شما هم باید یک عکس رو ادیت کنید و رنگ بندی های مختلفش رو ایجاد کنید سپس در بخش ترکیبات ترکیب رنگ درست کنید و به هر رنگ تصویر مربوطه ش رو بدید اینطوری با انتخاب هر رنگ تصویر مربوطه نمایش داده میشه

لینک به دیدگاه

آهان بله درسته ببخشید من زیاد دقت نکردم . چون قبلا اون مورد رو دیده بودم فکر کردم که این هم مشابه اون هست . چون توی اون نمونه ای که من گفتم وقتی قصد ذخیره عکس را داشتیم تنها عکس زمینه ذخیره میشد که بدون رنگ بود. ولی این سایتی که دوستمون قرار دادند همون طوری هست که ادمین عزیز فرمودند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...