رفتن به مطلب

دسترسی های مجاز پس از نصب جهت حفظ امنیت

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و وقت بخیر

من پرستا شاپ رو با موفقیت نصب کردم اما در حین نصب با مشکل حق دسترسی مواجه شدم

برای برطرف کردن مشکل، دادن حق دسترسی کامل به پوشه های معرفی شده کفایت نمیکرد و باید تمامی فایلها و زیر پوشه ها رو هم دسترسی فول می دادم تا نصب بصورت کامل انجام بشه

1- حالا پس از نصب تعداد فایل و فولدر هایی که باید حق دسترسی فول داشته باشن کدوم هستن؟

2- برای نصب مجدد نخواهم به همه مواردی که پرستا در حین نصب میگه حق دسترسی کامل بدم راهی وجود داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و وقت بخیر

من پرستا شاپ رو با موفقیت نصب کردم اما در حین نصب با مشکل حق دسترسی مواجه شدم

برای برطرف کردن مشکل، دادن حق دسترسی کامل به پوشه های معرفی شده کفایت نمیکرد و باید تمامی فایلها و زیر پوشه ها رو هم دسترسی فول می دادم تا نصب بصورت کامل انجام بشه

1- حالا پس از نصب تعداد فایل و فولدر هایی که باید حق دسترسی فول داشته باشن کدوم هستن؟

2- برای نصب مجدد نخواهم به همه مواردی که پرستا در حین نصب میگه حق دسترسی کامل بدم راهی وجود داره؟

با تشکر

مشکلی پیش نمیاد اگه از ماژول ها و قالب های معتبر استفاده کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

یعنی اگر دسترسی این پوشه ها کامل باقی بمونن مشکل ساز نمی شوند یا باید اونها رو تغییر بدیم؟
لینک به دیدگاه

جوابتون رو باید دوباره بدم؟

مشکلی پیش نمیاد

نه عزیز

میبخشید مجدد پرسیدم :shy:

توی نصب برخی cms ها به بعضی فولدرها در حین نصب دسترسی کامل داده میشه و بعد از نصب دسترسی باید به حالت اول برگرده

همینطور برای نصب شاید ماکزیمم سه تا پوشه رو دسترسی کامل میدیم نه این تعداد رو!

در ضمن من برای نصب به صورت کامل به پوشه ها و تمامی موارد داخلش دسترسی کامل دادم تا اجازه نصب داده بشه (وگرنه پرستا نصب نمی شد) همین مقایسه و اقدامات بود که دوباره سوال کردم

چون در حالت عادی وجود فلدر با دسترسی کامل اصلا امن نیست گفتم شاید شما از تدبیری خبر داشته باشید و بگید تا اطمینان خاطرمون بیشتر بشه

لینک به دیدگاه

این مشکل از هاست شماست که اسکریپت نمیتونه تشخیص بده دسترسی نوشتن داره یا نه.

دسترسی رو برگردونید در هنگام اجرا مشکلاتی پیش میاد و اگر برنگردونید ممکنه امنیت کم بشه

پس توصیه اینه که یا یک هاست خوب انتخاب کنین و یا با این قبیل مشکلات کنار بیاید

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون

یعنی شما میگید با حق دسترسی 755 برای پوشه هایی مثه کش، دانلود و آپلود و ... (که در هنگام نصب لیست میشن) هم اسکریپت پریستا باید نصب بشه؟ درسته؟ و اگر نصب نشه مشکل از تنظیمات هاست و سرور هست؟

لینک به دیدگاه

بله دقیقا همینطور هست. دسترسی پوشه ها 755 و دسترسی فایل ها 644

ممنون از شما

آیا میدونید یا میتونید حدس بزنید که این مورد مربوط به کدوم یک از تنظیمات سرور میشه؟

(تا حدودی دسترسی برای اعمال تنظیمات دارم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...