رفتن به مطلب

ماژول درگاه جهان پی نسخه اختصاصی

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من درگاه سایت جهان پی رو گرفتم با ماژول عمومی جهان پی کد api رو میزنم خطا میزنه با جهان پی صحبت کردم طبق فایل ضمیمه شده باید ماژول پرداخت نوشته بشه ممنون میشم کمک کنید.

php-soap-new-webservice.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش ماژول اختصاصی بنده که نیست خیلی ها میخان استفاده کنند اگر قراره هزینه ای داده بشه حداقل چند نفر بدیم که به یک نفر فشار نیاد و بعد ماژول عمومی بشه

لینک به دیدگاه

بله برای نسخه 1.6 میخوام

این ماژول همون ماژول جهان پی هست اما نسخه اختصاصی جهان پی هست که اموزش نوشتن ماژولش توی فایل پیوست پست اول کاملا توضیح داده شده و عزیزانن برنامه نویس خود استاد هستند.

لینک به دیدگاه

اختصاصی و معمولی اش رو نمی دونم، من دارم اینجا ازش استفاده می کنم، لینک استفاده

البته با خود طراح صحبت کردم و لطف کرد برام با نسخه 1.6 سازگارش کرد

لینک به دیدگاه

اختصاصی و معمولی اش رو نمی دونم، من دارم اینجا ازش استفاده می کنم، لینک استفاده

البته با خود طراح صحبت کردم و لطف کرد برام با نسخه 1.6 سازگارش کرد

عزیز مشکل بنده این نیست که ماژول با 1.6 ست بشه و کار بکنه...

شما اکانت اختصاصی مربوط به بانک سامان رو ندارید که مربوط میشه به پنل جهان پی بنده 10 هزار ت دادم به جهان پی و اکانت اختصاصی برام گرفته اند هرکی هم اکانت اختصاصی بگیره نمیتونه از ماژول جهان پی که مربوط به بانک ملت و پرداخت شاپرک هست استفاده کنه باید یه ماژول مرتبط با کدی که ضمیمه کردم نوشته بشه

بنده میخوام با نام و لوگوی خودم پرداخت ها رو توسط واسط جهان پی از طریق بانک سامان انجام بدم. همه چیزش ردیف شده api هم گرفتم فقط مونده ماژولش نوشته بشه به جهان پی گفتم گفت فعلا طراحی ماژول برای درگاه های اختصاصی توسط جهان پی در دستور کارشون نیست

لینک به دیدگاه

خب ده هزار تومن می دادین بانک ملت و درگاه مستقیم می گرفتین

این چه بهانه ایه که در دستور کار نیست!

آیا گرفتن پول در دستور کار هست؟

بعد از حدود 50 روز به ما api دادن

الان 4-5 روزی هست گفتند تا 15 روز اگر فعال نشه خود بانک سامان api شمارو میبنده... فکر کنم 9-10 روز وقت دارم برای اینکه فعالش کنم و استفاده کنم

لینک به دیدگاه

پس باید براتون بنویسن

فکر کنم قوانین انجمن اینجوریه که یه ماژول به یک دامنه می دن و پولش رو هم می گیرن، مشارکت هم برای کم شدن قیمت طراحیه

نمی دونم باز دوستان بگن ، من تا حالا تاپیک مشارکت رو نخوندم

لینک به دیدگاه

در صورتی که مشارکتی ماژول ساخته بشه همه میتونن پرداخت سامان رو با 10 ت بگیرن و ماژول رو نصب کنند استفاده کنند و فقط 1 % کارمزد بابت سفارش های سایتشون به جهان پی بدن....

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

بنده اکانت جهان پی رو گرفتم برای ماژول اصلا پشتیبانی نکردن و هر روز زنگ میزدم میگفتن طراحی به عهده ما نیست و با دعوا 10 ت پرداختی رو ازشون گرفتم و اصلا پیشنهاد نمیکنم جهان پی رو

لینک به دیدگاه

من ازشون درگاه داشتم

تیکت زدن که درگاه اختصاصی میدیم فقط 25 بدین

خریدم الان هم میگن شما باید ماژولش داشته باشین

ماژولشم که نیست

میگن میتونین از شرکت های دیگه درگاه بگیرین به همین راحتی

لینک به دیدگاه

من ازشون درگاه داشتم

تیکت زدن که درگاه اختصاصی میدیم فقط 25 بدین

خریدم الان هم میگن شما باید ماژولش داشته باشین

ماژولشم که نیست

میگن میتونین از شرکت های دیگه درگاه بگیرین به همین راحتی

به بنده گفتن مشکلی نیست درگاه تا اماده بشه براتون پشتیبان سایت جهان پی قسمت طراحی براتون مینویسن و از این حرفا بعد از 2.5 ماه درگاه اماده شد هر روز میگفتند هنوز بانک سامان تایید نکره ! بعد هرچی تیکت زدم دری وری جواب میداد تا مدیرشون به بنده گفت به ما مربوط نیست ما api میدیم فقط طراحی به ما مربوط نیست از بیرون باید سفارش بدید و در دستور کار ما نیست که بخوایم ماژلی طراحی کنیم ! حساب کاربری من رو هم فیر فعال کردن که چرا باهاشون بد حرف زدم ! زنگ زدم پشتیبانی شماره کارت گرفت 10 ت پول درگاه رو برگشت بده 20 روز شد برگشت ندادن ! دوباره ز زدم شستم انداختم رو بند :) همون روز برگشت دادن
لینک به دیدگاه

ماژول سامان موجوده و فکر میکنم با اطلاعاتی که از جهان پی میگیرین میتونید استفاده کنید.

تست کنید شاید جواب بگیرید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

ماژول سامان موجوده و فکر میکنم با اطلاعاتی که از جهان پی میگیرین میتونید استفاده کنید.

تست کنید شاید جواب بگیرید

Sent from my Xperia using T

فقط apiمیده

و ماژول باید تهیه کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...