رفتن به مطلب

مشکل ربوت تکست

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان
یه مشکل با ربوت تسکت دارم اون هم اینکه، توی یه تاپیک قدیمی یکی از کاربرا گفته بود هر بار محصول اضافه می کنید بیاین و تولید ربوت تکست کنین، وقتی در گوگل می خوایم آمار سایت رو در بیاریم با site:www.site.com این پیغام رو می ده:
A description for this result is not available because of this site's .
و اینکه فقط یک صفحه رو نشون می ده که معمولا صفحه حساب کاربری هست، باید پرمیژن فایل ربوت تکست رو تغییر داد؟
ممنون
دلیلش ملوم نیست چی هست؟
پرمیژن اش هم 777 هست، و اینکه با فعال کردن url بومی ، افت شدید رتبه گوگلی پیدا کردم!
تاثیر لینک بومی مثبت هست یا منفی؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

من که درست متوجه نشدم مشکل چیه

اما آدرس بومی همیشه مثبت نیست. یکی از نقاط ضعفش میتونه آدرس های بلند باشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام به دانوش عزیز
آقا این عبارت رو توی گوگل بزنین: site:www.site.com
ارور ربوت تکست می گیره و فقط یک صفحه که حساب کاربری هست رو لیست می کنه
به نظرتون مشکل از کجاست؟
حدس خود من اینه که توی سئو و یو ار ال، من بدون www نام دامنه رو ست کردم و ربوت تکست که تولید می کنم هم بر همین اساس تولید می شه، درسته؟
فعال کردن url بومی یا فارسی هم بازدید کننده و رتبه گوگل و چند تا چیز دیگه سایتم رو داغون کرد، توصیه می کنم دوستان دیگه فعال نکنن، من هم الان فرصت برگردوندن رو ندارم، چون باید کلی بک لینک رو اصلاح کنم.

لینک به دیدگاه

پرستا به طور خودکار لینک ها رو اصلاح میکنه و هر تغییری که بدید مثل تغییرات در متا و یا غیرفعال سازی آدرس بومی تاثیری در بک لینک های شما و رتبه شما در گوگل نخواهد داشت

پرستا به طور خودکار www و بدون آن را به یک آدرس تبدیل میکند پس اگر بدون www وارد کردین توی گوگل بدون اون امتحاان کنید

در گوگل وب مستر هم تنظیماتی داره که به گوگل میگید فقط آدرس رو بدون www در نظر بگیره

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

آقا دانوش توی گوگل وبمستر بدون www و با www رو فعال کردم، کلی ارور 404 اضافه شد، که گفتم بزارم سه ماه بگذره تا ایندکس جدید بشه و...

اما تنظیمات بدون w یک ارور ثابت داشت و با w ارور ها اضافه می شد، لینک بومی هم فعال کردم؛ مثلا توی یه محصول صفحه 2 بودم الان دیگه نیستم و بعضی جاها صفحه 8 هستم و ... توی قسمت دیتا استراکچر اگه اشتباه نکنم، با فعال کردن w و بدون w همه صفحات رو متا و عنوان تکراری زده، بعد یه مشکل خنده دار دیگه هم که علتش رو هنوز پیدا نکردم اینه که ماژول محصولات جدید و پر فروش و پر طرفدار توی گوگل وبمستر سه صفحه و چهار صفحه شده، و همه ارور تکراری بودن متا ها و عنوان و... داره.

حالا ان شاا... سر فرصت دقیقتر مشکلات رو توی تاپیک جدا می گم شاید راه رو اشتباه رفتم

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

با درود

ببخشبد من برپایه ی این راهنمایی سایت هامو هم با wwwو هم بدون www در گوگل وبمستر ثبت کردم (ولی اینجا گویا طبق نوشته ی ادمین دانوش گویا نباید این کارو کرد)

متن راهنمایی این هست:

<<< نه خیر مشکلی نداره. اتفاقا گوگل خود توصیه به ثبت دوگانه ی سایت کرده و در قسمتی هم امکان انتخاب پرفرد ورژن آف سایت رو فراهم کرده که کاربر تعیین میکنه که کدام رو ترجیح میده.

در نهایت در سایت شما باید یک آدرس کانونی به عنوان صفحه ی اصلی وجود داشته باشه که بهش میگن کانونیال یو آر ال ، در صورتی که سایت شما با و بدون www باز بشه و فورس بشه روی یکی از آدرس ها مشکلی نیست. اما اگر با و بدون www آدرس سایت رو وارد کرده پس از باز کردن هرکدام یک آدرس مجزا داشتید این مورد اشکال دارد. >>>

----

حالا از نظر بهینه بودن سئو کدوم کار درسته؟ یعنی بنده گزینه ی با www یا بی www رو از گوگل وبمستر حذف کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...