رفتن به مطلب

وراد کردن کالاها توسط چند ین نفر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من 25 نفر استخدام کردم که حدود 38000 کالا رو برام تو سایت وارد کنند

سوال اینکه آیا میشه اونا از طریق پرستا شاپ نصب شده بر روی لوکال اطلاعات رو وارد کنند و بعد از کالاها خروجی CSV بگیرن و بعد من تو هاست واردسازی کنم؟؟

من که خروجی گرفتم تمام اطلاعات مربوط به کالاها رو خروجی نداد اطلاعاتی مثل ویژگی ها و ...

چه راه حلی هست که کارمندان بدون دسترسی به بخش مدیریت بتونند کالا تعریف کنند و من فایل بک آپ اونا رو وارد سایت کنم؟؟؟

خیلی مهمه؛ لطفا مثل همیشه خوب راهنمایی کنید

تشکر فراوان از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه ماژول اختصاصی ، یام اینکه به همشون اکانت فروشندگی بدید تا کالاهارو وارد کنن و یه کالای مشابه رو وارد کنید و ازش کپی بگیرید تو محصولات و همونو هی تغییر بدید...

لینک به دیدگاه

یه ماژول اختصاصی ، یام اینکه به همشون اکانت فروشندگی بدید تا کالاهارو وارد کنن و یه کالای مشابه رو وارد کنید و ازش کپی بگیرید تو محصولات و همونو هی تغییر بدید...

نحوه کار کارمندان بصورت غیر حضوری هستش و اکثرا با سرعت اینترنت مشکل دارن؛و از طرفی قصد نداریم اونا رو به بخش مدیریت اتصال بدیم و از طرف دیگر سعی بر این است که اونا بخاطر قطعی زیاد اینترنت کارشون رو بصورت افلاین انجام بدن

لطفا راهنمایی کنید

اساتید عزیز دیگر هم نظر بدن تا راهکاری خوب پیدا بشه

لینک به دیدگاه

گفتم که هیچی ناممکن نیست ، دوست عزیز شما درخواست ماژول ویژگی هارو هم دارید برای فروشگاه پازل ، پس هردو میتونید یه درخواست تو بازار بزارید که براتون براورد هزینه بشه و بر اساس اولویت بندی برنامه نویسیش شروع شه ، چون تا اونجا که اطلاع دارم سر دوستان برنامه نویسمون واقعا شلوغه...

لینک به دیدگاه

ماژول گفته شده موجود هست. از طریق بازارچه درخواست بدید برای ماژول خروج و ورود محصولات با اکسل

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

این ماژول قابلیت ورود ویژگی ها هم دارد؟

مشکل کار ما در بخش ویژگی ها هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...