رفتن به مطلب

مشکل با زیر منوی ماژول ها

leilaaa

پست های پیشنهاد شده

من تازه پرستا رو روی لوکال نصب کردم (نسخه 1.5.6.2) وقنی از منوی ماژول ها می خوام زیر منوی ماژول ها رو انتخاب کنم تو صفحه جدید ارور زیر رو می ره

[PrestaShop] Fatal error in module Tools:

Maximum execution time of 30 seconds exceeded

باید چیکار کنم؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مقدار max_execution_time رو در php.ini افزایش بدید

یک فایل به نامphp.ini تو کامپیونرم پیدا کردم بار کردم و مقداری که جلوی عبارت max_execution_time بود رو از 30 به 300 تغییر و ذخیره کردم ولی بازم فرقی نکرد. منظورتون همین کار بود؟!

لینک به دیدگاه

پیشنهادی داشتم . میشود یک فایل php .ini را برای پرستا اماده کنیم که بعد از نصب پرستا مقادیر ان را جایگزین فایل اصلی کنیم . با تشکر از بزرگان انجمن

لینک به دیدگاه

فایل php.ini ارتباطی با پرستا نداره. بلکه مربوط به سرور هست (در لوکال مربوط به نرم افزار شبیه ساز سرور مثل wamp یا xampp) و نیازی نیست برای هربار نصب پرستا یک فایل بسازید. کافیه یک بار تنظیمات مورد نیازتون رو انجام بدید، ذخیره کنید و سرور یا لوکالتون رو یکبار ریست کنید، همین تغییرات روی تمامی بخش های سرور اعمال میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...