رفتن به مطلب

مشکل Resource Usage

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه مشکلی در مدیریت پرستا و ایجاد محصولات داشتم که با کمک یکی دوتا از دوستان متوجه شدم به دلیل سرعت پایین هاستمه!

بعد از بررسی متوجه شدیم به محض ورود به مدیریت پرستاشاپ CPU Usage میره روی 50% و هنگام کار کردن هم روی 100% !!

با مدیر هاست هم که صحبت کردم میگن اشکال از اسکریپته و افزایش resource هاست هم کمکی نمیکنه!!

به نظرتون مشکل اصلی کدومه و من چیکار باید انجام بدم ؟؟

www.dorshop.ir

(عکسهاش رو هم ضمیمه کردم)

post-5762-14373020535907_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

متاسفانه هاست های این شرکت از کیفیت پایین و سرعت کندی برخوردار هستند

بنده هم قبلا این مشکلات را با این هاست داشتم

که مجبور به تعویض هاست شدم.

با احترام

لینک به دیدگاه

اتفاقا یکی دیگه از مشتریان من هم دقیقا چند روزه که میگه سایتش کند شده و وقتی پرسیدم هاستش چیه آدرس همین سایت رو داد

در انتخاب شرکت هاستینگتون دقت لازم رو بکنید. پرستا سیستم حرفه ای هست و نیاز به منابع و پشتیبانی خوب داره

لینک به دیدگاه

اتفاقا یکی دیگه از مشتریان من هم دقیقا چند روزه که میگه سایتش کند شده و وقتی پرسیدم هاستش چیه آدرس همین سایت رو داد

در انتخاب شرکت هاستینگتون دقت لازم رو بکنید. پرستا سیستم حرفه ای هست و نیاز به منابع و پشتیبانی خوب داره

با سلام.

منم دقیقا همین مشکل رو دارم.

اما خوب من دیگه مشکلم فکر نمیکنم هاست باشه چون من هاستم رو از هاست ایران گرفتم که تازه من هاست معمولی هم نگرفتم و هاست ویژه رو گرفتم.الان چند روزه که همین موضوع هست.در ضمن برای کسانی که می خواین هاست از هاست ایران بگیرن اصلا این کار رو نکنن چون واقعا اصلا پشتیبان هاشون علم زیادی ندارن و همچنین اینکه از ساعت 7 بعد ازظهر به بعد که دیگه پشتیبانی تعطیل و همچنین روزهای تعطیل هم که دیگه کلا تعطیل.در حالی که گرون ترین هاست در ایران هستش اما هیچ کاری نمی کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...