رفتن به مطلب

سرگردانی؟

film2serial

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید واسه تمام دوستان عزیز بنده یه دامین و یک هاست خریدم پرستا 1.5 رو هم نصب کردم و اینکه میخوام یه فروشگاه فیلم و سریال راه اندازی کنم که متاسفانه هرچی دنبال قالب میگردم رایگانه؟حالا میگید چرا میگم متاسفانه چون قالبهای رایگان فاقد پشتیبانی هستند و موقع نصبم هزارتا ایراد داره ما هم متخصص نیستیم رفعش کنیم یه چندتایی قالب رایگان هست که ای کاش رایگان نمیشدن چون الان من نصبشون کردم معلوم هم نیست الان باید به کی بگم درستش کنه اگه میشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه بودجه مناسب در اختیار دارید ، درخواست بدین از بازارچه براتون قالب اختصاصی طراحی کنن . اگر ندارید ، یکی از قالب های عمومی نسخه 1.6 رو خریداری و استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

اگه شخصی سازی میشه یکی از قالب های رایگان که بنده هزینه پرداخت می کنم.چون من با نسخه 1.5 کار کردم و با نسخه های بعدی آشنایی ندارم و گویا مشکلم زیاد داره.

لطف کنید راهنمایی کنید که بقیه کارهارو انجام بدیم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز نسخه 1.6 نسبت به 1.5 صدها مزیت و برتری داره که مهمترینهاش سئوی بسیار قویتر و استفاده از بوت استرپ برای طراحی ریسپانسیو هست.

توصیه میکنم اگه در بدو کار هستید از آخرین نسخه فارسی استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام ممنون از پاسختون من الان یه سایت دارم www.film2serial7.in و الان میخوام یه سایته دیگه به این مظمون بزنم و اینکه گفتم شاید ماژول سازگار یا مشگلاتی داشته باشه به این خاطر بود الان فروشگاه قبلیم 1.5 هست و بعظی از دوستان گفتن نسخه ی 1.6 رو نصب کنم الان 1.5 رو نصب کرده دارم روی هاست و دامین جدید فقط گیه قالبم یه قالبم هست اقا بهمن زدن فیلم شاپ ولی خب عملا هر جور نصبش میکنیم پر از مشگله نسخه ی 1.6 که پشتیبانی هم نداره اصلا نمیدونیم چه قالبی باید گرفت واسه فروشگاه فیلم میخوام بعظی دوستان هم راهنمایی کردن ولی خب کلا پاسخگویی ضعیفه هزینه هم حاظریم بدیم ولی چی بگم شما راهنمایی بفرمایید ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...