رفتن به مطلب

مشکل " قالب تاریخ نامعتبر است " در ورژن 1.6

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر

یه مشکل و سوال :

1- هر موقع که می خوام تغییراتی در ترکیبات محصولات بدم اخطار " قالب تاریخ نامعتبر است. " می ده و باید عملیات رو چندین بار تکرار کنم تا یکبار موفق به انجام بشه .

جایی خوندم که این مشکل از پایین تر از 5.2 بودن ورژن PHP هاست هست ولی ورژن PHP هاست بنده 5.3 هست .

دلیلش رو متوجه نمی شم . ورژن پرستای بنده 1.6.0.6 هست .

سوال

1- نمی شه مجموعه پرستا واسه لود فونت ها از گوگل فونت استفاده نکنه و از font-face@ استفاده کنیم .

راهنمایی از شما ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد سوال اول نظری ندارم ولی فکر میکنم نیاز به بررسی فنی دارید باز هم منتظر نظر سایر دوستان باشید

چرا میشه ولی همون لود از گوگل هم داره با @font-face انجام میشه که تو اصلاحیه به صورت لوکال لودش کردیم. اما باز هم میتونید فونت های دلخواه خودتون رو پیوست کنید آموزش هایی هم تو انجمن هست در این مورد جستجو کنید

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

یه مشکل و سوال :

1- هر موقع که می خوام تغییراتی در ترکیبات محصولات بدم اخطار " قالب تاریخ نامعتبر است. " می ده و باید عملیات رو چندین بار تکرار کنم تا یکبار موفق به انجام بشه .

منم این مشکل رو دارم دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایند
لینک به دیدگاه

• 4 months later...
سلام منم این مشکلو دارم اساتید راهنمایی کنن لطفا

وقت بخیر

یه مشکل و سوال :

منم این مشکل رو دارم دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایند

لینک به دیدگاه

منم یه جورایی با این پیغام "تاریخ در دسترس نامعتبر" درگیری داشتم که توی این تاپیک هست.

ببینید از بخش مقادیر، موجودی ترکیبتون صفر نیست ؟ مدیریت موجودی رو غیر فعال نکردین ؟ امکان خرید بعد از اتمام موجودی رو فعال نکردین ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...